Stefanie Williams to nie tylko kolejna śliczna twarz w branży fitness. Obecnie jest ona jedną z najbardziej popularnych trenerek w Wielkiej Brytanii. Mieszkająca w Londynie instruktorka fitness publikuje motywujące posty i filmiki w mediach społecznościowych, dzięki którym ogromna liczba osób stała się lepszą wersją siebie.

Stefanie Williams od najmłodszych lat interesowała się sportem. Dorastając, lubiła aktywności preferowane bardziej przez chłopców, takie jak piłka nożna czy siłowanie się na rękę. W czasach liceum uprawianie sportu było jej ucieczką od nudy. Pokochała hokej na lodzie i dołączyła do Walijskiej Międzynarodowej Drużyny Hokejowej, gdzie grała przez kilka lat. Pewnego dnia Stefanie doznała poważnej kontuzji, która przekreśliła jej karierę w tym sporcie. Była sfrustrowana z tego powodu, ale w końcu zdała sobie sprawę, że musi przestać rozpaczać i zająć się czymś innym. Postawiła spróbować w branży kosmetycznej, zrobiła kilka kursów, jednak mimo, że było to dla niej interesujące doświadczenie nadal czuła, że ​​czegoś jej brakuje.

W 2016 roku Stefanie znalazła coś, co sprawiło, że znowu nabrała wiatru w żagle. Mowa oczywiście o fitnessie i podnoszeniu ciężarów. Ukończyła kilka szkoleń, nabrała doświadczenia i pragnęła podzielić się swoją nową pasją i wiedzą z innymi. Liczba osób proszących o radę ciągle rosła, więc Stefanie postanowiła otworzyć własny biznes online. Mimo że uwielbia treningi grupowe, Stefanie uważa, że największe korzyści odnosi się trenując siłowo. Patrząc na jej sylwetkę nie trudno się nie zgodzić z tą opinią. Jeśli spodobała Wam się Stefanie, zajrzyjcie na jej profil na Instagramie, który obserwuje już milion osób.