SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Marceliono- potrzeba masowania

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 33758

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 953 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 74752
he he jakbyco masz pozdrowienia od Kariny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3413 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19334
hehe dzieki

Sila jest bogiem, trening nalogiem, rzezba zabawa a masa podstawa
wielki spadek i wielki powrót

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3413 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19334
takie se wrzuce, w sumie z przed 2/3 tygodni chyba, teraz forma wyglada mniej wiecje tak samo tylko ze sila idzie w gore caly czas.

wczesniej nie zwrocilem uwagi ale ktos tam sie pytal co robie trica, w sumie nic szcegolnego, ostatnio sie przykaldam do pompek na poreczach i wyciskaniu wasko. jest to moj ulubiony miesien tak sie sklada. chyba poprostu taka budowa bo sila tricepsu wcale nie jest powalajaca

Sila jest bogiem, trening nalogiem, rzezba zabawa a masa podstawa
wielki spadek i wielki powrót

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2183 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23737
jest świetnie!
naprawdę dobra sylwetka!
pochwal się wynikami siłowymi

Zmieniony przez - wellcome7 w dniu 2011-10-20 03:31:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3413 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19334
treningow plecow wzawiam po 2 miesiecznej przerwie ktora byla wynikiem naderwania najszerszego grzebietu po lewej stronie ;/ wiec tu sie nie pochwale.

teraz mam okres bez lawki poziomej wiec moge powiedziec ze na skosie w gore ostatnio hantle poszly 44kg na 5 ruchow.

bary 140kg na 3 ruchy.

szrugsy silowe 220kg na 10 razy

to sa wyniku ktore moge zdradzic bede znal nowe to sie pochwale

Sila jest bogiem, trening nalogiem, rzezba zabawa a masa podstawa
wielki spadek i wielki powrót

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4577 Napisanych postów 49013 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522686
jest moc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3413 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19334
lepszej jakosci zdjecia nie mam ale ogolem wydaje mi sie ze nie jest najgorzej. biorac pod uwage ze nie wszystko idzie po mojej mysli.


teraz od grudnia mam robote ktora idealnie mi pasuje pod treningi, uczelnie, diete i wogole pod wszystko od stycznia bedzie juz umowa o prace to teraz bedzie siano i czas i mozliwosc zeby na lato zrobic wkoncu forme godną uwagi

Sila jest bogiem, trening nalogiem, rzezba zabawa a masa podstawa
wielki spadek i wielki powrót

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 11474 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63494
słaba jakoś foty ...ale widać że jest elegancko krata zimową porą jest więc nie ma co krytykować... wrzuć foty lepszej jakości jak będziesz mógł..jak wejdzie to sog.

www.pajacyk.pl 
[][][]--------[][][]
,, Po co ćwiczyć?? I tak umre. Żeby mnieć, kvrwa, większą trumne!! "...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 471 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8052
Mnie się podoba forma z września 2011. Rewelacja! SOG! Moj cel.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1163 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38165
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

17 lat do oceny

Następny temat

Maly Progresik

WHEY premium