SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Marceliono- potrzeba masowania

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 33763

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 482 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9169
Mam być szczery,to po za łapą to nic niema widać to na ostatnich zdjęciach,gdyby łap nie było,to wyglądasz jakbyś nic nie ćwiczył,a plecy wcale nie są szerokie,tylko masz bardzo wąską talie i daje Ci to taki efekt.Sylwetka niestety nie jest masywna jak wielu tu mówi,plażówka się kłania.

MUAY THAI IS THE BEST ! ! !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3413 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19334
dekker_fun- masz prawo do opini jak najbardziej ale nie jestem sie z Toba wstanie zgodzic
zdjecie lap ostatnio dodane jest na pompie gdzie osiagaja conajmniej 47cm a jako se sa najmocnejsza partia to faktycznie potrawia na pompie przycmic cala reszte.
Pas 83/84 na chwile obecna wcale nie wydaje mi sie zeby dawał efekt szczuplej talii, napewno sie zgodze z faktem ze klata odstaje (jak od zawsze) i dolna czesc peartii plecow jest slabo rozwinieta nad czym w przyszlosci bede pracowal.
Zreszta wyniki silowe takie jak 130kg w serii na klate, do konca wrzesnia planowane 150 na raz, 230kg na martwy i siady nie sprawdzalem ale do konca wrzesnia napewno 170kg i 250kg na szrugsy silowe tez wymagaja jakiejs masy miesniowej.

wiec reasumujac, nie zgodze sie nawet w najmniejszym stopniu ze tylko po lapach widac ze trenuje a oceniajac moja sylwetke jak plazowke konkretnie mi ublizyles. nieomieszkam dodac filmikow ze sprwadzianow maksu na mc, siady i wycisk wtedy bedziesz mogl jescze raz ocenic.

Sila jest bogiem, trening nalogiem, rzezba zabawa a masa podstawa
wielki spadek i wielki powrót

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 482 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9169
Tu nie chodzi o to że ja Ci ubliżyłem bo nie miałem zamiaru ale sam się przypatrz na tym ostatnim zdjęciu jak to wygląda bokiem.
U mnie na siłowni też chodzi identyczny gość jak ty,ale może też to być wina tego że sylwetka nie jest masywna,że jesteś ekto i masz chudy kościec,i jak będzie Ci się chciało to dodaj fotki nóg.

MUAY THAI IS THE BEST ! ! !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3413 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19334
napewno klata na ostatnich fotach wyglada slabo ale tutaj jak juz mowilem, nigdy nie bede jej bronil, jest ona u mnie slaba i tyle, obojetnie co bym nie robil bedzie odstawac. nogi obecnie 66cm, przy 178cm wzrostu nic specjalnego, dlatego tez zaczolem sie do nich przykladac. obecnie realizuje 10tygodniowy plan trojbojowy, chwilowo tez przerawy przez naderwanie najszerszego grzebietu ale od przyszlego tygodnia mam nadzieje ze calosc treningow wroci do normy. wrzuce filmiki jak tylko dojdzie do sprawdzaniu maksow, wtedy bedzie najlepiej mozna ocenic moja sylwetke, filmiki chyba najlepiej pokaza co i jak

co do kosci, fakt jestem typowym ekto i typowo zmasowanym z ta tendencja jest ciezko, jedyny okres w zyciu kiedy bylem naprawde podlany to jak potrawilem zjesc 6000kcal dziennie, obecnie mnie na takie cuda nie stac. ale raczej fakt ze bf wydaje sie byc dosc niski powinien byc zaleta chyba ze poprostu ktos lubi sylwetki bez z niewielkim zarysem miesni i brzuszkiem


pozdrawiam


Zmieniony przez - marceliono w dniu 2011-09-06 00:22:29

Sila jest bogiem, trening nalogiem, rzezba zabawa a masa podstawa
wielki spadek i wielki powrót

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 953 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 74752
Marceliono masz fajną sylwetke łapy mega kozak mam pytanie Ty jestes zPoznania bo jak tak to Cie dzisiaj chyba widziałem ja akurat jestem zwollenikiem zmasowanych sylwetek:P pzdr!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3413 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19334
tak jestem z poznania ale gdzie mnie dzisiaj widziales? jedyna opcja to chyba w drodze do pracy kolo 7.15 lub jak wracalem 19.30 xD

Sila jest bogiem, trening nalogiem, rzezba zabawa a masa podstawa
wielki spadek i wielki powrót

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 953 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 74752
nhoo to moze to nie byłes Ty ale koleś podobny do Cb cos koło 20 na warszawskim osiedlu koło żabki;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3413 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19334
haha XD to musialem byc ja i zapewne z niskim kolesiem dosc szerokim Xd bym ujawnil jego tozsamosc na tym forum ale lepiej niech zostanie utajniona

Sila jest bogiem, trening nalogiem, rzezba zabawa a masa podstawa
wielki spadek i wielki powrót

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 953 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 74752
he he to fakt to byłes Ty :P:P w realu o wiele lepiej wyglądasz a ten Twój kumpel wiem który to jest mieszka tam wokolicach;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3413 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19334
dzieki, milo mi to slyszec

kumpel mieszka 100metrow ode mnie xD

Sila jest bogiem, trening nalogiem, rzezba zabawa a masa podstawa
wielki spadek i wielki powrót

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

17 lat do oceny

Następny temat

Maly Progresik

WHEY premium