SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mamdouh ‘Big Ramy’ Elssbiay - 2x Mr. Olympia

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 584186

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5425 Napisanych postów 15453 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388644






http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 1377 Wiek 189 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52713
To ja jeszcze dorzucę parę:








RESPECT FOR THOSE WHO HAVE THE COURAGE TO FOLLOW THEIR DREAMS
PITTY FOR THOSE WHO STAND BEHIND A COMPUTER WATCHING OTHERS LIVING THEIR CHILD DREAMS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 581 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9554
heh niezle rozstępy na najszerszych miec to juz naprawde trzeba ostro leciec

dobra to jeszcze pytanko mam jak oni to robia ze nie maja po strzałach widocznych miejsc ? Przeciez dziennie to zapewne kilka zastrzyków mają wiec ani na tyłku ani na udach nie widze u nich tych czerwonych kropeczek.

Zmieniony przez - sewww w dniu 2013-12-07 22:31:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 2406 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 80948
PRAWy poslad ostatnia fota widac jakas plamke a co do strzalow na pewno robia to profesjonalnie towar z apteki najwyzsza polka nie ma sladu po iniekcji do tego troche bronzera i nic nie widac pzdr

Zmieniony przez - Cien w dniu 2013-12-08 00:54:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 581 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9554
wiesz towar towarem ale czasem po prostu sie przebija żyłe i są siniaki kazdy to ma kto wbija dlatego dziwi mnie jak oni to robią.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 842 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23893
Daja rade zawodowcy jak nie wiem , teraz na silowni zaczyna trenowac pro szykuje sie do Mr.Olimpia (kwalifikacji) z racji tego ze jest sponsorowany przez jednego z duzych dostawcow ,mam od niego info ile wbija towaru czekam na pelna rozpiske ale juz po ilosci tescia na tydzien ,,przysiadlem,,.On to musi bic wszedzie inaczej nie da rady !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 357 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8663
pewnie w rozne miejsca bija bo sam tylek to by chyba jeden wielki zrost mieli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5425 Napisanych postów 15453 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388644
zyly przebijaja po injekcjach, widoczne miejsca maja - ciekawe... gosc wazy 140kg i myslicie ze bedzie widac slady po zastrzykach na tak duzym ciele? zreszta kazdy kto mial do czyniena z saa wie ze trzeba sie naprawde natrudzic zeby cos spieprzyc albo walic towar z piwnicy zeby zrobic jakis widoczny slad.

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 581 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9554
no mi sie zdarzylo przebic jakas zylke albo tetnice i nie dosc ze krew poszla to jeszcze siniak mialem pare dni. A co dopiero mowic o wbijaniu kilku strzalow dziennie...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Debiuty 2013-Ostrów Mazowiecka

Następny temat

Kolejna premiera:Trenuj z Mistrzem:Adam Adamski i Userzy SFD pakują tricepsy

WHEY premium