SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mam proźbe

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4172

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8951
Cześć Fair do. No to tak ostanio czyli okolo 4 miesiące trenowalem 3 razy w tygodniu każdą partie miesni 1 raz w tygodniu po 3 ćwiczenia na każdą partie serie 10/8/6. Bo mi powiedzieli starsi koledzy że taki mniej więcej jest trening na mase. A slyszalem niewiem czy dobrze że siłe sie robi więcej niz raz w tygoniu tzn np 3 razy na 2 tygodnie każdą partie mieśni
Z góry dzieki za mądre odpowiedzi

Sukces to 10% talentu a 90 % pracy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8951
powiem ci że dalo mi to sporo. Jak zaczynalem ćwiczyć ważyłem 65 kg a teraz waże 86 . Pozatym nigdy nie mialem problemu z przybieraniem na wadze. Mam też spore tendencje do zatłuszczania się. Te85 w pasie to stanowczo za dużo

Sukces to 10% talentu a 90 % pracy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 899 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6843
No jak ty myslisz ze btranie mety to dobrze
tak najpierw piasales ze masz 15 a teraz doszedles do prawie 17 szybko, stry uciekaja ci najpiekniejsze lata mlodosci
dla mnie branie wszystkiego co daje wzrost sily do wieku 18-19 lat jest przesada nie dla kazdego ale Ja tak uwazam !!!

--- If you are a feyenoord fan, surrender or you die -- AJAX AMSTERDAM NA ZAWSZE ---
------ Założyciel mafii Strong Man i zastęca szefa mafii ------
[][]----[][] STRONG MAN [][]----[][]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8951
dobra niebędziemy się sprzeczać ale przeczytaj dokladnie ten post i to nie ja mówiłęm że mam 15 lat. A poza tym skąd ci przyszło do głowy że branie metki jest dobre. Dla mnie jeśli ktoś bierze sterydy tylko poto aby być większym od swoich kolegów z klasy to głópota ale jeśli pomaga mu to w jakimś sporcie i jest pod okiem lekarza to można się zastanawiać

Sukces to 10% talentu a 90 % pracy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 899 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6843
No ta ale jak pisalem branie antykatabolikoe wieku ponizej 18 lat osobiscie dlamnie to nie jest dobra rzezc. Tak apropo tego co pisales ze miales juz cykl kreatyny. Pozatym nie stawiam tu bariery 18 lat ze jestes juz pelnoletni tylko chodzi mi o to zeby organizmy sie sam troche rozrasta a nie od mlodych lat mu juz tak bardzo pomagac .

--- If you are a feyenoord fan, surrender or you die -- AJAX AMSTERDAM NA ZAWSZE ---
------ Założyciel mafii Strong Man i zastęca szefa mafii ------
[][]----[][] STRONG MAN [][]----[][]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 531
ty noiseworsk wes jedz lepiej na zawody kulturystyczne hehe bo dobrze wygladasz a nie zabieraj sie za trój....

WOOZAP

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Napewno rozwarze tą propozycje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4337
Hey, sorry za kilku dniowe opóznienie. Nie bylo czasu na zagladanie na forum.
PRzeczytaj sobie ponizszy plan z opisem ponizej.
Spróbowane, dzialajace, polecam.


• Cwiczenia mm brzucha: wybierz sobie 2-3 cwiczenia i wykonaj 2-3 serie kazdego bez przerwy wypoczynkowej (rodzaj rozgrzewki + napewno bedziesz pamietal o wykonaniu treningu mm brzucha)
• Uginanie ramion ze sztanga stojac 3 x 6 (+ 1-2 serii rozgrzewki)
• Stojac naprzemianstronne wyciskanie sztangielek 2 x 6
• Stojac wznosy ramion bokiem 2 x 6
• Stojac wznosy ramion ze sztangielkami przodem 2 x 6
• “Funny signs” 2 x 6
• Stojac podciaganie sztangi wzdluz tulowia 2 x 6 (od samego dolu do wysokosci klatki piersiowej)
• Wyciskanie sztangi z przodu stojac 2 x 6
• Zarzut sztangi 2 x 6
• Zarzut z wyciskaniem sztangi 2 x 6
• Przysiad 3 x 6
• Wykroki naprzemienne 1 x 6 (6 powtorzen na noge)
• Wyciskanie na lawce plaskiej 6/6/4/(2)/6 – poczatkowo piramida obciazenie do gory, jesli 4 powtorzenia wykonane sa w poprawnej formie, bez nadmiernej “walki” kolajna seria wykonywana jest z wiekszym ciezarem (2 ruchy) a pozniej ponownie mniejszy ciezar 6 ruchow. Jesli seria z 4-ma ruchami NIE byla naprawde “dobra” wtedy od razu zmniejszamy ciezar i wykonujemy 1-na serie z 6-oma ruchami (nie wykonujesz ciezkiej serii z 2-ma powtorzeniami).
Staraj sie stopniowo zwiekszac ciezar serii w ktorej wykonujesz 4 powtorzenia, za jakis czas seria z 2-ma powtorzeniami, nastepnie jak juz zacznie isc, mozesz rozpoczynac pierwsza serie nieco ciezej.
• Rozpietki 2 x 10
• Wznosy ramion bokiem w opadzie tulowia w przod 2 x 6
• Podciaganie sztangi w opadzie tulowia w przod (wioslowanie sztangi) 2 x 10
• Podciaganie na drazku:
- Naprzemianstronne do prawej oraz lewej reki 1 x 6
- Szerokim chwytem do klatki 1 x 6
- Waskim podchwytem do klatki 1 x 6

• Wspiecia na palce stojac 2-3 x 10

Przerwy wypoczynkowe, w czesci poczatkowej w ktorej cwiczysz ze sztangielkami stosunkowo krotkie (pewnie ok 1 min). W dalszej czesci gdzie wykonujesz ciezsze cwiczenia przerwa pomiedzy 1.5 a 2 min. Caly trening powinien byc skonczony w ciagu 1h20 min (jak dojdziesz do wprawy). Szybciej go skonczysz szybciej odpoczywasz 
Powtorzenia w poprawnej formie! ZERO ruchow oszukanych! Poza kilkama wyjatkami, NIE WYKONUJESZ serii do tzw upadku miesniowego. Konczysz serie (zazwyczaj 6-te powtorzenie) czujac ze jestes w stanie wykonac kolejne 7me badz nawet 8me powtorzenie).

Program na 6 tyg. - mozna wykonywac nawet do 8-u. Powinienes zaobserwowac znaczne zmiany w swojej sile. Powinienes sie generalnie poprawic silowo – nogi, grzbiet, BARKI, klatka.
Po 6-8 tyg sprobuj swego maxa na lawie i przysiadzie.

Nie jest to typowy plan trojbojowy, a jedynie cos co uwazam ze uczyni cie silniejszym I przygotuje do przyszlego bardziej specjalistycznego treningu .
Uwazam wlasnie ze powinienes pocwiczyc w podobny sposob: sporo cwiczen rozwijacacych Cie ogolnie. Nie musisz sie za bardzo spieszyc do martwych ciagow oraz duzej ilosci specjalistycznych cwiczen trojbojowych. Pocwicz sobie gewneralnie, z nastawienienm na sile, przez kolejne jakies 2 latka. Baw sie z tym!
Pozniej, znajdz sobie jakis klub, badz zawodnikow trenujacych wlasnie trojbuj. Zacznij trenowac z nimi. Naucz sie POPRAWNEJ TECHNIKI! To czy bedziesz wykonywac przysiad, ciag, oraz lawke w poprawnej formie zadecyduje o tym czy bedziesz dlugo dzwigal czy tez nie. A w tym sporcie, zeby odniesc jakies sukcesy nalezy dziwgac latami. Przyrosty miesni oraz sily (takich jakie wlasnie doswiadczyles) nie zdarza sie ponownie. Zazwyczaj, w przyszlosci bedziesz oczekiwal 10-15% przyrostow sily na przestrzeni 3-4 miesiecy regularnego treningu.

Jesli bedziesz mial jakies dodatkowe pytania pisz.

Powodzenia,

P.S. Zastanow sie dodatkowo nad swoja strategia zywieniowa. Wydaje mi sie ze przybierasz troche za duzo zbytecznego “balastu”.

Bronek Włodarczyk
Trener Podnoszenia Ciężarów, Trener Kulturystyki
"Squats are better than Supplements" - Przysiady sa lepsze niz suplementy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8951
Dzięki fair do wlasnie o to mi chodziło zastanawia sie na twoim programem a programem szymkowiaka. Nara

Sukces to 10% talentu a 90 % pracy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4337
witam

zostawilem w srodku cos co sie nazywa "funny signs" - Zignoruj To!

Pozdrawiam,

Bronek Włodarczyk
Trener Podnoszenia Ciężarów, Trener Kulturystyki
"Squats are better than Supplements" - Przysiady sa lepsze niz suplementy

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak zwiększyć?

Następny temat

MP w TS mlodzikow

WHEY premium