SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mam Pomysł na silne ręce !!!

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7007

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 129
Wita, jak w temacie, już wyjasniam o co chodzi. Od jakiegoś czasu pracuje w Domu Pomocy Społecznej,przebywają tam różni ludzie, pewna część porusza się sie na wózkach inwalidzkich lub o kulach. Zauważyłem pewną prawidłowość, podopieczni którzy używaja pomocy przy poruszaniu się bądź to wózka lub kul, mają mocnei bardzo silne ręce. Oczywiście nie ma w tym nic dziwnego gdyż praktycznie cały czas, pracują rękoma żeby się przemieszczać. Zauważyłem (pragamtyczne doświadczenia:), że panowie na wózkach naprawdę mają tzw. stalowy ścisk. W związku z tym nasuwa sięmała konkluzja skoro poruszanie się na wózku tak dobrze rozwija mięśnie przedramienia i nadgarstka, może warto by było opracować jakieś ćwiczenia symulujące poruszanie sie na wózku, zauważcie czasem jaki jest zakres ruchu rąk osoby, która porusza się na wózku. Kiedyś wsiadłem na taki wózek i próbowałem tak dla spróbowania jak to jest, po godzinie zabawy, przedramiona nieźle spuchły-normalnie czułem jak krew buzowała:) Taki lużny pomysł...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 896 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20509
Jednak w praktyce pracują te same mięśnie przedramienia które to na różne sposoby możemy ćwiczyć metodami konwencjonalnymi co prawdopodobnie da nam lepsze rezultaty.

"To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 6722 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28641
spróbuj godzine sie pobawić hantlami i porobić coś na przedramiona po 10minutach Ci spuchna jak rakiety

Siłę człowieka mierzy się ilością jego nieprzyjaciół.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 577 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13407
LOL! To juz wiemy skąd Alexey Voevoda ma takie silne łapy bo po tej kontuzji kolana na bobslejach pewnie duzo na wuzku jezdził.

Kulturystyka zaczyna się dopiero wtedy, gdy kończy się budowanie masy mięśniowej.
SYNTHOL wywiad z Guy'em Grudy http://www.sfd.pl/temat295521/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4692 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22077
ja proponuję jako symulator zrobić cos z rowerek. np jedną ręką trzymać kierownik a drógą kołem kręcić (chodzi mi o rower trzy kolowy lub coś w tym stylu)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 896 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20509
Proponuje obciążyć myszkę ołowiem-słuchawkę od telefonu również, do drzwiczek w meblach zamontować sprężyny oporowe, dobrym sposobem jest również używanie nieco większego korka do wanny niż standardowy. Powszechną praktyką jest również zamienianie spłuczki na linkę startera od kosiarki. Dla lubiących relaks na powietrzu proponuje obciążyć latawiec ołowiem- zdecydowanie trudniej go utrzymać w powietrzu!Demontaż układu wspomagania w samochodzie jest konieczny aby mieć silne ręce lub najlepiej sprzedać auto i kupić Ursusa C330. Proponuje równiez zamontować pod stołem magnesy- sztućce stają sie wtedy prawdziwym wyzwaniem.Dla dziewczyn proponuje zakup suszarki typu heavy duty firmy CATerpillar.
No to na tyle tajnych sposobów na zwiększanie pary w łapie.

"To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1289 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16702
Kazziu wymiotl

Magazines call me a bodybuilding star, girls call me a cock star...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4692 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22077
ej bo spamem poleciało

a z tymi widelcami to je tak robię bo mam stół wyłożony magnesem-- ale jednak słabym

za tym wózkiem inwalidzkim, to np. ile taki lichy koszt.??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bez przesady!!! wóżek do treningu.. zero szacunku!!

może np sztangielki do rąk; usiąćśna stołku/krześle i kręcić podczas oglądania filmu..
różne chwyty - neutralny, nachwyt, podchwyt; kręcenie do tyłu i do przodu.. to daje 6 opcji.. a można to zamienić na expander, obciążenie na pasie..

ale to już raczej na wytrzymałość pódzie niż na siłe. a dla masy to już będzie zgubne..
takie moje zdanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2968
He he coś wiem o jeździe wózkiem. I powiem, że scisk w ręku naprawde mi się poprawił. Odkąd jestem zmuszony na nim jeździć.

Money never made me, money never played me

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1379 Wiek 21 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2999
ciekawe, ale moze racja pozostawmy to ludziom niepelnosprawnym, bo ktos pomysli ze ich parodiujemy :/
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

II Otwarte Mistrzostwa Zagłębia w WL- 4.11.06 Dąbrowa Górnicza

Następny temat

WYCISKANIE DLA TWARDZIELI

WHEY premium