SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mam 17 lat i chcę się "wymiśkowac".

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6100

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3902
scigacz_89... ja poprostu nie sprecyzowałem swojej odpowiedzi:) wiadomo że posiłek przedtreningowy jest równie ważny co potreningowy, ale chłopak dopiero zaczyna więc wątpie żeby od razu brał sie za układanie diety i odpowiednie komponowanie produktów na posiłki jakie bedzie szamał w przeciągu dnia... Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2146 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 68380
posilek przed treningowy jest wazniejszy.

Zmieniony przez - scigacz_89 w dniu 2008-02-23 21:37:14

'NieMamyFortec,krajNaszNaWszystkieStronyOtwarty
NieMożeByćInaczejZasłoniony,TylkoPiersiamiObywatelow!'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3902
Specem od diety to ja nie jestem... więc sie nie kłuce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6515 Napisanych postów 62311 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777734
tutaj kwestia jest tego typu że przedtreningowy ma za zadanie dostarczyć organizmowi odpowiedniej ilości skłądników odżywczych niezbędnych do treningu potreningowy ma natomiast uzupełnić utracony glokogen mięsniowy i wątrobowy i zminimalizować katabolizm potreningowy

Nie ma sensu sie spierać z punktu widzenia trenującego siłowo posiłki okołotreningowe są bardzo ważne

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 48 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 614
Witam ja zadnyc diet tez nie stosuje ma 15lat 165 wzrostu i 55kg wagi i cwicze na poczatku bez sprzetu:
pompki zwykłe 2serie po 30
pompki waskie 2serie po 30
pompki na poreczach 2serie po 20
to mi narazie wystarcza;) po 3tyg jestem zadowolony poniewaz klatka mi sie rozszezyła i miesnie rak np trices zrobiły sie twardsze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam. Długo nie odzywałem się bo chorowałem. I jakoś nie umiem się pozbierać z tym wszystkim... Mam nadzieję że dam sobie radę i zacznę wszystko od nowa. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To bardzo dla mnie przykre ale padam. Jeśli ktoś nie będzie przy mnie i nie pomoże to nie dam rady. Przykro mi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 554 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15470
Narzekasz i jeczysz.... a tu tzreba sie wziasc do roboty..
Zacznij od rozmowy z zywicielem rodziny zeby zawsze w lodowce znalezc odpowoednie produkty. To wazne zebys odzywial sie odpowiednio caly czas a nie od czasu do czasu.
5 -6 niezaduzych posilkow dziennie bogatych w weglowodany zlozone i bialko to podstawa. Co do treningu bez spzretu tez da sie conieco zrobic zajrzyj tutaj http://www.kulturystyka.pl/atlas/trening_domatora.asp na dole masz gotowe plany. Z czasem proponuje dodawac do cwiczen obciazenie w postaci obciazonego plecaka fajnie tez byloby kupic drazek do montowania miedzy framugami. W przyszlosci pomysl o laweczce i sztandze....

Zmieniony przez - Adas007 w dniu 2008-03-31 15:54:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3902
Jak wyżej. Weź sie do roboty i nie marudź. Plan to ja ci podałem pare stron wcześniej... uwierz mi że podziała, a z czasem możesz go zastępować innymi ćwiczeniami. tak dla urozmaicenia...... no i oczywiście dieta to podstawa. sam dzisiaj wziąłem od mamy 5dyszek i poszedłem sobie do LIDLA:D:D:D nakupiłem ryżu, rybek, sera białego i płatków owsianych... a mięsko to mama gotuje więc sie nie martwie:D pozdro i jedziesz;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tylko że jak zrobię zakupy to szybko wszystko zjadam- a robię dość duże zakupy. A w pierwszej kolejności to, co lubię najbardziej... Jem i jem... a waga wciąż to samo pokazuje. ;(




Zmieniony przez - Tom182 w dniu 2008-04-12 19:55:19
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hst nosze sie z zamiarem, pytania i watpliwosci

Następny temat

klatka

WHEY premium