SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

klatka

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1362

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 97 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5510
Witam
Jakie jest najlepsze cwiczenie na klatke w domu?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 964 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20076
A masz jakiś sprzęt? Jak nie to różnego rodzaju pompki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 759 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13164
masz jakoś ławeczke lub sztangę a także jakieś obciążenie? jeśli nie to najlepsze na klate w domu bez sprzętu są pompki z różnym rozstawieniem rąk.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 97 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5510
nie mam ławki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777748
Pompki z różnym rozstawie rąk ( z obciązeniem lub bez)

to najlepsze ćwiczenie

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 805 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10721
pompki na poreczach ( krzeslach)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 149 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3018
Ja to nawet wyciskania nie robie tylko pompki z plecakiem z ciężarkami jesli chcesz miec najszybsze i najlepsze efekty to rob jak najwiecej pompek codziennie / co drugi dzien jak najcczesciej (czyli w kazdej wolnej chwili zeby wyszlo tak min. 300 na dzien treningowy). Zarabiscie buduje klatke.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 199 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 928
roznego rodzaju pompeczki w roznym rozstawieniu rak z obciazeniem lub bez i roznego rodzaju te pompki chodzi mi oto ze na przylad normalne na podlodze a innym razem na krzeslach jak wspomniano wczesniej lub rece wyzej nog i na odwrot pozdro

glodne dzieci nie mysla o silowni wejdz i pomoz http://www.pajacyk.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1100 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14043
Jesli chodzi o pomki to uzyj zwyklego kuchennego garnka i na nim rob pompki.. Masz maly rostaw rak ,lakcie trzymaj na zewnatrz.. Na krawedzie garnka mozesz uzyc recznika aby ci sie one nie wbijaly w dlonie. Jako 2 cwiczonko mozesz uzyc 2 duzych puszek nogi na krzeslo i masz cwiczenie na rosciagniecie klaty .. Powodzenia

****************************

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mam 17 lat i chcę się "wymiśkowac".

Następny temat

hst dla hardgainera

WHEY premium