SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mala pomoc...sog

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1236

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 300
Czesc. Chcialem sie poradzic was. jestem poczatkujacy. Zaczne pakowac od ferii. Mam zamiar 4 razy w tygodniu. Mam takie male pytanko czego nie powinienem robic . Np:plecow i barkow jednoczesnie poniewaz to duze obciazenie. Jakich cwiczen nie powinienem robic jednego dnia. chcialbym robic trening na silke czyli silowy. Dzieki za kazde odpowiedzi. Odwdzieczam sie sogiem

"Proście, a będzie wam dane" (Mk 10, 46-52)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Mam do dyspozycji taki sprzet tylko ze sztanga zamiast 70 ma 50 kg http://www.allegro.pl/item307701961_zestaw_strong_lawka_modlitewnik_sztanga_72_kg.html#photo 

aha jeszcze mam sprezyny do rozciagania i takie cos do sciskania (jakies gowno)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 6380 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25790
Kolego wiec jesli zaczynasz mozesz zaczac systemem ACT by georgu.Post podwieszony w dziale. Jest to trening obwodowy calego ciala na jednej sesji ktory bardzo dobrze przygotowuje miesnia na pozniejsze ciezsze treningi. Po okresie okolo 6-8 tygodie bedziesz mogl wejsc na ciezszy niz ACT trening FBW rowniez podwieszony w dziel by goergu. Kwestia tego co mozna laczyc a czego nie to pozniejszy temat podczas wykonywania splitow na ktore jeszcze za wczesnie.

pozdrawiam

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
aha ile najlepiej robic powtorzen. czytalem ale jak ktos dobrze wie to dzieki za pomoc

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
dzieki masz soga

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 6380 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25790
Wszystko masz w tych tematach do ktorych odsylam.Dokladnie prosto napisane. Przedzial powtorzen ilsoc serii , przerwy pomiedzy seriami obwodami etc...

ps:uzywaj edit posta:biala karteczka z olowkiem zeby dopisac cos do postu i nie dawac kolejnego swojego z kilkoma znakami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Po co mi jest ten okres przygotowawczy??? Aha i czy mozna jakos polaczyc cwiczenia na rzzbe i sile czy poprostu machanie sztanga srejjkami itp daj sile i rzezbe?????

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3410
Przygotuje Twoje mięśnie i ścięgna do dalszej pracy, dzięki temu unikniesz kontuzji. Rośnij zdrowo :)

PS. Ćwicz dokładnie wg. wskazówek i nie kombinuj to efekty przyjdą same.

Zmieniony przez - wiss w dniu 2008-02-05 18:19:37

Zmieniony przez - wiss w dniu 2008-02-05 18:21:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 115 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1668
jezeli zaczynasz to na pewno bedziesz mial dosc szybkie efekty bo przewaznie tak jest ze na poczatku efekty przychodza szybko. I sila i jak to mowisz rzezba bedzie, chociaz tobie narazie potrzebna jest masa zeby bylo co rzezbic ale i to powinno przyjsc. Narazie nie potrzebujesz rozdzielac tych rzeczy. Cwicz wg tego co podal iverson a bedziesz mial to czego chcesz, oczywiscie jesli zachowasz wszelkie podstawowe zasady o ktorych juz duzo napisano pozdro

Life is a big game so you've got to be a big boy ;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Mysle ze juz teraz wszystko jasne
Wiec powodzenia kolego , rosnij duzy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
heh no dobra tylko ja nie mam do dyspozycji tych wszystkich sprzecikow mam jedynie ławeczke z modlitewnikim,sztange i hantelki noj jeszcze takie cos do rosciagania taka sprezyna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 115 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1668
i to w zupelnosci wystarczy, jezeli nie brakuje ci obciazen to mozesz sobie ulozyc dobry plan na ten sprzet ktory masz i nie widze przeszkod, cwiczenia na wolnych ciezarach daja najlepsze efekty, to wiadomo nie od dzis z tym co masz mozesz smialo trenowac, pozdro

Life is a big game so you've got to be a big boy ;]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MASS-kyokushio

Następny temat

Ćwiczenia na nogi

nutloveb