SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Magali DT

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 14237

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8370
Poniedziałek, trening I, tydzien 3 treningu dla zielonych, 2x12


Dzisiaj starałam się podszkolić technicznie - stąd mniejsze obciążenia lub mały progres.
Po prostowaniu francuskim bolą mnie lędźwie - chyba za bardzo się odchylam... No i troche naramienny czuję podczas wykonywania powtórzen. Zastanawiam sie czy nie zmniejszyc cieżaru i nie popracowac nad techniką.
Uginanie nóg ze sztangielką między nogami - brak progresu ze względu na brak sprzętu, ale za to wiecej powtórzeń a mięśnie czułam i to bardzo!
W przysiadach ze sztangielkami ciezar podany na dwie rece - starałam sie przysiadac pupą jak najniżej do ziemi, tak jak ładnie robią to Ladies z tego forum.
Odwodzenie nogi w bok z użyciem drążka - znienawidzone przeze mnie ćwiczenie, brak progresu, umieram przy nim...
Oprócz tych ćwiczen spróbowałam cos wykombinować na przywodziciele - zahaczyłam sprężynę do rozciągania o ławeczkę i pomachałam 2 serie po 20.

Micha:
warzywa: brokuły, sałata, pomidory, ogórki
suple: Omega-3, ocet jabłkowy, wit. B
płyny: herbata zielona, czerwona, 2l wody, troche coli light (wiem, to syf! wiec sie oduczam)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Na pierwsze dwa tygodnie 130/70/130 btw, następnie proszę o przypominajkę na prv. Nabiał wywal na razie.
pomiary co tydzien oczywiscie
Filmiki z treningu poproszę, a przysiad i wypady na sucho bez obciążenia

Zmieniony przez - Ruda_29 w dniu 2013-07-15 23:03:00

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8370
Dziękuje Ruda za wskazówki!
Od razu mi lepiej jak ktoś sie mną zajął.

Filmy maja byc z wszystkich ćwiczen, z przysiadami i wypadami bez obciązenia włącznie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8370
Dzien dobry wszystkim!

Wtorek, DNT

Aero - wycieczka do centrum handlowego na rowerze czyli jak połączyc przyjemne z pożytecznym

Od dzis nowy rozkład BTW zaproponowany przez Rudą
130/70/130

Boję sie trochę tych węgli ale zobaczymy jak organizm na nie zareaguje.

Nowa micha:
warzywa: brokuły, ogórki, pomidory, sałata
suple: omega3, ocet jabłkowy, wit. B
płyny: zielona, czerwona i duzo wody



Pytanie: zalecacie picie jakiś konkretnych ziół? Pytam sie bo przeczytałam, ze najlepiej się zapytac doświadczonych bo jest do indywidualna sprawa, więc pytam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Z ziółek daj melisę, pokrzywę
W diecie dbaj o duzą ilość rybek, warzyw.

Zmieniony przez - Ruda_29 w dniu 2013-07-16 15:33:40

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
DO tego filmiki z treningu poproszę

Zmieniony przez - Ruda_29 w dniu 2013-07-16 15:48:25

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8370
Środa, trening II, tydzien 3 treningu dla zielonych, 2x12


edit. w poprzednich tabelach należy podzielic ciezar w przysiadach ze sztangielkami na poł, bo sie machnełam.

Nagrałam kilka filmików z treningu - wkrótce wyśle je do oceny Rudej
Dodam jeszcze, ze wczoraj, mimo, ze mam przykazanie nie robic na razie aerobów, wybrałam sie na rower ale szybko pożałowałam bo strasznie czułam nogi... OMG jak wróciłam to byłam półżywa. Dał sie we znaki poniedziałkowy trening, w którym dodałam troche cieżaru w ćwiczeniach na nogi.

Dzisiejsze jedzonko:
warzywa: sałata, pomidory, kapusta
suple: omega3, wit. B, ocet
płyny: woda 2l, zielona, czerwona, melisa


Mam lekką radochę bo przez włączenie do diety dużej ilości błonnika w koncu regularnie odwiedzam toalete A uwierzcie - na Dukanie miałam ogroooomne problemy!


Co prawda nowy rozkład BTW mam juz od wczoraj, ale pomiary zdołałam zrobic dzis rano.
Pomiar po 6 dniach rozkładu 1500kcal, do 100ww


Spadek jest, ale nie ma co sikać po gaciach bo to pewnie woda.
Dodam, że jestem w okolicach "około-miesiączkowych" ale nie wiadomo jak z nią bedzie bo w zeszłym miesiącu odstawiłam tabletki anty. Niby czuje ból piersi od kilku dni, ale ostatnio jakby zmalał wiec okres sam chyba nie przyjdzie - lekarka w takim przypadku zaleciła luteine więc dzis zaczełam zażywanie.



Zmieniony przez - Magali w dniu 2013-07-17 21:51:36

Zmieniony przez - Magali w dniu 2013-07-17 21:52:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8370
Czwartek, DNT
Az mi dziwnie, ze bede sie dzisiaj obijać. Jednak przyzwyczaiłam sie, ze codziennie cos robie. Moze wieczorem porządnie sie porozciągam

Micha:
warzywa: kapusta, pomidory, papryka, sałata
suple: wit. B, omega3, ocet jabłkowy
płyny: woda 2l, zielona i melisa



Chyba powoli przyzwyczajam sie do węglowodanów. I musze przyznać, ze coraz bardziej mi sie podobają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8370
Dziewczyny, poradzcie cos prosze na wspomaganie trawienia...
Juz tak sie cieszyłam, ze wszytko gra, wine za wzdęty brzuch i ogolnie wzdęcia zrzuciłam na brokuł... a dzis znów to samo mimo jego braku. Moj zołądek wciąż nie lubi strączków i ryżu
Pije mięte, melise, zieloną ale nie pomaga.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bawimy się jak damy...

Następny temat

Kobita prosi o rade

WHEY premium