SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Machine Man Burner

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1216

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 187 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 862
Witam. Mam takie pytanie zakupilem machine man burnera, i czy dodac jakies do niego bcaa czy cos ? jak tak to jakie polecacie ? Pozatym Diety raczej nie mam poniewaz sam w domu nie jestem jeszcze na rodzicow utrzymaniu jestem, Ale probuje ustabilizowac wszystko ryz kurczaki itp.
Prosze o szybka odpowiedz co brac jeszcze do Machine man burnera.

Pomagaj innym, pamietaj ty też kiedyś byłeś mały :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 309 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6212
spalaczem nie spalisz. Dieta najważniejsza Nic nie stoi na przeszkodzie skomponować odpowiednią dietę. Nawet lepiej bo możesz namówić rodziców na zdrową żywność i razem ją jeść. A wtedy skomponowanie diety nie jest trudne. Poczytaj:
https://www.sfd.pl/[art]_PIERWSZA_REDUKCJA__PRZYGOTOWANIE_DO_DIETY.-t681908.html
i tutaj wiele cennych informacji:
https://www.sfd.pl/Zbiór_linków_działu_Odchudzanie-t418943.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 222 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8573
Obecnie sam deliktanie redukuje i to wlaśnie z Machine man burner jak dla mnie bardzo slabe . do Machine mozesz dorzucic BCAA ale pamietaj ze bez diety spalacz nic ci nie da bedziesz lykać tabletki i tyle :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 187 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 862
Dziekuje za szybka odpowiedz, zobaczymy jak mi pojdzie poniewaz nieraz slysze ze nawet bez diety normalnym jedzeniem mozna duzo spalic na tym tylko o wiele dluzszy trening trzeba robic, Ogolnie ograniczam sie do slodkiego wody duzo pije, i do szkoly mniej biore jedzenia lub wiecej tyle ze mnie zbednych tylko zawierajace bialka itp, Pozatym braci mam 2 i to nic nie pomoze z ta dieta z rodzicami, oni jakas sa chudzi a nawet wiecej jedza odemnie, tylko w pilke graja, osobiscie do treningu 1,5h bede dorzucal jak w tamtym roku pol godziny biegania, po bieganiu pol godziny na worku miedzy innymi. A teraz robie 6 Weidera, Osobiscie zglosze moje rezultaty za 2 miechy :)

Zmieniony przez - Tutka1 w dniu 2013-04-02 22:45:27

Pomagaj innym, pamietaj ty też kiedyś byłeś mały :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 309 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6212
spokojnie możesz ogarnąć dietę. Na pewno mama Twoja kupuje na obiad piersi z kurczaka, wieprzowinę itp. Na śniadanie lecisz z jajkami, do szkoły kanapka (chleb pełnoziarnisty) ze swoją wędliną (np z kurczaka pierść pieczona w ziołach) plus warzywa, na obiad np bitki mamy z ryżem basmati, wieczorem makrela, tuńczyk w wodzie, ryba świeża (na zmiane) i da rade nawet na żarciu kupywanym przez rodziców coś wymodzić trzeba chcieć. Poczytaj o produktach, popatrz co kupują rodzice, ewentalanie dokupuj 2 - 3 inne potrzebne Tobie produkty i coś się uda.

a a6 weidera sobie daruj możesz tylko przetrenować brzuch. Poczytaj o treningach FBW/ Tabacie / kompleksach sztangowych / Crossficie. Wszystko znajdziesz na forum w odpowiednim dziale

Zmieniony przez - Creaxy w dniu 2013-04-02 23:20:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 222 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8573
A6W to lipa, pamietam jak kiedyś codzień leżałem jak baran na podłodze i robilem te denne cwiczenia ;_
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 187 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 862
Wielkie dzieki za dpowiedz. Postaram sie wszystko poogarniac :)

Pomagaj innym, pamietaj ty też kiedyś byłeś mały :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 151
Do spalacza bcaa aminokwasy sam tak stosuje, a bez dietki kolego to daleko nie zajedziesz. pzdr.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zrzucić....

Następny temat

Moc spalacza

WHEY premium