SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MaTEO - chcę jednak zrezygnować !

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4309

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Bruce-znów zaczynasz-jeszcze nie zostałeś zbanowany na IP-tylko dlatego,że jeszcze jedna osoba-wporzo-korzysta z niego poza toba- i właśnie jesteś namierzany-więc już niedługo sie spotkamy.

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dlaczego moja wypowiedź została usunięta?Nie było tak żadnych bluzgów.

"Ludzie przychodzą i mówią mi: - Hej Bruce, czy naprawdę jesteś taki dobry? A ja na to: gdybym powiedział, że jestem, prawdopodobnie pomyślałbyś, że się chwalę, a gdybym powiedział, że nie jestem dobrzy, wiedziałbyś, że kłamię"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1302 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18416
Ja tylko sie tak zastanawiam jak to sie stalo ze pana borute wywalono z budo, na pl.rec.sport wszyscy wrzucili go do KF`a a teraz doprowadzil do odejscia jednego najstarszych uczestnikow tego forum (Fightera pamietam jak forum bylo w postaci drzewek).

Pozdrawiam i nadziwic sie nie moge...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"i właśnie jesteś namierzany-więc już niedługo sie spotkamy" - i co już namierzyłeś? bo się doczekać nie mogę.

"Ludzie przychodzą i mówią mi: - Hej Bruce, czy naprawdę jesteś taki dobry? A ja na to: gdybym powiedział, że jestem, prawdopodobnie pomyślałbyś, że się chwalę, a gdybym powiedział, że nie jestem dobrzy, wiedziałbyś, że kłamię"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Bruce-jest wiele innych miejsc w sieci,gdzie można zaczepiać i gadac o bzdetach-dlaczego wybrałeś własnie nasze Forum??

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie gadam o bzdetach tylko o konkretnych rzeczach.I nadal nie rozumiem dlaczego moja wypowiedź która nie naruszyła żadnego punktu regulaminu została usunięta.

"Ludzie przychodzą i mówią mi: - Hej Bruce, czy naprawdę jesteś taki dobry? A ja na to: gdybym powiedział, że jestem, prawdopodobnie pomyślałbyś, że się chwalę, a gdybym powiedział, że nie jestem dobrzy, wiedziałbyś, że kłamię"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja czegoś nie rozumiem.

Zrobiliśmy forum, Fighter zaproponował dział sztuki walki i był to strzał w dziesiątkę. Teraz chce odejść.
Dla czego???

Mnie się wydaje, że Fighter i Boruta przedstawiają sobą zupełnie inny rodzaj dyskusji. Fighter jest poważnym człowiekiem i jest na odpowiednim miejscu. Nie potrafi znieść chamstwa i wyzwisk. Wcale Ci się nie dziwię Jarku. Jednak nie jesteśmy tu sami. Naszymi "braćmi" są przedstawiciele różnych środowisk. Jeśli nie potrafimy żyć razem, to oznacza, że trzeba się wyprowadzić? Jeśli rodzeństwo się nie znosi, to rodzice dają każdemu swój pokój. Myślę więc, że jedynym wyjściem jest stworzenie dwóch działów o sztukach walk. Obecny proponuję pozostawić bez zmian. (proszę Jarek) i utworzyć bardziej młodzieżowy/praktyczny, gdzie nie będzie obowiązywała 100% kultura, pod nazwą i opisem, które zaproponuje Boruta, a my zatwierdzimy. Zobaczymy co będzie za kilka tyg. Ja myślę, że się pomysł sprawdzi. Obaj jesteście niezastąpieni, ale trudno Was porównywać, bo przedstawiacie sobą zupełnie różne podejście do życia. Zróbmy tak, bo za niedługo wszyscy się obrażą i sobie pójdą...

Mateusz Pazdan
Administrator
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4247 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28873
MATEO -taki podzial na dluzsza mete nie mialby sensu. Popatrz na konkurencje - zrobili kupe dzialow w sw i jak jeden post na tydzien sie pokarze to cud. Sztuki walki to nie kulturystyka - tu sie nie da podzielic na suplementacje i trening. To jedna nierozlaczna czesc. To naparwde nie mianloby zadnego sensu bo i tak obie strony odzywaly by sie w obydwu forach- uwierz mi. To ze dwie osoby sie kluca- a dokladnie fighter dostal nagle jazdy i wszystko zaczelo mu nagle przeszkaddzac nie oznacza ze innym przestalo sie podobac. Zejdz do nas na "sztuki walki", stworz nowy post (bo obecna sytuacja tego wymaga) i popytaj sie ludzi czego by chcieli.A na pewno nie chcieli by wielu dzialow.

Kto na ulicy raz porzadnie nie dostanie - ten sie nigdy wszystkiego porzadnie nie nauczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
Ja mysle ze moderatorem powinna byc osoba postronna, ktora nie trzymala by interesow zadnej ze stron lub jakiej kolwiek innej.
Moderator ma pilnowac zeby byly przestrzegane przpisy tego forum i tyle.
Dzielenie sztuk walki na dwie czesci wprowadzi tylko zamieszanie, tym bardziej dla nowych czlonkow.


LIFTER
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a moze tak od razu za brak kultury i obrazanie dyskutantow czasowe bany dawac to sie troche kultury naucza...

Pozdrawiam
Freestyler
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MATEO-MODERATORZY

Następny temat

Mod dla Sonbatego

WHEY premium