SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mod dla Sonbatego

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3082

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
MaTEO dział suplementacja jak wynika ze statystyk jest najwiekszym dzialem tematycznym (ilosc postów).

Jego modami są:
Maku
Słodek
kesieo

Wszystko ok ale na 99% postów odpowiada Sonbaty.
Wiec proponuje dołozyć go do ww trójki.Wykazał sie on wiedza przerastajaca wielu userów forum i co najważniejsze dzieli sie swoimi wiadomościami jak może.


Kto jest za niech zagłosuje.

Ps.Sonbaty Twoja odmowa mnie nie interesuje


KAIN
"Loved be few Hated by many But respect by all"

Zmieniony przez - KAIN w dniu 2002-06-12 12:33:38
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Popieram.

Pozdrawiam coOl8@R+
"Trening i wiara zrobia ze mnie cara"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 127 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4469
Ja również popieram.

Rolling On The Floor Laughing - ROTFL

:o

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
To,że dotychczas nie jest on jeszcze modem-uważam za rażące przeoczenie-Sonbaty na moda-bez 2 zdań.Pozdro/

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2141 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18809
Ja też popieram...ma chlop serce i wiedze do tych odpowiedzi

REDRUM it's my not recommended behavior
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Kain, nie chcę odmawiać ze względu na jakąś fałszywą skromność (przyznam że moje ego zostało mile połechtane), ale po prostu nie wiem z czym to sie wiąże, jeśli chodzi o odpowiedzialność. Mam pracę (2 etaty), rodzinę (żona już mnie opieprza że siedzę ciągle w necie) i nie chciałbym dopuścić do sytuacji, że podejme się czegoś, a później nie dam rady. Teraz piszę sobie co chcę i kiedy chcę, a bycie modem to już jakaś odpowiedzialność. Poza tym komputer mam od niedawna i nie mam pojęcia o różnych funkcjach i sprawach technicznych związanych z internetem.
Obecnie forum to dla mnie nowość, jakaś nowa, przyjemna zabawka (i prawie nałóg), nie wiem czy np. za pół roku to mi sie nie znudzi i czy będę tu tak często jak obecnie.
Ale dziękuję za uznanie i nie mówię na 100% "nie", bo jak powiedziałem skłamałbym gdybym tu udawał że sie nie cieszę z takiej propozycji. Pożyjemy zobaczymy.
Ps. A czy jak byłbym modem, to mógłbym wreszcie bezkarnie łamać regulamin?
I czy mógłbym kasować, banować i upominać
Bo ja to uwielbiam.

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
Sonbaty zostanie modem z dnia na dzień nie wiąże sie z zadnymi dodatkowmi obowiazkami.Bedziesz tak jak to robisz ,nadal odpowiadał w miare mozliwosci na posty itd.

Chodzi o to zeby nowy uzytkownik forum zadajac pytanie i dostajac przykladowo 4-5 różnych i przeciwstawnych odpowiedzi w głównej mierze opierał sie na tym co napisze "czerwony" ,to pomaga i nie bedzie taki nowy uzytkownik miał metlika w głowie. (choć wiadomo ze kazdy sie myli)


Tak bedzies mogł kasować,upominac banować itd
.....ale regulamin bedziesz musiał znać śpiewająco ehehhe


A to ze masz prace itd to zaden kłopot odpowiadasz w miare wolnego czau i checi. PRZECIEZ WSZYSCY ODOPOWIADAJA TU DOBROWOLNIE NIKT TU NIKOMU NIC NIE PŁACI.

KAIN
"Loved be few Hated by many But respect by all"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
O.k. ale jak pewnie zauważyłeś, jak będę "czerwony" to w suplementacji będzie się ciągle żarło dwóch czerwonych.
(na razie żrą się czerwony z czarnym). I co wtedy pocznie biedny nowicjusz?
A poza tym jak mnie wyleja z roboty (zobaczcie ile ja tu przesiaduję) to Mateo będzie musiał mnie zatrudnić na etat (chyba nie odejmie chleba od ust moim dzieciom)[-O

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
Bedzie ok!! ;)

KAIN
"Loved be few Hated by many But respect by all"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Sonbaty-opowiem Ci,jak to było u mnie z tym przejściem na inny kolor.
Na początku owszem sporo osób zacvzęło odnosić sie do mnie z duuużo większym dystansem, zupełnie jakby zmiana koloru sprawiła,że juz nie jestem"jednym z nich". Po jakimś czasie jednak sytuacja wróciła do normy-myślę,że to dzieki temu,że nie obrosłem w piórka i jeszcze mocniej postarałem sie aktywnie działać -szczególnie w dziale Trening,który mam przyjemnośc wraz z pozostałymi modami prowadzić-właściwsze słowo-WSPIERAĆ- swoja widzą i doświadczeniem.
Myślę,że jeśli i Ty postąpisz podobnie-nie powinno być żadnych problemów-zawsze oczywiście znajda się jacyś niedowartościowani goście,kótrzy bedą robic Ci pod góre,ale takimi sie nie przejmuj i tyle.Pozdrawiam i życzę Ci owocnej pracy.
Michail

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
O.k. dzięki, za miłe słowa.

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MaTEO - chcę jednak zrezygnować !

Następny temat

Czy obniżamy ograniczenie z 30 na 10 minut?

WHEY premium