SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MUTANT MASS

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1404

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 27 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 411
Siema. Kumpel oddał mi połowę MUTANT MASS'A (OK. 3,5 kg), dziś po treningu zażyłem go po raz pierwszy. Napisałem do kumpla że biorę MUTANTA MASS'A a on do mnie coś takiego... :

"MUTANT MASS" no ja p******e
co ty chcesz jak krowy się koksić
na paszach?

wyj**ane to ty będziesz miał k***a bebechy
wątrobe
nery
i ch** co tam jeszcze
bo mięsnie to na końcu.

Jest coś w tym prawdy? Czy on ma po prostu wybujałą wyobraźnię? :P

Basketball <3

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2448 Napisanych postów 24179 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402513
Mutanta sobie daruj , poszukaj w dziale a znajdziesz ostatnie nowosci jakie pojawiły sie na jego temat,
nie warto w niego inwestowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 384 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3458
Wszystko jest dla ludzi w odpowiednich "dawkach" mutant mass to zwyczajny gainer a ze jest w pakach po 6 czy 7 kg to nic nie oznacza. Zwyczajny gainer na uzupełnienie diety :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 27 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 411
:). A wiesz może ile ta miarka ma gram? Bo jak dziś załadowałem dwie pełne to w pojemniku mi wyszło 240 czy jakoś tak, i zalałem to mlekiem do prawie 1 l i wypiłem na raz. Jak to w sumie powinno się dawkować ? Bo chciałbym to brać tak 3 x dziennie

Basketball <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 384 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3458
bierz wtedy kiedy nie masz dostępu do "porządnej kuchni" :) najlepiej brać do szkoły w twoim czy w moim przypadku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 27 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 411
a z tą miarką jak? i jak mam sobie to dawkować? bo chce 3 x dziennie czyli np. rano po przebudzeniu, w szkole i po treningu :)

Basketball <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 384 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3458
no czyli dzienną dawkę podziel sobie na 3 równe porcję, a co do miarki to CI nie podpowiem bo ja używam tylko miarki 5g i 30g :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 27 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 411
Ile czasu to bierzesz? Jakieś efekty są?

Basketball <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
+ 10 kg na klatę i + 2 cm w bicku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 502 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2429
...dobry kolega :)

Ma trochę racji, że nie jest to tak zdrowe jak np. owies, który notabene też wypłukuje witaminy - między innymi wapń :)

Mimo wszystko nie popadajmy w skrajności. Można śmiało stosować, masę suplementów stosowałem i żadnym koksem nie jestem, bo nie ćwiczyłem na dopingu, tylko z dietą i suplementacją.

Pozdrawiam

'Zwycięzcy nikt nie będzie się pytał, czy mówił prawdę.'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 502 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2429
Zete
...dobry kolega :)

Ma trochę racji, że nie jest to tak zdrowe jak np. owies, który notabene też wypłukuje witaminy - między innymi wapń :)

Mimo wszystko nie popadajmy w skrajności. Można śmiało stosować, masę suplementów stosowałem i żadnym koksem nie jestem, bo nie ćwiczyłem na dopingu, tylko z dietą i suplementacją.

Pozdrawiam


PS. a Mutant MASS jest dobrym środkiem. Nie ma się czego obawiać, pamiętaj tylko, że on nie zastąpi posiłku, a tylko go 'uzupełni' :)

'Zwycięzcy nikt nie będzie się pytał, czy mówił prawdę.'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 27 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 411
Tak, tak wiem :). Dobra chłopaki dzięki. Mi się MUTANT przyda bo chudziutki jestem :P

Basketball <3

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

suplementy na cykl

Następny temat

Rage+ monohydrat

WHEY premium