SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MOTYWACJA- zdjęcia, obrazki, tapety

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 549409

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100321
Kobiecy uśmiech to najlepszy makijaż :)

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
wtf?

dzięki za rozbawienie, po takiej motywacji aż nie moge usiedzieć w miejscu tak mnie nosi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1557
A dla kogo oprocz siebie cwiczymy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nutrieee

Własnie szukalem tego :) ale nie moglem znalesc ta pani mi sie podoba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1921
a komu sie ta pani nie podoba?? :D jest sliczna...

VIVERE EST MILITARE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Ta fotka motywuje!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
Nutrieee ja tam ćwiczę dla siebie i tak jak to kiedyś napisał, żeby gdy będę przechodził ulicą nastolatkowie i nastolatki będą szeptać "ale dzik"

Nie mówię, że ta pani jest brzydka, wręcz przeciwnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
Mnie demotywują podpisy znawców pod tym demotem, ręce i cycki opadają Mnie motywują filmiki (szczególnie z YT), które sobą coś reprezentują, a na dodatek mają refleksyjną muzykę (większość na tym etapie odpada), ale najczęściej oglądam jakieś z MMA lub K1, filmy, gdzie kulturyści trenują w swoich siłowniach, nie dają mi tej dawki energii, czy możliwości refleksji.





Moim zdaniem muzyka jest wspaniała. Często zanim pójdę w kimono słucham muzy, taka daje mi możliwości przemyśleń i ułatwia mi sen Taka moja zajawka





Zmieniony przez - Santiago92 w dniu 2011-02-23 20:59:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1168 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17388



Jeżeli mowa już o sentymentach, nie ma to jak przez 5 lat trenować amatorsko w swoim rodzinnym mieście sport bez perspektyw na wybicie się wyżej, niz podwórkowe zabawy z "jajkiem". w takich sytuacjach, takie filmiki czy mecze w tv to mała dawka radości





Zmieniony przez - Marshall07 w dniu 2011-02-23 21:32:50

"W człowieku toczy się walka tego, co godne pochwały, z tym, co zasługuje na naganę..."

Dziennik:
http://www.sfd.pl/temat681966/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1557
Trzeba przyznac Gina Carano zagina wszystkie konkurentki. Usmiech taki ze odrazu sie chce isc na silownie :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zawody a klub

Następny temat

Domowa siłownia - poczatek

WHEY premium