SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MOTYWACJA- zdjęcia, obrazki, tapety

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 548457

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4567 Napisanych postów 49007 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522631
dobrze powiedziane

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 552 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17195


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1785 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 52312
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bez fajerwerków ale jak na pierwszy to ujdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 448 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10525


nowy uzytkownik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 426 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3562


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 426 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3562
Wczoraj pękło 1.500.000 wyświetleń i 9000 widzów




Póki co Train Hard Or Go Home ma więcej wyświetleń
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 222 Napisanych postów 1799 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 102820
IGM
Mój pierwszy filmik





Jak na pierwszy to super Ci wyszedł, może zakończenie słabe ale ogólnie profeska. Przy następnym skup się na muzyce bo to połowa sukcesu, a jeszcze jak się zgrywa z obrazem to efekt jest powalający. Proponuje odbić od wyświechtanych dubstepów i epickich utworów i dać coś ostrego, death metal lub coś podobnego....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1785 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 52312
Wiem wiem, duży błąd zrobiłem, że nie zgrywałem obrazu z muzyką.. Właśnie kończę drugi, jak dla mnie kozak mam nadzieję, że się bardziej spodoba niż pierwszy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 426 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3562
Synchronizacja to jego, ale ważniejszy jest sam montaż, tak żeby wszystko pasowało i miało jakiś sens - wstęp, rozwinięcie i zakończenie oraz idealne wejścia przemówień, efektów etc... Zobacz na filmy Morfelina czy Fedora. Ich filmy nie właśnie są takie, czyli są robione na odp****** - na ilość. Co z tego, że mają dużo więcej widzów (to normalne, bo więcej tego gówna jest i częściej się trafia na ich filmy), ale jak filmy, które mają po rok nie mają nawet 100.00 wyświetleń i żaden nawet nie dochodzi do 500.000, czyli są słabe... Ja mam tylko 10 filmów i są bardzo popularne, 2 już dochodzą do 2 mln., 3 już prawie 1 mln. i pozostałem, które są dłużej niż rok więcej niż 100.000... Oni swoje filmy robią w parę dni, a to jest śmieszne, bo co można zrobić dobrego w parę dni? Mnie, Zhasniemu, Shaqxowi czy MuscleFactory zajmuje to nawet 6 tygodni jak nie ma weny, a żaden z nas nie wypuszcza gówna. Także jak chcesz robić dobre filmy to weź to pod uwagę, bo takich Morfelinów i Fedorów jest od gr
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zawody a klub

Następny temat

Domowa siłownia - poczatek

WHEY premium