SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MOCNE uderzenie - cel 5kg mięsa bez tłuszczu w 1,5miesiaca

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7147

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
Panowie - czysta masa miesniowa, to jest to, co prezentuja zawodnicy kulturystyki - maksymalnie odtluszczeni i ODWODNIENI. Normalnie w miesniu macie z 75% wody, wiec chcac zyskac 5kg czystego miesnia musicie nabrac dodatkowo z 3 razy tyle wody.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Spice zgadzam się z Tobą. Tylko na naszym forum raczej mało kto ma na myśli "tak czyste" mięsko prawda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 477 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26490
Spice, czysta masa mięśniowa dla 95% ludzi z tego forum to kilogramy bez widocznego otłuszczenia. Nie mieszaj chłopakom w głowach, bo gotowi zwątpić i porzucić te zabawki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 112 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2817
masa bez tluszczu = masa z bardzo malym przyrostem tluszczu, koles ciezko nabiera masy wiec o zatluszczenie nie tzrba sie martwic, druga sprawa ze masa ( dobra )idzie bardzo wolno i zebys sie nie rozczarowal ze tyle nie zrobisz

spice gratuluje toku rozumowania jak ludzie w galerii zdjec pisza "100kg zywej wagi" to tez doliczasz sobie w pamieci wode i plyny ustrojowe ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
nie, dlaczego ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 165 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1492
panowie proszę was tylko o jedno, nie uważąjcie mnie za laika w dziedzinie treninfu, suplementacji i żywienia.. ;) prosta sprawa że mówiąc cel 5kg czystego miecha nie mialem na mysli tego, że kulturysta dajmy na to na zawodach dziś waży 85km i ma super definicje no i za 5miesiecy startuje z wagą 90 i tez ma super definicje, czyli zwiekszył wage o 5kg czyściutkich mięśni.. Jak już slusznie parę osób tu za uwarzyło to nie o to tu chodzi. Chce dobić do 90tki zachowuując swą natruralną ( uwarunkowaną genetycznie jak mi sie zdaje) dość niską zawartość tłuszczu w organiźmie. Wazyłem już 88 i także, nie mialem za dużó niechcianej tkanki. Tak, że teraz chce wrócić do 88 i dodać jeszcze 2kg. Przez caly czas zarys mieśni musi się utrzymać i taki jest mój cel. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 477 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26490
Krzychu dorzuć po jednym kapsie tcm i aakg do każdej porcji. Do tego witaminy i zma przed snem i powinno być spoko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 165 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1492
mówisz, że po 3AAKG to już będzie prawie 4gramy sporo.. jadles tyle aż? TCM sie wlasnie zastanawialem czy 3 czy 4. Nie mam za bardzo kasy na ZMA jeszcze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 477 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26490
Przy twojej wadze( a chcesz ważyć 90), 3 kapsy aakg będą w sam raz, lepsza pompa i lepszy trening. Jeśli nie masz za bardzo kasy to zamiast zma weź olimpowskie mzb. Ja biorę mzb i nie wyobrażam sobie intensywnego treningu bez tego, lepsza regeneracja i sen. Zresztą poczytaj o tym na forum. Co do tcm to obstawiałbym przy 4 kapsach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 112 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2817
bo tak smiesznie wyskoczyles z ta woda, wiadomo ze raczej nikt nie pisze o kg miesni nie liczac wody :)

pzdr.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanko o olimp

Następny temat

Magnezowy Chelat Kreatyny jako oddzielny supelek ??

WHEY premium