SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MOCNE uderzenie - cel 5kg mięsa bez tłuszczu w 1,5miesiaca

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7148

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1246 Wiek 48 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 59409
Do autora: teraz, gdy wyjasniles, Twoje zalozenia sa calkiem realne. Mam na mysli przyrost 2 nowych kg-to juz nie 5. Powroty po spadkach sa latwe i szybkie-ja po okresach rekonwalescencji (po solidnych urazach, leczeniu szpitalnym i duzych spadkach-zdarzylo mi sie kilka razy) przybieram srednio 8-10kg w trzy tygodnie, ale zadnej nowej masy miesniowej w tym nie ma-po prostu powrot do poprzedniej formy. Potem juz jest ciezko i 2kg w 1,5 miesiaca to dobry wynik, zakladajac, ze jest to przyrost, ktory mozemy utrzymac przez dluzszy czas, a nie tylko okres 1 cyklu suplementacyjnego, bo do tego wystarczy tylko czynnik zatrzymujacy wode w organizmie-np.kreatyna.
Ale co do tej tauryny, to chyba przesadziles, albo mylisz ten efekt z dzialaniem innego suplementu-dosc czesty blad, gdy bierzemy rozne suple. Takich zalet tauryny to chyba nawet Ambroziak nie glosil, nie mowiac juz o praktykach...sprobuj kiedys suplementowac tylko tauryne, wtedy bedziesz pewny...chociaz nie mozemy lekcewazyc efektu placebo-wiara czyni cuda...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
Spice wraca na forum MOCNYM UDERZENIEM :-%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 165 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1492
DO crash:
Przeczytałem artykuł pana Ambroziaka na temat tauryny, fakt, że opisał tam szereg róznych możliwości oddziaływania tauryny. MOże przesadził nawet trochę ;) a może i nie. Powiem tak, brałem raz samą tauryne przez okres jednego miesiąca ( dawki były dość spore.. treningowy 6gram, nietreningowy 4gramy - przy mniejszych dawkach nie odczułem poprawy wyników) z tego co sobie przypominam to suplementacja tauryną nie dała kolosalnych wyników no bo i tego sie nie spodziewałem rzecz jasna, co zaobserwowałem to: przyrost wagi o okolo 0,5 - 0,7kg, poprawa jakości mięśnie, szybszą regeneracje, ale bez rewelacji. Teraz dołączam suplementacje tauryną jako dodatkowy bodziec do wzrostu, gdyż podstawą będą :AAKG i Kreatyna. 8-10kg w 3tyg.. no to chyba codziennie świaniaka jadłeś calego ;). No o to mi chodzi.. 5kg chce złapać z czego 3kg to dojście do tego co było :.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 165 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1492
przepraszam za błędy, szybko pisałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 112 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2817
Krzych: chyba nie liczyles na jakies kolosalne wyniki po samej taurynie ? jest ona bardzo tania, suplementacja po 5g dziennie kosztuje grosze dokladnie 50gr wiec jesli chociaz troche ktos odczuwa dzialanie to juz powinien sie cieszyc ( nie watpie w zalety stosowania ale to tylko maly dodatek )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 165 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1492
no tak tak, nie liczyłem na wielkie efekty.. tak jak napisałem wyżej. POprawa była w tym co napisałem ale nie jakaś kolosalna. No cieszę się, że odczuwam efekty stosowania tauryny ;) ale jeśli sama to w dawkach min 5gram w treningowy, kiedy tauryna wchodziła na rynke nie wiem czy pamiętacie to mówiło się, że 3gramy to już dużo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 112 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2817
kiedys to nawet gainery stosowano cyklicznie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1246 Wiek 48 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 59409
5kg chce złapać z czego 3kg to dojście do tego co było :.- to teraz sie zgadzamy
8-10kg w 3tyg.. no to chyba codziennie świaniaka jadłeś calego- po prostu wlasciwe proporcje w diecie i nadwyzka kaloryczna rzedu 800-1000kcal, a wieprzowine owszem, lubie i jadam codziennie. To po prostu kwestia posiadanej wczesniej masy i tzw. pamieci miesniowej, z reguly wazylem w tamtych czasach ok.100kg przy dobrej definicji, lub ok. 110 bedac otluszczony, ale z miesniami brzucha jako tako widocznymi (wzrost ok.178cm).

Zmieniony przez - crash w dniu 2007-12-26 19:12:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 165 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1492
100kg przy niezłej definnicji.. hoo hoo to niezly zawodnik jesteś :) duża waga i nie zalany z tego co piszesz, tak trzymać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
wejdz w jego profil i masz zdjecie... swietna sylwetka...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanko o olimp

Następny temat

Magnezowy Chelat Kreatyny jako oddzielny supelek ??

WHEY premium