SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MMA ile razy w tygodniu

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 13638

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 402 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2783
przy ogladaniu walk MMA zauwazylem ze oni nie trzymaja gardy jak nas trener uczy - przedramie sie opieru na tlowiu i dlonie przy szczece... oni te rece b. czesto trzymaja w ogole jakos luzno a jak juz maja te garde to ta prawa niby jest jak ma byc, chociaz sie nie opiera, a lewa gdzies w przod wysunieta. Tzn z tego co czytalem to taka garda w mma sie nie przydaje ... to w takim razie po co nas trener uczy takiej gardy? Tylko po to zeby w czasie mini sparingow na treningach wiedziec jak sie bronic i nie dostac po garnku?

Zmieniony przez - skaxskax w dniu 2010-02-28 21:39:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 416 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8476
MMA to wiele styli :D jak wiele styli to i wiele możliwości trzymania gardy :)

"oni te rece b. czesto trzymaja w ogole jakos luzno" możliwe ze patrzałeś na ludzi z BJJ :)





Wydaje mi sie iz mowisz o tej :) i ta garda też chroni żebra przed kopnięciami, jak i uderzeniami :D no i twarzyczkę ochronisz :)







a to jest z BJJ




Zmieniony przez - MMA91 w dniu 2010-03-01 00:57:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2465 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13268
Kazdy z czasem wypracowuje swoj sposob, narazie rob tak jak ci trener kaze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 402 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2783
no ja na mameda patrzylem :)

sluchajcie? macie moze filmiki z roznymi kombinacjami bokserskimi? Chodzi mi w tym przypadku od lewy - prawy ale z dojsciem, bo jak ja robie to to mi sie wydaje ze za szeroko nogi mam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1170 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15480
omg, to je zwęż ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 416 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8476
zacznij od podstaw... wez stan przed lustrem i choć tył przód... małe kroczki... co jakiś czas szybszy w przód (udawany atak) szybszy w tył (udawany odwrót) potem chodź w boki... jak to opanujesz dodaj ciosy... prawy lewy prosty... potem dodatkowo sierpy i haki... na końcu kopniecia...

co do gardy jak ktoś ma nisko to przeważnie bazuje na grapplingu.. trzymaj tak jak ci trener mowi bo to garda do uderzanych sw... jedyna jej wada ze jak chcesz zatakować nogi musisz ja najpier obnizc co jest znakiem ze to bedziesz chciał robic :) i daj soga bo wiecej nie pomoge

edit: dobra dzięki juz moge
Zmieniony przez - MMA91 w dniu 2010-03-01 12:29:44

Zmieniony przez - MMA91 w dniu 2010-03-01 15:22:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 402 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2783
MMA91 -> a jesli nagram to jak chodze i uderzam to bedziesz mogl ocenic?:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 416 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8476
Wiesz ja trenuje dopiero 2 lata :) ale myśle ze jak nagrasz wrzucisz na YT... i potem dasz tu linka to będę mógł zobaczyć jak to wyglada :D a i kilka osob co sie jeszcze lepiej zna pewnie ci podpowie :)

ocenić nie moge bo za krótko trenuje ale jak coś bede wiedział to podpowiem

Zmieniony przez - MMA91 w dniu 2010-03-01 17:07:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 402 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2783
a teraz tak z wlasnej ciekawosci ;p
trenowales cos przed MMA? i w ogole juz na jakis zawodach byles ? I jesli tak to jak Twoja 1 walka wygladala ? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 416 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8476
1. NIE
2. NIE :) (na zawody pojde jak uznam ze jestem już gotowy :P myślę ze jeszcze potrenuje teraz do końca i potem od nowego roku [szkolnego] centralnie pod zawody bede pracował, bo w tym roku szkołę kończe i bede miał wiecej czasu by sie dobrze przygotować )
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozcięcie Kampmanna

Następny temat

filmy o sw zwłaszcza o mma

WHEY premium