SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MMA Attack 3 - 29.09

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 8961

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2464 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31970
jakiś troll na wiki wstawił że Bob Sapp ma walczyc na MMAA3 z Najmanem w Łodzi

Palą to muzycy, nastolatki i dorośli
Urzędnicy i graficy, żony, matki i filmowcy
Palą biznesmeni, starsze laski, młodzi chłopcy
Nikt jeszcze nie poszedł do ziemi, od tej trawki, coś ty?
Palą ją dewotki, heretycy nie chcą słyszeć
Że to z czym kręcą jointy przestanie być narkotykiem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 249 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8549
hahahahah
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
Szkoda,ze gala dopiero az po wakacjach;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2721
Dobra brecha z tą wikipedia:) może jest w tym ziarenko prawdy!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2721


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 259 Napisanych postów 894 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10626
Jak najbardziej prawdopodobne. Najman poględzi o tym jak niespełniony i nieprzegrany czuje się sportowo i jaką wolę walki w sobie odkrył. Pytanie tylko kogo ten pojedynek zainteresuje ? Ja wszystkie freak-fighty oglądałem z ciekawością i nie sądzę by mma w Polsce było już na tyle mocno medialne by przyciągnąć bez "dziwolągów" odpowiednią rzeszę ludzi, ale taki freak-fight już mnie ni ziębi ni grzeje. Już bym wolał oglądać Sapp vs Hong Man Choi. Albo w ogóle bez Sappa (30 sek. walki, co to za frajda) i Hong Mana dać vs Butterbean. Cokolwiek tylko nie 2ch skazanych na porażkę, bo taki pojedynek się zakończy double lossem jakimś czy innym facepalmem, bez sensu nawet jak na walkę śmiechowo/rozrywkową ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
Po pierwsze na MMAA 3 NIE BĘDZIE FREAK FIGHTu cholewa poweidzał dla mmarocks przecież.Pozatym hala będzie na 6k ludzi.Sapp vs Najman to może ,ale na MMAA 4 ,ale myślicie ,że sam Najman zapełni halę ?WĄTPIE...Przecież nikt nie przychodził oglądać Najmana w MMA tylko Pudziana,Salete,Koksa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 735 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3345
Akurat Saleta walczym na KSW w erze-przedpudzianowej i przegral i zainteresowania nie wzbudzil.

Sapp to totalne posmiewisko, nikt go juz w Polsce nigdy nie zakontraktuje.

Najman natomiast powtorzyl kilkakrotnie, ze nigdy juz zawodowo nie zawalczy i ja mu wierze.

Butterbean to zas 40-kilkuletni freak do kwadratu, w parterze nie istnieje a TDD nie ma i wielokrotnie wspominal o koncu kariery (choc bez takich kategorycznych obietnic jak Najman).

Możecie zamykać mi usta, ale to ja jestem moralnym zwycięzcą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 2284 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24765
Jesteś jeszcze Ty, Kamil.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 199 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3599
xper
Przecież nikt nie przychodził oglądać Najmana w MMA tylko Pudziana,Salete,Koksa.


Mylisz się koleżko. Ja gale z Najmanem oglądałem po to aby obejrzeć jak dostaje wp******, tyle mnie obchodziło.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sapp - najszybciej zarabiający zawodnik MMA ;-)

Następny temat

SpaMMA vol. 666

WHEY premium