SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MMA Attack 3 - 29.09

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 8959

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
W najnowszym wywiadzie dla rocksów mówił, że nie będzie. Być może tak jak wspomniał sava9e będzie to DVD, albo Tim Sylvia, co według mnie było by dobra opcją zarówno pod względem sportowym jak i marketingowym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Szacuny 1992 Napisanych postów 19849 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 732009
Mysle ze gdyby zorganizowano walke Nastula vs. A. Emelianenko , to wysoka ogladalnosc i pelna hala gwarantowana. Taki rewanz po latach , tym razem w octagonie, z pewnoscia by sie dobrze sprzedal. I nie musieli by organizowac zadnych freakshow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 735 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3345
Thompson dla Grabowskiego to nieporozumienie z punktu widzenia sportowego
sam proponowalem Sylvie pare dni temu, to naskoczyli niektorzy na mnie, ze Sylvia to tez emeryt

ja jak najbardziej obstaje jednak przy Sylvii, ewentualnie Rogersie
walki bylyby ciekawe a przeciwnicy z nazwiskami
alternatywnie Aleksander Emelianenko, ale nie wiadomo jak z tymi jego chorobami...

jako "freak fight" proponowalbym Burneika-Bazelak, choc w sumie Burnmeika powinien sie jednak skupic na kulturystyce, szkoda, zeby zostal poturbowany w klatce... to pozytywny gosciu.

Możecie zamykać mi usta, ale to ja jestem moralnym zwycięzcą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Są freak showy i freak showy...

Coś w stylu DVD vs Aleksandru Lungu przyciągnie ludzi na zasadzie "ale wielki Cygan" a wartość sportową jednak będzie miało.

Mam nadzieję, że MMA Attack będzie szło naprzód, chociaż wesoło to nie wygląda - hala na 6tys, pół roku przerwy...

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 735 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3345
Possible
Mysle ze gdyby zorganizowano walke Nastula vs. A. Emelianenko , to wysoka ogladalnosc i pelna hala gwarantowana. Taki rewanz po latach , tym razem w octagonie, z pewnoscia by sie dobrze sprzedal. I nie musieli by organizowac zadnych freakshow



mysle, ze ludzie nie chca juz tak bardzo ogladac Nastuli.
Te jego walki w Pride to ogladala garstka dzisiejszych fanow MMA, nawet nie 1%. A sukcesy olimpijskie sa jeszcze starsze i mocno zapomniane.
Nazwisko pozostalo, ale czy ma ono az taka sile? Nie mozna tez mowic, ze to perspektywiczny zawodnik, (w czerwcu skonczy 42 lata) zawalczy moze jeszcze gora pare razy, a kase pewnie chce niemala za kazda walke.
Dla dzisiejszych fanow walki Nastuli to prehistoria.

Możecie zamykać mi usta, ale to ja jestem moralnym zwycięzcą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 389 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7822
spoko_ziomal
jako "freak fight" proponowalbym Burneika-Bazelak, choc w sumie Burnmeika powinien sie jednak skupic na kulturystyce, szkoda, zeby zostal poturbowany w klatce... to pozytywny gosciu.



Błagam, przestań, bo znowu przez ciebie rozpęta się piekło...

spoko_ziomal
mysle, ze ludzie nie chca juz tak bardzo ogladac Nastuli.
Te jego walki w Pride to ogladala garstka dzisiejszych fanow MMA, nawet nie 1%. A sukcesy olimpijskie sa jeszcze starsze i mocno zapomniane.
Nazwisko pozostalo, ale czy ma ono az taka sile? Nie mozna tez mowic, ze to perspektywiczny zawodnik, (w czerwcu skonczy 42 lata) zawalczy moze jeszcze gora pare razy, a kase pewnie chce niemala za kazda walke.
Dla dzisiejszych fanow walki Nastuli to prehistoria.


Mylisz się, nawet jeśli ktoś nie będzie wiedział o co biega, to gdy usłyszy co osiągnął Nastula i A.Emalianenko(oraz czyim jest bratem) to przyciągnie to ogromne rzesze fanów. Jeszc ze jakby w narożniku stanął Fedor, to zupełnie byłaby miazga.

Grabowski z Silvą... dobry pomysł na promocję : )

Jeżeli pomogłem to daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
jako "freak fight" proponowalbym Burneika-Bazelak, choc w sumie Burnmeika powinien sie jednak skupic na kulturystyce, szkoda, zeby zostal poturbowany w klatce... to pozytywny gosciu.

troll detected!

Z Aleksandrem to jest taki problem, ze czasem nie stawia sie na walke...

Jak nie DVD czy Tim to kogo mogliby dac Damianowi? Jak myslicie?

Zmieniony przez - sava9e w dniu 2012-05-19 18:15:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
Nastula chyba już odpuścił walki. Miał walczyć na Fighters Arena, ale z tego, co mówili organizatorzy to proponował im samych ogórków, a nie chcieli zawodników pokroju Masudy. Zresztą z całym szacunkiem do niego, po Pride już nie walczył z nikim dobrym, chociaż rewanż z A Emelianenko byłby dobry, ale raczej w to wątpie.

Czynnikiem determinującym aspekt sportowy jest głównie Grabowski. Wygrana zarówno z Sylvią jak i Thompsonem, mogła by go dobrze wypromować, wśród niedzielnych fanów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Tony Lopez, Mike Whitehead, Tim Hague?

Kręci się trochę HW na znośnym poziomie po świecie.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
A może Todd "mam niedobór teścia" Duffee?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sapp - najszybciej zarabiający zawodnik MMA ;-)

Następny temat

SpaMMA vol. 666

WHEY premium