SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MMA Attack 2 - wyniki i dyskusja po gali.

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21807

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161


Walka wieczoru

+93 kg.: Damian Grabowski pok. Eddie Sancheza przez poddanie (kimura), runda 2, 2.07

Open.: Robert Burneika pok. Marcina Najmana przez poddanie (uderzenia w parterze), runda 2, 00.31
93 kg.: Hans Stringer pok. Michała Fijałkę przez jednogłośną decyzję
66 kg.: Sergej Grecicho pok. Sebastiana Grabarka przez poddanie (duszenie zza pleców), runda 2, 3.01
77 kg.: Peter Sobotta pok. Juana Manuela Suareza przez poddanie (duszenie zza pleców), runda 1, 2.18
84 kg.: Wandres Carlos da Silva pok. Piotra Strusa przez poddanie (anakonda), runda 2, 0.44
77 kg.: Krzysztof Jotko pok. Damira Hadzovica przez jednogłośną decyzję

Pozostałe walki

66 kg.: Arbi Shamaev pok. Rafała Raczyńskiego przez jednogłośną decyzję
77 kg.: Arkadiusz Zaba pok. Remigiusza Grosa przez poddanie (duszenie trójkątne), runda 2, 1.20
84 kg.: Livio Victoriano pok. Roberta Bryczka przez poddanie (dźwignia na staw skokowy), runda 1, 1.37


Brawo Damian! Za tydzień obowiązkowo pobudka i trzymanie kciuków. Sezonowcy pewnie oleją to ciepłym moczem, ale cóż takie uroki tego sportu i fanufff

A co do Najmana.. nie będę nawet klnął, niech za moją opinię posłuży ten obrazek


Dobra gala. Dużo bardziej wolę oprawę MMA Attack od KSW. War Cholewa!

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2012-04-28 02:00:38

Zmieniony przez - B-REAL w dniu 2012-04-28 08:05:50
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 311 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6037
W sumie mi się lepiej oglądało to niż KSW bo nie było aż takie sztuczne i napompowane, poza tym nawet pod względem sportowym jakoś to bardziej miało ręce i nogi - czyli krótko mowiąc, podzielam opinię większości forumowiczów z tematu live :) Oby z czasem się rozwijali a nie kombinowali jak koń pod górę co lubią robić K&L.

"A ja w to wszystko wbijam, dopóki słońce świeci
idę przez świat szeroki w sercu mi muza leci. "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1719 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34084
Bardzo dobra gala, walka wieczoru = miodzio.
Jedyny minus jak dla mnie to wywiady z zawodnikami, ktorzy przegrali, kompletny bezsens i bzdura.
Co do freak fajtu to Najman podniosl poprzeczke zenady sportowej na nieosiagalny dla zwyklego smiertelnika poziom, Koksa ubilby spokojnie kazdy wazacy podad 60 kilo facet co sie potrafi bic...
Ogolnie duzy plus dla organizacji, oby sie rozwineli na tyle by mogli robic oplacalne gale bez freakow, co w Polsce nie bedzie latwe.

They are the weakest, however strong, who have no faith in themselves or their own.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 583 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8439
Najman fatalnie zawalczył jeśli chodzi o strategię. Dobrym pomysłem było to, że chciał zmęczyć koksa, ale to przecież trzeba wykazać trochę aktywności, a nie unikać walki i liczyć na głupotę rywala... Kto wie co by było, gdyby od razu się rzucił na koksa z tym swoim furiackim atakiem. Mam nadzieję, że jeszcze zobaczymy Najmana w ringu bo co jak co, ale emocji dostarcza on ogromnych. Co z tego, że Błachowicz dobrze walczy, jak te jego walki mało kogo interesują i mało kto go zna? Zawodnik musi mieć charyzmę, a Najman ją ma.

Nie zdziwiłbym się, jakby Burneika dołożył Pudzianowi(siła porównywalna, kondycja też, nie widzę żadnej przewagi Pudzianowskiego), ale do walki niestety nie dojdzie...



Zmieniony przez - barnabas26 w dniu 2012-04-28 03:45:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1479
Siemano,
byłem na gali i niezwykłe pozytywne zaskoczenie organizacją, oświetleniem, nagłośnieniem... Naprawdę świetnie się to wszystko oglądało, wejście Koksa odbyło się przy niesamowitej atmosferze. Jego skupiona twarz mówiła, że przyszedł naprawdę się bić. Wielki szacunek dla niego za to ile serca włożył w walkę i to co mówił, świetny człowiek. Jego techniki nie ma co oceniać.
Najman... można jedynie powiedzieć "Wypier....j" dno.
Świetna walka Grabowskiego, chociaż po walce Burneiki dużo osób opuściło spodek.
Polecam galę MMA ATTACK zobaczyć na żywo, warto ;)
Reszty nie chce mi się opisywać i analizować, wypowiedź powyżej, że Najman to chłop z ikrą itd. i brak przewagi Pudzianowskiego nad Burneiką... mnie śmieszy ;]


Zmieniony przez - Master1098 w dniu 2012-04-28 04:14:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1484 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15444
Gala OK.Mnie bardziej się podobała,niż nie jedno Koło Sportowców Wiejskich.Nawet entrance w miarę Roberta,nie ma co porównywać do tej wioski Pudziana.To tyle co można ocenić w tym teatrzyku.Najman zapisał się już w historii - trageeddiiaa.

Breaking My relationship with time&space
Z Crohnem da się żyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 291
Co ciekawe, to być może nie koniec Najmana:




Sama gala bardzo dobrze zorganizowana, walki dość ciekawe, matchmaking na 3+, piękna akcja da Silvy i dobre walki Jotko i Grabowskiego. Duży plus dla organizatorów, choć do KSW jeszcze im brakuje, co widać było na żywo nieznacznie, ale na każdym kroku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2842 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 19060
Swietnie zorganizowana gala,pojedynki na poziomie,nie to co Kompromitacja Sztuk Walk.Licze,ze MMA Attack pobije na glowe to nedzne ksw.Tylko te wywiady z przegranymi troche lipne,ale wszystko da sie naprawic :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1337 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21243
A-LEX
Bardzo dobra gala, walka wieczoru = miodzio.
Jedyny minus jak dla mnie to wywiady z zawodnikami, ktorzy przegrali, kompletny bezsens i bzdura.
Co do freak fajtu to Najman podniosl poprzeczke zenady sportowej na nieosiagalny dla zwyklego smiertelnika poziom, Koksa ubilby spokojnie kazdy wazacy podad 60 kilo facet co sie potrafi bic...
Ogolnie duzy plus dla organizacji, oby sie rozwineli na tyle by mogli robic oplacalne gale bez freakow, co w Polsce nie bedzie latwe.



doj**ales niemilosiernie z tym kazdym wazacym ponad 60 KG facetem co sie ptorafi bic hahahahahaha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3004
Przyjemnie się oglądało. Ponosiły mnie emocje jak wychodził Robert , :) nieopisane po prostu ! Liczyłem na Koksa i o Najmanie wiadomo ,że człowiek dno.. w MMA dobry początek 0-3-0 ! Nie wierzę że kończy karierę ! Myślę że przyjmie jakoś propozycje dla cashu . Reszta walk była interesująca. Pierwszy raz ogladałem MMA ATTACK i przynam bardzo fajnie się prezentuję . Warto być tam na 3 części :)

"Życie nie sen! To chyba jasne! Ja na swoje życie , patenty mam własne."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 259 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7271
Ładna walka Grabowskiego, mam nadzieję że wyszedł z niej bez bez kontuzji, bo przydałoby się żeby w Bellatorze utarł nosa tym yebanym promotorom, którzy tak mu na złość walkę ustawili.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MMA ATTACK 2 - live

Następny temat

Popek, Pudzian, Koksu czyli jak z MMA zrobić dojną krowę w Polsce. Próba dyskusji.

WHEY premium