SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MMA Attack 3 - 29.09

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 8960

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2721
Skąd w ogóle taki news? jakoś mi się taka opcja nie widzi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
Mówisz o Okniński Burneika? Ten koleś Okniński co zawsze drze się na galach ,że się nie da skupić chce zarobić trochę kasy o to chodzi.Burneika nic nie stracił,że sklepał Najmana ale nie wyjdzie do typa co nawet nie jest znany medialnie i może go obić do tego chamsko go wyzywa.Wdł mnie Okniński powinien zbudować rekord trochę heh i może zobaczymy jak będzie dobry to za 2 lata dojdzie do walki z pudziao.Jak narazie nie mam żadnej gwarancji ,że ten koleś jest jakimś zagrożeniem dla Pudziana większym od Sappa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 235 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1227
Jak nie Pudziana,Najmana,Burneiki albo innego celebryty to ja nie ogladam(90% tak mysli)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 735 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3345
na chwile obecna sytuacja wyglada tak, iz Kamil "Vanderlei" Bazelak raczej nie zawalczy na MMA Attack w najblizszym czasie

wobec potwierdzenia przez portal mmanews.pl faktu, iz Robert "Hardkorowy Kokssu" Burneika zawalczy ponownie na MMA Attack 4, mozna domniemywac, iz jego przeciwnikiem bedzie istotnie Mirek Okninski

niebezpieczenstwo jest tutaj jednak takie, ze Okninski bylby faworyzowany w starciu z litewskim kolturysta, tym samym Dariusz Cholewa stracilby swojego glownego konia napedowego, gdyby Burneika w prosty sposob ulegl Okninskiemu

Możecie zamykać mi usta, ale to ja jestem moralnym zwycięzcą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1313 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21954
A w jaki sposób miałby burneika z nim wygrać?
...
Napisał(a)
Usunięty przez B-REAL za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1313 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21954
...
Napisał(a)
Usunięty przez B-REAL za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
spoko_ziomal
na chwile obecna sytuacja wyglada tak, iz Kamil "Vanderlei" Bazelak raczej nie zawalczy na MMA Attack w najblizszym czasie

wobec potwierdzenia przez portal mmanews.pl faktu, iz Robert "Hardkorowy Kokssu" Burneika zawalczy ponownie na MMA Attack 4, mozna domniemywac, iz jego przeciwnikiem bedzie istotnie Mirek Okninski
spoko_ziomal, albo wiesz coś o czym ja nie wiem, albo jestem strasznie tępy.
Rozwiń proszę tą logikę prowadzącą do tego domniemania iz jego [Hardkorowego Koksu] przeciwnikiem bedzie istotnie Mirek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1893 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36567
^pewne to to nie jest,ale z drugiej strony daro cholewa tez nie odrzucil takiej mozliwosci i zdaje sie,ze cos wspominal,ze sie odezwie do mirka.tylko dla koksa to pewny wp****** i swoja droga nie jest to zbyt medialny pojedynek,jak ma byc freak fight to trzeba by skombinowac kogos bardziej znanego niz mirek.moze cezary żak,aka motorniczy karol?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 168 Wiek 47 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7305
Ktoś słyszał czy 3 gala się w końcu odbędzie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sapp - najszybciej zarabiający zawodnik MMA ;-)

Następny temat

SpaMMA vol. 666

WHEY premium