SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MIKOŁAJ OLIMP

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 69639

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2627 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33410
część III - dla szczęściarzy:

1. Jakie nowe produkty wprowadził do dystrybucji Olimp

- MASSACRA®
- X5 PROTEIN
- IMMUBIOTIC®
- PROBIO'STICK
- PAS TRENINGOWY HARDCORE - COMPETITON BELT 4
- PAS TRENINGOWY HARDCORE - PROFI BELT 6
- UCHWYTY TRENINGOWE HARDCORE - STRONG GRIP
- HAKI TRENINGOWE HARDCORE - STRONG HOOKS
- RĘKAWICE TRENINGOWE HARDCORE - PROFI WRIST WRAP
- RĘKAWICE TRENINGOWE HARDCORE - COMPETITION WRIST WRAP
- RĘKAWICE TRENINGOWE HARDCORE-ONE
- AAKG EXTREME®
- VITA-MIN PLUS® dla Kobiet
- CHELA-MZB SPORT FORMULA®
- HMB 1000 MEGA CAPS®
- GOLD-VIT C 250®
- GARLICIN®
- LUTEINA BIO-COMPLEX ®
- GOLD-VIT C 500 PLUS®
- PERFECT BODY MRP®
- CHELA-MIN SPORT FORMULA®
- HMBOLON NX®
- CHELA-SELEN®
- CHELA-MAGB6®
- CHELA-CYNK®


2. Podaj skład Olimp Team

- Aneta Florczyk
- Kamila Porczyk
- Karolina Kozela
- Mariusz Pudzianowski
- Piotr Głuchowski
- Mariusz Strzeliński
- Sebastian Świderski
- Tobias Kelmeling
- Henrik Jansson
- Paul Poloczek

3. Jak się nazywa seria profesjonalnych akcesoriów treningowych Olimp-u ?

- TRAINING HARDCORE SERRIES


cześć IV - dla jasnowidzów

magnezowy chelat kreatyny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 684 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 52789
16 maja 2008, godzina 23.30,
Jutro matura z Polaka, ale mimo to jestem spokojny.... Przygotowany? raczej nie.. poprostu czuje jak odpływam... chyba zaraz zasne...
17 maja 2008 dzień sądu, godzina 11
o k...! zaspałem! szybki prysznic, gajerek i jazda na przystanek... Jak na złość nic nie jedzie... o, nareszcie! jedenastka. Po chwili jestem przed szkołą. Dwa głębokie wdechy i wejde... zaraz, zaraz.... siegam do kieszeni. Gdzie ja mam czarny długopis??? Zaraz zwarjuje... Wbiegam do pobliskiej biedronki,biore szybko czarny długopis i staje przy kasie... Oczywiście kolejka... Wkońcu doszło do mnie. Głupia kasierka nie może trafić czytnikiem w kod. Oczyma wyobraźni widze jak odrywam jej głowe... Zdenerwowany rzucam jej dwa zł na lade i wybiegam ze sklepu. Bramka piszcy...
Ochrmoniaż biegnie za mną... ale ja już widze tylko szkołe... (grubasek nie może mnie dogonić, nareszcie ujżałem sens robienia areobów). Wbiegam dośrodka...
Jestem już spokojny. Itde powolij. W środku panuje przerażająca cisza. Słysze tupot swoich kroków, bicie swójego serca, a nawet bulgot śliny którą właśnie przełknełem.
Wkońcu docieram do dzrzwi. Chyba wszyscy już w śródku...
Otwieram je......

A TAM NIKOGO NIE MA!!!

ale dostrzegam kartke na biurku. Podchodze do niej... Chwytam ją.. i czytam napis: STOIMY W KOLEJCE POD SPORTS NURTION CENTER I CZEKAM NA MASAKRE OLIMPU!!!

PS. mam nadzieje że nie będziemy na nią tyle czekam co na knockauta. Z życzliwą konstruktywną krytyką pozdrawia Karol

Jedyny sport na całe życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 112 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2817
CZĘŚĆ I
dla eseistów:)

To było podczas konkursu z okazji otwarcia nowej siłowni, osoba,która przejdzie przez cały korytarz miała dostać w nagrodę roczny karnet, a warto dodać, że siłka była full wypas. Wstałem więc wcześnie i bez śniadania pobiegłem na otwarcie, co mnie bardzo zdziwiło ów korytarz okazał się pięcioma pokojami i aby dojść do końca trzeba było po kolei przez każdy. Myślę sobie prosta sprawa, przed pierwszymi drzwiami koleś sypną miarkę jakiegoś proszku i kazał zrobić 100 pompek, uff klata ledwo wytrzymała. Drugi pokój to kolejna porcja tym razem coś innego o okropnym smaku, mało co pawia nie puściłem a dodatkowo musiałem zrobić 1000 brzuszków. Czułem się coraz gorzej ale Pan z trójki podaje kolejny drink do wypicia, o ile smak okazał się dobry to miałem zawroty głowy co bardzo przeszkadzało w wykonaniu 100 przysiadów. Myślę gorzej być nie może, a jednak w czwartym pokoju zafundowano mi coś czego ze świeczką można szukać na świecie - takie ohydztwo oraz kolejna porcja ćwiczeń tym razem 100 podciągnięć na drążku. Zawroty głowy, mdłości, bóle mięśni stawów, głód a mimo to dotrwałem to ostatnich drzwi, miły Pan poczęstował mnie drinkiem, tym razem wbrew moim przeczuciom podano mi smaczny orzeźwiający napój oraz nie musiałem wykonać kolejnej porcji ćwiczeń, myślę uradowany biegnę w kierunku drzwi i nagle .... budzę się w szpitalu i myślę tyle przeszedłem i straciłem przytomność na ostatnich metrach ? Okazało się że moje barki po ostatnim drinku powiększyły znacznie swoje rozmiary w wyniku czego nie zmieściłem się przez futrynę a siła uderzenia była na tyle silna, że straciłem przytomność. Masakra, masakra powtarzałem w myślach, po ustaleniach policji i prokuratury okazało się, że moje przypuszczenia okazały się słuszne to była Massacra - nowy suplement Olimpu.

CZĘŚĆ II
dla poetów :)


Idą święta, idzie gwiazdka
a kortyzol w mięśniach wzrasta
Dominator kawał chłopa
śpiewa sobie opa! opa!
morał z tego płynie taki
śpiewaj opa! bedzie oki


CZĘŚĆ III
dla szczęściarzy:)


1. Chela-MagB6,Chela-Min Sport Formula, HMBolon NX, Chela-Selen, Perfect Body MRP, Chela-Cynk , AAKG Extreme, Probio-Stick Immubiotic, X5 Protein, Gold- Vit C 500 Plus & 250,Luteina Bio-Complex , Garlicin, HMB 1000 Mega Caps, Chela-MZB Sport Formula,Vita-Min Plus

oraz

HAKI TRENINGOWE HARDCORE - STRONG HOOKS, PAS TRENINGOWY HARDCORE - COMPETITON BELT 4, PAS TRENINGOWY HARDCORE - PROFI BELT 6, RĘKAWICE TRENINGOWE HARDCORE - COMPETITION WRIST WRAP, RĘKAWICE TRENINGOWE HARDCORE - ONE, RĘKAWICE TRENINGOWE HARDCORE - PROFI WRIST WRAP, UCHWYTY TRENINGOWE HARDCORE - STRONG GRIP

2.
Aneta Florczyk
Kamila Porczyk
Karolina Kozela
Mariusz Pudzianowski
Piotr Głuchowski
Mariusz Strzeliński
Sebastian Świderski
Tobias Kelmeling
Henrik Jansson
Paul Poloczek

3. TRAINING HARDCORE SERRIES

CZĘŚĆ IV
dla jasnowidzów:)

Widzę ciemność, ciemność widzę ale zaraz coś tam jest to Magnesium Creatine Chelate






Zmieniony przez - Paco_2 w dniu 2007-12-18 22:21:53

Zmieniony przez - Paco_2 w dniu 2007-12-18 22:27:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 198 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4270
CZĘSC I
Pewnego dnia wstałem bardzo późno,włączam kompa,patrze jest wiadomość na GG.Ktoś napisał"Pudi chodz na siłowni mam nowy suplement".Pognałem na siłownie aby spawdzić to.Pomyślałem wtedy znowu jakieś g**** co tylko ryje mózg i niedaje efektów,ale spróbowałem.Zacząłem trening, tak mnie napompowało że myślałem że wybuchne nie wspoinajać o tym że zabrakło cieżarów dla mnie jak robiłem klate.Pomyślałem sobie "Boże ale MASSACRA".Po tym dniu wszyscy przestali na mnie mówić Pudi,zaczęto mnie nazywać Pudzian
PRZED siłownią PO siłowni
wzrost 186cm 186cm
waga 80kg 123kg
biceps 36 53cm
Część II
Któż to taki dominator?
Strongmenista czy amator?
co on robi,czy sie kłuje?
nie,on sie tylko suplementuje
i tylko ciągle Nutrifarm reklamuje
bo ta firma wszystkich poważnie traktuje
Część III
ad 1
AAKG Extreme
Chela-MZB,
Vitamin Multiple Sport
Vita-Min Plus
Chela-min
Sport Formula
Chela-Mag B6
Chela-Selen
Chela-Cynk
Garlicin
Perferct Body MRP
Immubiotic, HMB 1000 Mega Caps
HMBolon NX
Gold-Vit C 500 Plus
Gold-Vit C 250
X5 Protein Probio`Stick
Luteina Bio-Complex
Ad2
Kamila Porczyk
Karolina Kozela
Aneta Florczyk
Piotr Głuchowski
Mariusz Pudzianowski
Mariusz Strzeliński
Sebastian Świderski
Tobias Kelmeling
Henrik Jansson
Paul Poloczek
Ad3
Training Harcdore Serries
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3768 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 113277
czesc III:

1.Nowe produkty wprowadzone do dystrybucji przez Nutrifarm:
suple:
AAKG EXTREME, VITA-MIN PLUS, CHELA-MZB SPORT FORMULA,PERFECT BODY MRP, HMB 1000 MEGA CAPS,CHELA-MIN SPORT FORMULA, HMBOLON NX, CHELA-SELEN, CHELA-MAGB6, CHELA-CYNK,X5 PROTEIN,IMMUBIOTIC, PROBIO'STICK, GOLD-VIT C 250, GARLICIN, LUTEINA BIO-COMPLEX, GOLD-VIT C 500 PLUS

akcesoria:
PAS TRENINGOWY HARDCORE PROFI BELT 6,RĘKAWICE TRENINGOWE HARDCORE COMPETITION WRIST WRAP,HAKI TRENINGOWE HARDCORE STRONG HOOKS,PAS TRENINGOWY HARDCORE COMPETITON BELT 4,RĘKAWICE TRENINGOWE HARDCORE PROFI WRIST WRAP,UCHWYTY TRENINGOWE HARDCORE STRONG GRIP,RĘKAWICE TRENINGOWE HARDCORE ONE


2. Sklads Olimp Team:

Mariusz Strzelinski
Mariusz
Pudzianowski
Piotr Gluchowski
Paul Poloczek
Karolina Kozela
Aneta Florczyk
Kamila Porczyk
Sebastian Swiderski
Tobias Kelmeling
Henrik Jansson

3. Nazwa pprfesjonalnych akcesoriow treningowych:

Training Hradcore Seriess



Zmieniony przez - Pig Killer w dniu 2007-12-19 12:34:50

Top Dog

If you wanna job done right you must do it yourself

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30715
Chela-MagB6, Chela-Min Sport Formula, HMBolon NX, Chela-Selen, Perfect Body MRP, Chela-Cynk, AAKG Extreme, Probio-Stick Immubiotic, X5 Protein, Gold- Vit C 500 Plus & 250,Luteina Bio-Complex, Garlicin, HMB 1000 Mega Caps, Chela-MZB Sport Formula, Vita-Min Plus

HAKI TRENINGOWE HARDCORE - STRONG HOOKS, PAS TRENINGOWY HARDCORE - COMPETITON BELT 4, PAS TRENINGOWY HARDCORE - PROFI BELT 6, RĘKAWICE TRENINGOWE HARDCORE - COMPETITION WRIST WRAP, RĘKAWICE TRENINGOWE HARDCORE - ONE, RĘKAWICE TRENINGOWE HARDCORE - PROFI WRIST WRAP, UCHWYTY TRENINGOWE HARDCORE - STRONG GRIP

Aneta Florczyk
Karolina Kozela
Kamila Porczyk
Piotr Głuchowski
Mariusz Pudzianowski
Mariusz Strzeliński
Sebastian Świderski
Tobias Kelmeling
Henrik Jansson
Paul Poloczek

Training Hardcore Serries
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 756 Wiek 100 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 27814
CZĘŚĆ II
dla poetów :)

Stoi na stacji "koks" lokomotywa,
Kontrolki się świecą - brakuje carbo paliwa,
Co więc robi? Na pomoc Pudziana wzywa !
Ten uprzednio wciągnąwszy DOMINATOR'A,
Zapodaje mega kopniaka z adidas buciora
By ciuchcia na czas "konkurs-stuff" dowiozła członkom sfd-fora





Zmieniony przez - DemolkA w dniu 2007-12-19 16:40:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 2090 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20230
część III
dla szczęściarzy :)

1

X5 Protein, Immubiotic, Probio'Stick, AAKG Extreme, VITA-MIN PLUS, Chela-MZB SPORT FORMULA, HMB 1000 Mega Caps, Gold-VIT C 250, Garlicin, Luteina BIO-COMPLEX, GOLD-VIT C 500 PLUS, Perfect Body MRP, Chela-Min SPORT FORMULA, HMBOLON NX, Chela-SELEN, Chela-MAGB6, Chela-CYNK

2


Kamila Porczyk
Karolina Kozela
Aneta Florczyk
Mariusz Strzeliński
Mariusz Pudzianowski
Piotr Głuchowski
Tobias Kelmeling
Henrik Jansson
Paul Poloczek
Sebastian świderski

3

TRAINING HARDCORE SERRIES
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1215 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12138
dla jasnowidzów

magnezowy chelat kreatyny

pumping iron

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 705 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 34844
Część IV dla jasnowidzów ;)
Magnesium Creatine Chelate MCC

))))))))))

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementy na HGH (?!)

Następny temat

Wyjątkowy konkurs Swiateczny ARG i Nutrifarm !

WHEY premium