SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MIKOŁAJ OLIMP

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 69595

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1133 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16628
Jak wybiorą najlepszych to ogłoszą ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 157 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13931
To to sam wiem, ale mniej więcej o której to już nie, a chciałbym wiedzieć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bez kitu ja naprawne myślałem ze jest 5 ale mi się coś w głowie po***ało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4102 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37701
kolo 21-22 na moje oko bede wyniki

CHIQUITAS DE LOS SANTOS

na redukcji nowy płyn Pur pomoże Ci wygrać w walce z tłuszczem

Nie masa a estetyka sie liczy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4946 Wiek 6 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42640
Drodzy Forumowicze,

Dziękujemy za tak liczny udział w konkursie MIKOŁAJ OLIMP.
Nie będziemy się zbytnio rozpisywać, gdyż pewnie czekacie z niecierpliwością na wyniki :)

Oto one:

POECI ZWYCIĘZCY
1. Nagroda -zestaw odżywek o wartości 400 pln w cenach detalicznych ( dane: imię, nazwisko, adres dostawy, telefon kontaktowy, wybrane produkty) prosimy przesłać na email: [email protected] wpisując w temacie konkurs Mikołaj Olimp, swój nick )

biggin
seia
Gigus_pwn
FIRMA_NS
fukinhot


2. Nagroda – jednorazowy bonus rabatowy 30% na nasze produkty zakupione w sklepie internetowym www.olimp-supplements.com  ( maksymalna wartość zamówienia 1000,00 pln złożonego do dnia 31.01.2008 ), w uwagach zamówienia należy wpisać : konkurs Mikołaj Olimp, swój nick

jakub.ch
_ask_
Rapper
Kuba.s
w0w90
salix
ama-tor
roberto_83
Zark24
Ramboszcza



ESEIŚCI ZWYCIĘZCY

1. Nagroda -zestaw odżywek o wartości 400 pln w cenach detalicznych ( dane: imię, nazwisko, adres dostawy, telefon kontaktowy, wybrane produkty, prosimy przesłać na email: [email protected] wpisując w temacie konkurs Mikołaj Olimp ,swój nick )

JKG_NH
KnickKnack
Zark24
nofink
sc00byd00

2. Nagroda – jednorazowy bonus rabatowy 30% na nasze produkty zakupione w sklepie internetowym www.olimp-supplements.com  ( maksymalna wartość zamówienia 1000,00 pln złożonego do dnia 31.01.2008 ), w uwagach zamówienia należy wpisać : konkurs Mikołaj Olimp, swój nick )

Smokealot
Matip1987
Kamiru
Chaczyk
stranger54
Paco_2
aroking
Paenka
biggin
B-REAL



SZCZĘŚCIARZE

1. Nagroda -zestaw odżywek o wartości 400 pln w cenach detalicznych ( dane: imię, nazwisko, adres dostawy, telefon kontaktowy, wybrane produkty, prosimy przesłać na email: [email protected] wpisując w temacie konkurs Mikołaj Olimp ,swój nick )

Sooker2
PawelSzEvc
Zark24
Wbd_Tomasz
Raymond




2. Nagroda – jednorazowy bonus rabatowy 30% na nasze produkty zakupione w sklepie internetowym www.olimp-supplements.com  ( maksymalna wartość zamówienia 1000,00 pln złożonego do dnia 31.01.2008 ), w uwagach zamówienia należy wpisać : konkurs Mikołaj Olimp , swój nick )


Amaria
adriano18
CZB
BPL-G
13sebik13
roberto83
topolina
Sasu
Domer
DewoNN




JASNOWIDZ - RIDDLE


Nagroda niespodzianka ( dane do wysyłki prosimy przesłać na adres [email protected] wpisując w temacie konkurs Mikołaj Olimp ,swój nick)



pozdrawiamy

MIKOłAJ OLIMP
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 288 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9214
jea
dzieki

"Bez sensu. Tylko dwa razy się tam biłem"
R. Chlebicz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 852 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18496
Dziękuje bardzo.

Wykrztałcenie nie piwo ,nie musi być pełne

"W Życiu Piękne Są Tylko Chwile"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4102 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37701
fak

CHIQUITAS DE LOS SANTOS

na redukcji nowy płyn Pur pomoże Ci wygrać w walce z tłuszczem

Nie masa a estetyka sie liczy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 288 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9214
zestaw odżywek o wartości 400 pln w cenach detalicznych

ok, czy ceny mają pochodzić z
http://www.olimp-supplements.com/pl/index2.php?page=cennik

??

"Bez sensu. Tylko dwa razy się tam biłem"
R. Chlebicz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 178
A ciekawe który wiersz został oceniony w przypadku seia, skoro napisał więcej niż jeden?
Poza tym, muszę to napisać, były lepsze prace, bardziej dopracowane np. pod względem technicznym, gdzie w wierszach np. zgadzała się liczba sylab w każdym wersie, co daje takt i fajnie się czyta. no ale o gustach podobno się nie dyskutuje.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementy na HGH (?!)

Następny temat

Wyjątkowy konkurs Swiateczny ARG i Nutrifarm !

WHEY premium