SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MIKOŁAJ OLIMP

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 69691

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2723
Ni będę mówił czy któryś wierszyk był lepszy czy gorszy, ale nie powinno być tak, że ktoś napisał 2 czy 3 wiersze i wygrywa. Myślałem że tak nie można. Sam mogłem z 10 napisać bo pomysłów miałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 292 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5930
no nie udalo sie...moze zróbcie konkurs dla najchudszego człowieka na forum...:p w takim konkursie mam szanse :p

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1056 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25143
Panowie zluzujcie poślady. OLIMP dał na te nagrody naprawdę ciężkie pieniądze, a wy odpierdzielacie chałe i piszecie, że to niesprawiedliwe, a to źle wybrane. Gratuluje zwycięzcom i dziękuje firmie OLIMP za rabat, oraz prosze o zakończenie tej durnej i bezprzedmiotowej dyskusji bo to co piszecie jest naprawde nie fair.

Pozdrowienia.

Oko za oko, ząb za ząb,...

A czemu dupa jest za pieniądze

kkoksiarz: "gdybym wrzucił jakieś czyste białko to efekty były by bardZiej zauważalne"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 221 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8963
Gratulacje dla zwyciesców... z tymi kilkoma wierszykami to przegiecie,a poza tym niektorzy moim skromnym zdaniem nie zasłuzyli nawet na rabat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2723
Dobrze mówić tym którzy wygrali: ,,przestańcie bo to nie fair''. Jak można wywnioskować z tego w konkursie dla szczęściarzy też można było sobie wysłać kilka zgłoszeń i mieć większe szanse. No bo zrozumcie, ktoś mógł sobie wysłać tomik wierszy z wyrazem dominator a Olimp musiałby to wszystko czytać. Uważam to za bug organizycajny. No ale cóż gratuluję zwycięzcom
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2907 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 27817
ja sam wygrałem skromny rabat ale faktycznie uważam że wysłanie kilku wierszyków nie było fair...
może nie tyle regulaminowo co po prostu w stosunku do innych...

ale teraz już nie ma co, następnym razem Olimp jakoś to napewno rozwiąże. i kończmy dyskusje bo nie ma sensu.

pozdrawiam

Czuwa nad Tobą Bóg
Nie wszyscy Cie w dupe kopną
są ludzie bez nóg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1056 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25143
Bez przesady, ale jak ma sie na uwadze wygranie 400 zł to chyba patrzenie na innych nie jest takie ważne.

Oko za oko, ząb za ząb,...

A czemu dupa jest za pieniądze

kkoksiarz: "gdybym wrzucił jakieś czyste białko to efekty były by bardZiej zauważalne"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 87 Napisanych postów 653 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41400
OLIMP dał na te nagrody naprawdę ciężkie pieniądze

wszystko fajnie, ale bez takich zartow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1133 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16628
Po co sie kłócić ??
Konkurs zrobiła firma Olimp z własnej woli wyłożyła kase i to ona miała prawo ją rozdysponować... Skoro Ci co mają więcej niż jedną prace wygrali to znaczy że wszytko jest w porządku ...
Następnym razem wy też zrobicie więcej prac....To co robicie jest na prawdę nie w porządku .

Pozdrawiam.

Zmieniony przez - Laruzo w dniu 2008-01-04 22:48:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958547
https://www.sfd.pl/MIKOŁAJ_OLIMP-t367372-s35.html#post9

POTIWERDZAM TO CO NAPISAŁ RIPPER!
ta osoba to oszust i wałkarz, zapomnialem niestety przez nawał pracy usunąc jego posta


pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementy na HGH (?!)

Następny temat

Wyjątkowy konkurs Swiateczny ARG i Nutrifarm !

WHEY premium