SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MIKOŁAJKA OSZALAŁA KOLEJNE PRODUKTY ! UP str 51

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 77959

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 4722 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90871
adzik123 nie przesadzaj nastepnym razem, tak jak to zrobiłeś przed chwilą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 18013 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 267031
Dobra to ja powiem od siebie
Pierwszy dzień zabawy myślałem ,że będą straszne LAGI więc wysłałem 3sek przed czasem a wysłało expressowo i tak było ,że wyświetliło minutę przed planową godziną
A dwie następne zabawy tak zamuliło ,że nacisnąłem "Wyślij" odczekałem 20sek i jeszcze okienko nie wysłało więc poszedłem zjeść
Tutaj nie pomoże ani szybkie łącze ani znajomości Szczęście tylko pomoże

Siłownia - http://www.sfd.pl/t878173.html
CrossFit dla początkujących - http://www.sfd.pl/t865734.html

"Wpadłeś kibicować, czy może na randkę w ciemno/albo dopingujesz albo nie wpadaj z panienką/masz ją, ja wiem to, prawie jak Lech fajna/pamiętaj, że Kocioł, to nie park ani kawiarnia”

Znów ten sam banał: sterydy, kaftan, ojej...
Tylko dlatego, że macham sztangą, ty się machnij joy'em.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4946 Wiek 6 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42640
Adek0311 gratulujemy wygranej dane dotarły.

Co do powtarzających się postów zobaczymy jak będzie kolejnym razem, zastanowimy się co z tym zrobić....... Póki co w tym temacie jeszcze kolejna akcja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4946 Wiek 6 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42640



JEDZIEMY DALEJ

3 grudnia
godzina: 20.21
CELL PUMP


Zmieniony przez - NUTRIFARM w dniu 2010-12-02 14:33:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 745 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7281
no to sobota wiczor bedzie multum haha wyśle o 20 15 moze dojdzie na 21 po hah :(
niemialem kiedy wystartowac w 2 poprzednich spalem i pracowalem :(

no pain no gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 675 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18108
A ja spałem i musiałem się uczyć :) Mikołaju daj może coś jeszcze na dziś wieczór :D

The Sky Is The Limit!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 511 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5588
Juhas tak się składa że ja pierwszy zwróciłem uwagę na możliwośc powtarzających sie postów i to wtedy kiedy jeszcze ich nie było wystarczy mieć do tego celu wi fi i życzliwych sąsiadów,tudzież kilka urządzeń do transmisji danych np komp+tel+palmptop i juz 3 krotnie zwiekszasz swoje szanse.Na jednym forum był podobny konkurs ale tam takie sytuacje były niemożliwe poniewaz nawet adresy ip byly porównywane więc nawet wysłanie z drugiego nicku nic nie pomagało.Tu nie chodzi o to że ktos oddaje 1,2 ,5 czy 50 głosów tylko chodzi o to że takie dodatkowe glosy podejrzewam blokują pozostałe które powinny byc na tym miejscu co w istocie może wpływać na kolejność miejsc.Że tak łopatologicznie porównam...To troche tak jak wyścigi F1.Jakby jedna ekipa wystawiła dziesięciu kierowców to nie koniecznie mogą wygrać ale poprzez blokowanie trasy mogą mieć wpływ na wyniki pozostałych






Zmieniony przez - grg30 w dniu 2010-12-02 15:26:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 359 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5651
Super zabawa tylko nie dałem rady na 3 i 13 ale moze jutro ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3009 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18542
Może dzisiaj też coś da radę zgarnąć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 303 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11873
Od jutra też spróbuje
Moglibyście częściej takie coś organizować
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

T-100 Co to za nowość??

Następny temat

Do specjalistów z OLIMPU

WHEY premium