SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do specjalistów z OLIMPU

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1963

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51568 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam ... zakładam tutaj temat gdyż jest tu kilku dobrych osób z dobrą wiedzą jak np P.Ambroziak czy Piotrek G , oczywiście są inny ale przecież nie po to pisze post by wymieniać ... chodzi mi o szkodliwość odżywek ... co rusz mama mi powtarza że to szkodzi ale sobie to olewam .. właściwie olewałem do dzisiaj gdyż miałem lekcje z moją wychowawczynią Profesor (była to lekcja tech żywności)zgadaliśmy się o odzywkach ... pani wiedziała że biore do moja mama mówiła jej... pani powiedziała że to szkodzi że anaboliki są szkodliwe , nie odrazu ale po paru latach to wychodzi że są problemy z układem krążenia ,że białko osłabia nerki ... no i że sie ma potem małe ptaszki myśląc sobie w czasie lekcji jak powiedziała anaboliki to myślałem że sterydy , więc po lekcji poszłem się spytać ... pani powiedziała że te odżywki co ja biore też szkodzą ;( i co o tym myśleć ??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
no moze nie jest to regula
ale faktycznie
przynajmniej jeden cykl przewija sie chyba przez wszystkie numery

Yeavin zadzon na infolinie Olimpa
sadze ze tam najszybciej zakupisz wszystkie numery perfect Body - WARTO !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
temat juz wiele razy przerabiany ....

mozna by rzec - czy jedzenie szkodzi ... ?
co do bialka i jego szkodliwosci - polecam artykul Williego Brinka z nr 3 Perfect Body str 22-25

i tak mozna by po kolei o kazdym suplemencie

poki nie ma konkrentow (skladnik, przyczyna i potwierdzenie tezy) nie mozna rozmawiac w prozni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51568 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
yhym ... tak poza tematem jaką najwyższą wage moge mieć przy wzroscie 184 i wiek 16 ??chodzi mi o taką bezpieczną ...

jednego nierozumiem wkońcu to profesor to jakim cudem to mówi ?skoro to nieprawda ?

biniu :D kupiłem w piątek gb ;p pojechałem do miasta i kupiłem 4x ostrowia po 900g
5x gain bolic 6000 nowa formuła czekolada ... zobaczymy jak smak :D narazie mam 1.5 kg Mutant massa

Zmieniony przez - Yeavin w dniu 2010-12-01 14:55:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
w wieku 16 lat nie oczekuj cudow

wszystko PRZED TOBA !

dlaczego mowi to co mowi ...
nalezaloby spytac i poprosic o to co wskazalem wyzej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51568 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
DLACZEGO CUDÓW ?normalnie sie pytam ile moge max przymasować ja planuje na 185 wzrostu 90 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6924 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 117946
patrząc na profil to nie przymasujesz do 90kg w wieku 16 lat, na takie kilogramy trzeba sporo czasu chyba ze zadowoli Cię "przymasowanie"

po drugie, w szkole sredniej to same profesory i profesorki... każdy magister tylko nie wiadomo czemu trzeba do nich mówic panie profesorze/pani profesor
często jak rodzic widzi na odzywce napis "anabolic" czy cos w tym stylu to jest to równoznaczne ze sterydami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51568 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hm o co chodzi z tym ,,przymasowaniem,, wiesz mnie nie kręci taka rzeżba ... chyba że już taka jak coleman czy coś :D wole masywną sylwetke i dużo siły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
lukash_g

ma duzo racji ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51568 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no nic będe próbował ... jak nie to min musze mieć 85 kg ... bo chudo wyglądam jak na 78 kg :/

Zmieniony przez - Yeavin w dniu 2010-12-01 18:27:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 511 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5588
Yeavin masa a siła to bywają czasami dwie skrajne rózne rzeczy

Zmieniony przez - grg30 w dniu 2010-12-01 18:32:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
jedz jedz jedz
to podstawa
w Twoim wieku to nawet pelnego treningu silowego bym NIE podejmowal ...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MIKOŁAJKA OSZALAŁA KOLEJNE PRODUKTY ! UP str 51

Następny temat

KODY OLIMP KONKRETNIE MASSACRA CZY SĄ PRAWIDŁOWE?

WHEY premium