SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

METAMORFOZA vol 2 KOBIETY - DZIENNIK MONI

temat działu:

FITMAX

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12628

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 361
Dopadła mnie angina;/ Wczoraj nici z treningu i cały weekend spędzam w łózku;/ Z góry przepraszam za brak wpisów. Mam nadzieję, że w poniedziałek wrócę do żywych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 361
buu znów ten sam brzydki emotek;/ sory:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Sly-tech FitMax
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3583 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16407
Emotek stosowny do sytuacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 361
ale zupełnie nie wiem jak ja go robię;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Dwukropek i dwa razy zamknięcie nawiasu go powoduje. Po dwukropku pisz jeden nawias albo oddzielaj je myślnikiem.
Dwukropek i nawias - :)
Dwukropek, myślnik i nawias -
Dwukropek, myślnik i dwa nawiasy -
Dwukropek i dwa nawiasy -

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 361
hahahahaha dzięki:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 361
wracam pomału do żywych:) za chwile wskakuję na steper a jutro już bym chciała odwiedzić siłownię:) tak mnie dzisiaj wzięło na coś słodkiego:) zrobiłam przepyszny koktajl z białkiem waniliowym bananem,kiwi i mlekiem 0,5 % :)wszytko zmiksowałam i poprostu pychaaaa!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 361
hehehe:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 351
Ja jak wracam do domu i widzę co mam w łóżku to…… KORZYSTAM Z OKAZJI
W niedzielę nie wytrzymałam i nawtykałam się fast food. Dlatego chyba, że łóżko było za daleko
Wytrwałości!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 361
hehe:) ktoś wrzucił na fb i tak mi sie skojarzyło z nasza redukcją:D za mną chodzi KFC:P wieć doskonale Cię rozumiem:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

METAMORFOZA vol 2 KOBIETY - DZIENNIK BULBI

Następny temat

Tactical Mohawk - kącik Specjal'sa

WHEY premium