SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

METAMORFOZA vol 2 KOBIETY - DZIENNIK MONI

temat działu:

FITMAX

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12630

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 361
czy wy też ostatnio śpicie tyle co ja??
nie wiem czy to jakieś przesilenie letnie, ale mogłabym spać całymi dniami:(
Po powrocie z pracy pyszny obiadek - zupka warzywna;)
30 min aerobów i do łóżka;)
jutro w planach rower, więc mam nadzieję, że pogoda dopisze:)


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 351
Obiadek pierwsza klasa. Ja jednak dzisiaj poszłam na łatwiznę. Żywiłam się na mieście. Co do zmęczenia to możemy uścisnąć sobie łapki. Myślę, że to przesilenie, brak węgli i cokolwiek jeszcze. Musimy to przetrwać. Dobrej nocy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Sly-tech FitMax
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3583 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16407
Wygląda konkretnie. Jak smak slim diet i izolatu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Oj chciałbym długo spać, ale tak mi się ostatnio tydzień układa, że jak jest 7h to nieźle...

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 361
slim diet truskawka a izolat wanilia;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 361
własnie chodzi za mną od wczoraj coś słodkiego:) może pyszny szejk z waniliowym izolate i owocem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 361
aaa właśnie doczytałam, że pytasz Sly-tech jak smak a nie "jaki smak". Jednak sobota o 9 rano to jeszcze środek nocy:) Ja osobiście wole wanilię;) ale truskawka bardzo smaczna. Czas na suplemenciki i śniadanie. Odezwę się dopiero jutro, bo dziś już nie będę miała dostępu do kompa;) Gdyby coś się zmieniło - jesteśmy oczywiście w kontakcie:)

Co do śniadania to grzeszę dziś węglowodanami i żółtym serem, ale wybaczcie;) jestem tylko kobietą:DD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 361
ale.....
mam zamiar spalić dziś to wszystko na rowerze:)
buty spakowane, suplementy też i śmigam na weekend w rodzinne strony:)
Mam nadzieję, że w końcu uda mi się przetransportować rower do Poznania;)
nie wiem czy już Wam życzyłam miłego weekendu, ale nie zaszkodzi raz jeszcze:) Miłego Weekendu:)


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 361
ale.....
mam zamiar spalić dziś to wszystko na rowerze:)
buty spakowane, suplementy też i śmigam na weekend w rodzinne strony:)
Mam nadzieję, że w końcu uda mi się przetransportować rower do Poznania;)
nie wiem czy już Wam życzyłam miłego weekendu, ale nie zaszkodzi raz jeszcze:) Miłego Weekendu:)


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 361
Witajcie;) własnie weszłam do domu po weekendzie u rodziny:) szybkie ogarnięcie i do pracy:) odezwę się wieczorem i zdam relacje z weekendu. Miłego poniedziałku :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

METAMORFOZA vol 2 KOBIETY - DZIENNIK BULBI

Następny temat

Tactical Mohawk - kącik Specjal'sa

WHEY premium