SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

METAMORFOZA vol 2 KOBIETY - DZIENNIK MONI

temat działu:

FITMAX

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12639

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 361
Jak tam Wam mija weekend?
Mnie bardzo pracowicie...dużo nauki i zajęcia na uczelni;/
Pogoda za oknem przepiękna:)

Dziś nie było zbytnio czasu na jedzenie a na trening wcale, ale jutro postaram się to nadrobić. Znalazłam jednak chwilę na ugotowanie obiadu...
teraz czas na sen:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 361
Wróciłam z uczelni:)
wczoraj impreza ze znajomymi, nicka zarwana, więc dziś trzeba nadrobić trochę sen:)

Suplementy zjedzone i czas na odpoczynek.
Mobilizuję się jeszcze, żeby wejść na steper:) Właśnie zaczęli się "Lekarze", więc może skorzystam z okazji i poćwiczę trochę przy filmie;)

naszła mnie ochota na coś słodkiego, więc postanowiłam zrobić galaretkę... Czy to duży grzecz?:)

a w załączniku zdjęcie pysznego śniadanka!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 361
Wróciłam z uczelni:)
wczoraj impreza ze znajomymi, nicka zarwana, więc dziś trzeba nadrobić trochę sen:)

Suplementy zjedzone i czas na odpoczynek.
Mobilizuję się jeszcze, żeby wejść na steper:) Właśnie zaczęli się "Lekarze", więc może skorzystam z okazji i poćwiczę trochę przy filmie;)

naszła mnie ochota na coś słodkiego, więc postanowiłam zrobić galaretkę... Czy to duży grzecz?:)

a w załączniku zdjęcie pysznego śniadanka!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Zawsze możesz zrobić galaretkę z coli zero/innego bezwęglowodanowego napoju i żelatyny, kalorie z żelatyny przyswajalne są w małym procencie, a te napoje nie mają ich w ogóle

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 361
zrobiłam we wodzie;) mam nadzieje, że chociaż trochę zaspokoje cohotę na słodkie;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 482 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6706
jajko z majonezem ?? hmm ..

--== I`m Motherf***er ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 361
majonez light z dodatkiem jogurtu... wiem, że zgrzeszyłam:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 361


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 361


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 361


Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

METAMORFOZA vol 2 KOBIETY - DZIENNIK BULBI

Następny temat

Tactical Mohawk - kącik Specjal'sa

WHEY premium