SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MEGABOL- zawiedliscie mnie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8354

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Usunięty przez _MEGABOL_ za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2657 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55935
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1953 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8808
tak, a poza tym to nie tylko moje zdanie... eot jak dla mnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2638 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22660
kreatyna z megabola jest mikrorozdrobniona-skad pomysł ze nie jest.próbowałem wiele produktów tej firmy i dla mnie jest to jedna z najlepszych(jak nie najlepsza)firm.fakt smak do dupy ale co mnie obchodzi smak jezeli jakosc surowców jest dobra i przyswajalna.po gainerze masa idzie jak burza,białko jajka super jakosci,dibencozide które wszyscy tak tępią fakt przy 3 kaps działa marnie ale jezeli wezmie sie 6-10 kaps to czuc powera,kreatynka dla mnie najlepsza,no i aminokwaski sa super.600 mg tabletki łatwe do połknięcia i dobrej jakosci.to moje wyniki badan na sobie!

I'LL BE BACK BIGGER,BETTER AND MORE BAD!!TOTAL FULLBLOWN!
Odżywki, Suplementy na SFD - Kreatyna, CLA, Aminokwasy, Karnityna, HMB, Białko</a>
Odchudzanie na SFD - Dieta, odchudzanie, spalacze tłuszczu, ćwiczenia karnityna, ładny brzuszek</a>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1953 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8808
"kreatyna z megabola jest mikrorozdrobniona-skad pomysł ze nie jest.próbowałem wiele produktów tej firmy i dla mnie jest to jedna z najlepszych(jak nie najlepsza)firm"

"6-10 kaps to czuc powera" jakiego powera to na apetyt jedynie, masz dobre placebo grat

oj bedzie sie dział, ale to nie reklama Lecha
stary masz przechlapane
a tak apropo skoro miałeś tą krete z megabola to widziałeś jaka ona ma duże cząsteczki??


aha nie twierdze że ta firma to kit albo coś, ale niektóe prdukty mają do dupy: czytaj egg pro

Zmieniony przez - cyklon04 w dniu 2005-04-26 17:34:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 88 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1724
Sprawdzales date waznosci ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2638 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22660
cyklon ja cie prosze.co to wogóle za wypowiedz jest.najpierw sie dowiedz do czego po za zwiększeniem apetytu służy wit b12 i jej koenzym a potem cos pisz.co do kreatyny to wiem jak wyglada i jest rozdrobniona.

I'LL BE BACK BIGGER,BETTER AND MORE BAD!!TOTAL FULLBLOWN!
Odżywki, Suplementy na SFD - Kreatyna, CLA, Aminokwasy, Karnityna, HMB, Białko</a>
Odchudzanie na SFD - Dieta, odchudzanie, spalacze tłuszczu, ćwiczenia karnityna, ładny brzuszek</a>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2638 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22660
na apetyt jasne tylko na to lol

I'LL BE BACK BIGGER,BETTER AND MORE BAD!!TOTAL FULLBLOWN!
Odżywki, Suplementy na SFD - Kreatyna, CLA, Aminokwasy, Karnityna, HMB, Białko</a>
Odchudzanie na SFD - Dieta, odchudzanie, spalacze tłuszczu, ćwiczenia karnityna, ładny brzuszek</a>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
Mi też za***iście pasowało mono z megabola... Dużo osób ją szamało i chwaliło...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
przecież mono to mono

jeden pies czy megabol czy np. trec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
To chyba nie próbowałeś mono kilku firm...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

na wzrost kosci i przyrost miesni

Następny temat

kreatyna po raz nie wiem który

forma lato