SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MAYWEATHER POTWIERDZA - WALKA Z ORTIZEM 17 WRZEŚNIA!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14028

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 846 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7861
Co to kurna było ?
Ustawkowy teatrzyk rodem z amerykańskigo wrestlingu ?
Chyba , że czarna mafia rządzi boksem w USA

Zmieniony przez - Zakar w dniu 2011-09-18 06:23:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 984 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42982
Też nie wiem co to było Pierwszy raz takie coś widziałem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 89 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2987
Ustawione. Sędzia Cortez największy frajer w tym wszystkim.

Zmieniony przez - T_Rieper w dniu 2011-09-18 06:49:07

So close, no matter how far
Couldn't be much more from the heart
Forever trusting who we are
No, nothing else matters

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 773 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9531










Bardzo pożyteczną rzeczą dla niewykształconego człowieka jest czytanie zbioru cytatów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 312 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5108
.....................................................................................................................................................................................................................................................................................................................?
właśnie oglądnąłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 773 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9531
Było let's go, był ruch rękoma zachęcający do walki.
Ortiz zamiast stosować do zasady Protect yourself at all time, podchodzi po wcześniejszej komendzie na luzie jak na pogaduszki.
Znokautowany prawidłowym ciosem mimo, że sędzia widział to kątem oka.

Ortiz po walce jako wielki i zadziorny wojownik mówi: It's happens...?

Widocznie był już pogodzony z przegraną skoro w wywiadzie na luźno to komentował...

Zachowanie Ortiza w tej sytuacji jest bardziej nie na miejscu.
W przed ostatniej akcji, gdzie 1 cios wszedł a kolejne ześlizgiwały się, pod wpływem bezsilności aż wybił się do góry, aby przygrzmocić z bańki Floyda...

Stronniczość Larrego aż biła w oczy.

Bardzo pożyteczną rzeczą dla niewykształconego człowieka jest czytanie zbioru cytatów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2931
hahah Ortiz jaki frajer, nie żałuje ze nie ogladalem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 846 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7861
Jak dla mnie to powiało reżyserką rodem z WWE
To uderzenie głową przypomina mi niezrozumiałe zachowanie Gołoty i ciosy z kosmosu poniżej pasa w walce z Bowem
i zachowanie Floyda i jego Teamu przed walką , na ważeniu , konferencjach prasowych, czy podczas wywiadu po walce.

Zmieniony przez - Zakar w dniu 2011-09-18 10:15:00

Zmieniony przez - Zakar w dniu 2011-09-18 10:15:34

Zmieniony przez - Zakar w dniu 2011-09-18 10:17:43

Zmieniony przez - Zakar w dniu 2011-09-18 10:18:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1054 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6563
Kurde dałem rade się obudzić tylko na walkę Floyda i to była jakaś masakra. Boks to jest szlachetna dyscyplina, a to było chamstwo w c***... ale Ortiz też sam sobie winny bo ile można przepraszać ? trza walczyć nawet jak się zdarzy bania w ferworze walki, a nie płaszczyć się. Ogólnie ten Cortez jest popularny, ale już wcześniej odwalał szopki (nie pamiętam gdzie ale było coś, że nie podoba mi się jego sedziowanie) a teraz to dobił do puli.. niesmak hehe tyle powiem

"przegrywałem całe życie... dla tego odniosłem sukces"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zawody.

Następny temat

Pokaz Muay Thai w PKiN

WHEY premium