SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MAYWEATHER POTWIERDZA - WALKA Z ORTIZEM 17 WRZEŚNIA!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13984

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
News dnia a ten mi z literakami wyjeżdża

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 37 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 217
Joe Quiambo: "Mayweather rozegra tę walkę bezpiecznie, ponieważ zdaje sobie sprawę z zagrożenia ze strony Ortiza. Victor po pokonaniu Barto jest gorącym nazwiskiem. Jest też leworęczny więc z punktu widzenia Floyda ma to sens. Mayweather może oszukiwać społeczeństwo, że walka z Ortizem to sygnał do walki z Pacquiao. Ja się na to jednak nie nabiorę."

dla mnie ciekawa wypowiedz z boxingnews.pl

w pełni się podpisuje pod ostatnimi dwoma zdaniami, bo zaczął się młyn jakoby walka z Ortizem to prognostyk starcia z Packmanem. Moim zdaniem ta walka odbędzie się jedynie dlatego, że Ortiz jest młodym mistrzem świata i co by nie mówić mało jeszcze doświadczonym. Łakomy kąsek dla powracającego Floyda. Finansowo tez się dobrze sprzeda, bo wkoncu to powrót mistrza po roku, kto tego nie obejrzał? stąd takie pieniądze za tę walkę.

Nie sądze tez zeby Floyd musiał się uczyć walczyć z leworęcznymi pięściarzami i wnioski jakoby wziął Ortiza dlatego, że jest leworęczny i żeby się przygotować lepiej do starcia z Pacquiao są dla mnie snute lekko na wyrost.

Jezeli chodzi o Floyd-Manny jestem strasznym sceptykiem i nie uwierze dopóki nie zobacze.

Co do samej walki nie sądze, żeby scenariusz był inny jak wygrana Floyda. Nie oszukujmy się, Ortiz nie ta liga. Wogóle byłem zszokowany postawą Berto w walce z Ortizem, to jak dał się zepchnąć do defensywy, nie wiem co się wtedy stało, ale śmiem twierdzić, że Berto boksując jak Berto nie dał by sobie odebrać tytułu.
Zmieniony przez - Number7 w dniu 2011-06-08 13:31:18

Zmieniony przez - Number7 w dniu 2011-06-08 13:39:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 266 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5098
ciekawe jak się floyd zaprezentuje

naprawde , jesli ladnie pozamiata z victorem to musi walczyc z pacmanem i niewiem na kogo postawie

wszystko zalezy jednak bo dosc czesto on do ringu nie wychodzi od jakiegos czasu i to tez moze robic swoje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 725 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14919
Ja mam nadzieję, że to przetarcie przed Mannym i że walka stu.. a nawet tysiąc-lecia dojdzie w końcu do skutku!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Mam nadzieję że Mayweather dostanie po gębie.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Nie ma szans na wygraną Ortiza, mimo że go nie lubię. Z Berto zbierał ile wlezie i mimo że była to genialna walka, to tylko potwierdza że z Floydem jest totalnie bez szans.

Mimo wszystko, fajnie że Mayweather bierze kolesi z górnej półki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 698 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6661
Cóż....w porównaniu do dyspozycji ostatnich rywali pchełki, Mayweather vs Ortiz to najwyższy poziom.

C'mon Floyd i Pac wejdźcie wreszcie na ring, bo mnie szlag trafi i się do was przejdę

Co do wyniku, to oczywiście bezwzględna wygrana Moneya.

Zmieniony przez - Kotaro w dniu 2011-06-08 16:43:17

The bigger they come. The harder they fall.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21651
Floyd pokona Ortiza...Całkiem niezłe przetarcie by to było przed walką z PacManem...

100 milionów dolarów za walke z Paciem-mam nadzieje,ze zmobilizuję Mayweathera...

Zmieniony przez - Cezi1987 w dniu 2011-06-15 10:13:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 573 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4651
http://www.bokser.org/content/2011/06/28/232334/index.jsp#CommentsAnchor

widziałem też inne zdjęcia,powiem że money bardzo się zmienił wygląda na dość zniszczonego,mam nadzieję że nie odbiję się to na jego formie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 725 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14919
Ja tam nie zauważyłem żeby Floyd był na tym zdjęciu "zniszczony". Wygląda moim zdaniem normalnie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zawody.

Następny temat

Pokaz Muay Thai w PKiN

WHEY premium