SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MAYWEATHER POTWIERDZA - WALKA Z ORTIZEM 17 WRZEŚNIA!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13986

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1293 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26774
Ludzie obejrzyjcie sobie to spokojnie ewidentnie widać że komenda była tylko sędzia w c***a poleciał co to ma być jakies pogawędki podczas walki WTF ? A Ortiz zamiast walczyc to chciał sie przytulić. Jak jarzynek napisał Floyd to wyrachowany s****iel i nie przepuści takiej okazji poza tym chciał sie odegrac za tą dyńke proste. I nie ma mowy o żadnej dyskwalifikacji na pierwszy rzut oka wyglada to kontrowersyjnie ale KO jak najbardziej prawidłowe.

"Góra na którą się wspinasz, nie będzie widoczna dla publiki.. Ale i tak nie wolno Ci przestać się wspinać"

http://www.youtube.com/watch?v=qGGxEIWvOkM&feature=plcp

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
EDIT! nie zdążyłem..

Komenda była, tylko w powtórkach nie było widać.

Czyli chamskie zachowanie Floyda. Zdarzały się już takie przypadki. Razi mnie takie zachowanie..

Na obronę Floyda - pewnie był nieźle wkurzony, bo ten faul na nim, to nie lekkie pacnięcie głową, tylko Ortiz aż podskoczył! To nie był przypadek.. Dałbym to na równi z kopem w jaja - w boksie to nie przypadek.

Ogólnie - ciężki przypadek. Wg zasad - OK, wg kultury - BUUUUUU..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2247
Kojarzycie jak przed walką kamerka poszła na Tysona, De La Hoye, Wahlberga itd i jak poszła na Diddiego to chyba kulej nie mógł go skojarzyć i się pyta czy to 50 Cent czy Danzel Washington buheaea
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1293 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26774
Kulej jest udany ^^
A co do Tysona to ładnie sobie w ciula poleciał z Polakami kasy jeszcze nie oddał na gale nie przyleciał bo wolał isc na tą xD

"Góra na którą się wspinasz, nie będzie widoczna dla publiki.. Ale i tak nie wolno Ci przestać się wspinać"

http://www.youtube.com/watch?v=qGGxEIWvOkM&feature=plcp

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4568 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34748


Przesadzacie chłopaki
Mi się wydaje, że Floyd specjalnie wyjechał "na pyskacza" a Larry to niemal od razu podchwycił - wydaje mi się, że miał sporo radochy

Merchant nie ma być obiektywny, ma drążyć, zadawać niewygodne pytania i uzyskiwać wyjaśnienia dla widzów.
Lewisa pojechał moim zdaniem najzupełniej słusznie ( ), Zresztą wcześniej Vitka po poddaniu walki z Byrdem też objechał jak burą s**ę


Floyd zachował się z wyrachowaniem, jak s****syn, ale - z drugiej strony - co miał robić jak przeciwnik odwala jakieś maniany - równie dobrze Floyd mógł się obawiać czy tamten sam nie planuje zaatakować Go znienacka -Ortiz mógł spróbować w ten sposób wygrać walkę.
Generalnie Floyd powiedział, że może dać rewanż, więc jest w sumie ok.

Zmieniony przez - tygrum w dniu 2011-09-19 01:14:24

Zmieniony przez - tygrum w dniu 2011-09-19 01:17:20

Witalij Kliczko na prezydenta Ukrainy !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2407 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37030
Komenda byla, czyli walka. Floyd nie moze myslec za przciwnika. Ortiz zapomina o "protect yourself.." to juz jego wina. TYm bardziej, ze kilka sekund wczesniej z premedytacja sfaulowal Floyda.

Pretensje moznaby miec ew. do Corteza bo moglby rozdzielic bokserow. Tyle.

Zmieniony przez - Arros w dniu 2011-09-19 13:31:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 345 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13861
"to chyba kulej "

Kostyra.

Floyd zachował się jak ulicznik,po prostu roz***ał Ortiza z partyzanta ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1840 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 73449
mówcie co chcecie ja ogladajac ta walke w nocy na zywo w tv po rozstrzygnieciu walki śmiałem sie do rozpuku, a po rozmowie z merchantem tarzałem sie na ziemi ze smiechu

przynajmniej cos sie dzialo, co mozna powspominac, walka zapadajaca w pamiec

a tak bylaby zwyczajna walka, dominacja floyda i punktacja u 3 sedziow 120:108 czyli jak zwykle, dzisiaj juz bysmy pewnie zapomnieli ze ta walka sie odbyla
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2407 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37030
^ Dokladnie. Choc moim zdaniem w koncowce (8-9 runda) bylby TKO.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
Floyd pokazał ze jest ringowym cwaniakiem - i w sumie dobrze

choc liczylem na wygrana w innym, lepszym stylu

Ortiz hvj wie co robił, 2-3 razy przepraszac? i tak pedalsko sie zachował z tym calowaniem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zawody.

Następny temat

Pokaz Muay Thai w PKiN

WHEY premium