SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MASA I SIŁA!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1698

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 281
Co mi doradzicie na masę i siłę?! mogę wydać do 300zł. miesiąc temu skończyłem brać 1,8kg białka ostrowi. od stycznia chce wziąć właśnie coś typowo na masie i siłę, zastanawiam sie nad mega massem 4000 i jakimś jabłczanem. co o tym sądzicie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 183
ja trenowalem 5 miechow wzialem jablczan i nic mi praktycznie nie dal procz tego ze przytylem w ciagu 3 tygodni 3 kg ;D

;))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2455 Napisanych postów 24186 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402708
może coś więcej o sobie,wtedy będzie łatwiej doradzić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 281
już:) więc zacząłem ćwiczyć jakieś 3 miechy temu. Jestem osobą szczupła mam 180cm wzrostu i ważę około 65kg w lutym skończę 20 lat. Ćwiczę systematycznie zazwyczaj 5 razy w tyg. głowny cel to masa i siła, ale nie tak żeby się roz***.... tylko zrobić sobie fajną sylwetkę plażową :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2455 Napisanych postów 24186 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402708
Z takim stażem to powinieneś jak na razie przyłożyć się do diety,ułożyć odpowiednią i to powinno wystarczyć. Suplementy zostawić na póżniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 281
hmmmm ale mam szybką przemjane materii i nie mogę przytyć zbytnio. co do diety to nie mam ułożonej, staram się odżywiać zdrowo, próbuje jeść produkty które zawierają dużo białka i węglowodanów. A co myślisz o tych odżywkach? wejdzie po nich masa i siła??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2455 Napisanych postów 24186 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402708
Dieta to podstawa sukcesu w budowaniu sylwetki bez niej będzie ciężko. Możesz kupić ewentualnie gainera do uzupełnienia braków w diecie. Ja polecił bym Ci Mutant masa a z kreatyną to naprawdę jeszcze się wstrzymaj:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 281
ułożę dietę i takie postanowienie noworoczne żeby ją stosować hehe to proponujesz mi nie brać nic na siłę, czy nie brać krety na siłę? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 232 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2220
mono
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 281
przemyśle to :) ma ktoś jakieś inne propozycje jeszcze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2455 Napisanych postów 24186 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402708
na razie nic , pózniej jak najbardziej. kreatyna na siłę najlepsza:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 281
później, czyli tak mniej więcej kiedy?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BCAA i CARBO pytanie

Następny temat

suplemantacja

WHEY premium