SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy dobry wybór w moim przypadku??Nie masa lecz siła i wytrzymałość-na tym mi zależy

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1702

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 404 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5765
Czesc chlopaki chcialem sie zapytac expertow(np.Sonbatego) o kilka banalnych rzeczy.
Chodzi o to jakie brac suplementy, cwiczac sztuki walki(kickbox+ogolnorozwojowka i moze dodam cos chwytanego).Z tluszczykiem nie mam problemu ale nawet gdyby byl to czytajac wasze rozne wypowiedzi nie bralbym na pewno HMB i L-karnityny, bo z tego co pisaliscie to trzeba wydac full kasy a i tak jakbym odstawil to tluszczyk moglby wrocic...
Nr1.Kupilem 4kg OVOPOLU(dobre czy radzilibyscie cos innego-lepszego?);
nr2.1kg WPI95D(Extensora) myslalem ze trafila mi sie jakas specjalna okazja a okazalo sie ze 100(bo tyle zaplacilem) to normalna cena(dobre czy radzilibyscie cos innego-lepszego?);
nr3.L-glutamine(TREC)-200g-ta zwykla nie-200mesh(dobre czy radzilibyscie cos innego-lepszego?);
nr4.chce kupic kreatyne i mysle najpowazniej o tej Ultimate Nutrition ta z SKW(dobre czy radzilibyscie cos innego-lepszego?);
nr5.witaminki SUPRADYN(dobre czy radzilibyscie cos innego-lepszego?);
nr6i7.BCAA=AA PQ a calodzienne Super Amino 2000(dobre czy radzilibyscie cos innego-lepszego?);
nr8.Jakbyscie mogli doradzic mi jakies preparaty bo mam bardzo slabe kosci i tkanke laczna(sciegna za bardzo rozciagliwe ) i chrzastki===obecnie biore ARTRESAN(dobre czy radzilibyscie cos innego-lepszego?) i KOLAGENU nie kupilem - pije galaretki i zelatyne bo pisaliscie ze ogolnie jest do dupy(Kolagen oczysciwie) [domowa receptura](dobre czy radzilibyscie cos innego-lepszego?);
ad. nr8.jakis wapn czy jakis preparat na za.je.b.iscie mocne kosci!!!!! Myslalem nad Deca-Durabolinem(oczywiscie leczniczo na zlecenie lekarza)- nie chce byc koxem.
MIALEM KILKA ZLAMAN I ZERWAN SCIEGIEN WIEC OPROCZ SUPLI NA SILE
CZY COS DODAC CZY COS ODJAC OD MOJEJ KURACJI(zeby miec super mocne sciegna,kosci i chrzastki)????
BARDZO WAZNE SA DLA MNIE TE PYTANIA W NAWIASACH(dobre czy radzilibyscie cos innego-lepszego?)!!!!!!!!!
ROBIAC ZAKUPY BEDE WYBIRAL POMIEDZY SFD[SKLEP] I SONBATYM[ATLETA] ZALEZY KTO BEDZIE MI UDZIELAL WIEKSZYCH RABATOW .A beda to zakupy z rzedu 300-400zł(hehe).Extensora bede kupowal na miejscu bo moze koles ktory jest dystrybutorem zejdzie mi pewnie do 80-90zł za kg(WPI bo tylko to wchodzi w gre) bo jestem z Siedlec a firma ta ma wlasnie w moim miescie siedzibe , a Ovopol jesli stwierdzicie ze jest ok to bede zamawial bezposrednio od OVOPOLU.
Powiedzcie mi jeszcze bo chyba za duzo naczytalem sie zlych opinii o niektorych firmach i boje sie zeby nie wcisneli mi maki zamiast bialka lub spida zamiast gluty(z tego bym sie cieszyl ), JAK TO W KONCU JEST Z TYMI SCIEMAMI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!?????????????
BARDZO PROSZE O ODPOWIEDZ SOGI POLECA...

***Dylematy wyglądają zza oczu jak recydywista przez kraty, siedząc za zabójstwo szmaty... Rymy tutaj piszę i przerywam waszą ciszę***

***WIDZE ŻE JAK SIE O SOGA NIE UPOMNĘ TO NIKT NIE RZUCI BIEDNEMU NA TACĘ ***

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Chlopaki czy mozecie mi poswiecic chwile czasu??
Bardzo prosze

***Dylematy wyglądają zza oczu jak recydywista przez kraty, siedząc za zabójstwo szmaty... Rymy tutaj piszę i przerywam waszą ciszę***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Mowiac szczerze to tyle co ja sie naszukalem w wyszukiwarce i nie znalezlem konkretnych odpowiedzi na moje pytania.Wiec bardzo prosze o odpowiedzi(podpowiedzi).
Wymiary(nie chce mi sie dokladnie mierzyc):
klata rekord chyba 65kg
biceps jakies 32-33cm.
Biorac psychotropy przez PONAD miesiac od polowy maja do konca czerwca przytylem 20kg z 69 do 90kg(na zlecenie lekarza - problemy natury psychicznej) ale teraz waga spadla do 82kg i jest malo tluszczu.
PRZYSTOSOWUJE SIE DO POSTU SONBATEGO----ZANIM ZADASZ PYTANIE...
KULTURYSTY ZE MNIE NIE BEDZIE ALE CHCE ZEBY SUPLE POMOGLY MI W UZYSKANIU SILY I WYTRZYMALOSCI A CO ZA TYM IDZIE MOZE JAKAS RZEZBA TEZ BY SIE POKAZALA .
Jeszcze raz prosze was o odpowiedzi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Halo, albo macie mnie w dupie albo jestescie tak zajeci??

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
z

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
w

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3695 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 35058
Nikt nie odpowiada bo pytasz o Sona

W zasadzie nie wiem o co pytasz konkretnie dużo napisałeś ale nie zadałeś konkretnego pytania. Kup Glukozamine Hi.tec`a na stawy i łączenia. Ovopol bardzo dobre białko w Ovopolu nikt Ci nie sprzeda 4 kg Suplementy, które podałeś są oki na wytrzymałośc i regeneracje podczas uprawiania sportów walki. Jakoś nie moge sobie tego wyobrazić 82 kg mało tłuszczu 32cm w łapie jaki wzrost ???

Hosse

Zmieniony przez - Hosse w dniu 2003-09-13 16:46:44

Zmieniony przez - Hosse w dniu 2003-09-13 16:50:59

Hosse

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7735 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41775
strasznie niecierpliwy jest nasz kolega

btw co za psyho-tropy daja tyle masy?? 20 kilo i nie ma tluszczu??

CZERWONY HANDLARZ

członek-mafia.suple.hardcor.pl

CZERWONY HANDLARZ

Bene mori praestat, quam turpiter vivere

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
O i zapomnialem o autorytecie Hosse'go(wielkiego zwolennika UE,powiedz szczerze pewnie bedziesz chcial sciagac auta bez cla i akcyzy po dzwonku )hehe,wielkiego propagatora OVOPOL'u przy wymienieniu np.Sona czy Danona itd. w poscie=nowy produkt Treca.
Na serio mam tyle w bicku,a w chorej rece mam nawet(tylko) chyba 30-nie chce mi sie teraz mierzyc .
Wzrost-188cm
Klatka-miesnie sa widoczne nawet bardziej niz u kolegow ktorzy wiciskaja 80-90kg(niesamowite
A co do bicka to glupio wygladaloby gdybym pakowal w lewa a prawa bylaby 30cm(a to dlatego ze jak juz wczesniej napisalem mam WIELKI problem z prawa lapa-operacja-kiedys druty;dorobilem sie tego na judo).I prawa reka: rotacja max. krecac w prawo do podania:"Czesc" podkreslam!!! czyli dlon w pozycji pionowej do ziemi i zgiecie 90*(stopni).C.h.u.j.o.w.a sytuacja jak widzisz.I jak sadzisz??
Pytania masz w nawiasach.Zadnych konkretnych nie zadalem bo mniej wiecej sie orientuje w suplementacji&odzywianiu(moze nie tak dobrze jak Ty czy w\w).Podstawy mam i to jak mi sie wydaje solidne(moja skromnosc)
Jak chcesz cos wiecej o mnie wiedziec to wal(jesli pomoze ci to udzieleniu mi rady!!).Napisze prawde.Ale w profilu nie chce mi sie uzupelniac(moze troche i wstyd z takich osiagow).Moze jeszcze kiedys zaczne cwiczyc piekna sylwetke ale jak na razie problemy natury psycho-fizycznej ze wskazaniem na psycho!!!I dlatego cwicze SW (trener jest obecnie selekcjonerem kadry juniorow i seniorow w Kicku-light i on radzi ze by zbytnio nie wyciskac i nie bawic sie w kulturystyke bo jak wiadomo zmniejsza to gibkosc i sybkosc itp.)
Powiedz mi jak wypada porownanie SKW(ogolnie-kreta oczywiscie) VS 200mesh[obiektywnie(oczywiscie jesli potrafisz) i subiektywnie].
I co sadzisz o tym DECA-DURA...
Nogi nie przeszkadzaja mi tak bardzo jak reka(no moze wqrwiaja mnie ciagle te naderwania krzyzowych[okolice-kolana-rzepka].
A Artresan jest zly??
Jakie witaminki(supermocne) i czy mineraly przy braniu krety (chrom,cynk,magnez,lecytyna itd.) to lepiej kupic razem czy osobno??
Slyszalem(wyczytalem ze krea wplywa na lepsza prace mozgu-koncentracja a jeszcze jesli pisza ze laczyc z lecytyna, ktora biore swoja droga bo Maryna zniszczyla mi lekko komorki mozgowe to git)??Prawda to?
A co do OVOPOLU to serio wyslalem maila do tejze firmy; cos tam ovopol@...---byl podany przy bialku sportowym i mi koles przyslal w 4rech wiadrach jaja!!!jAKIS TOMEK CZY JAKOS TAK I TO JESZCZE Z DATA SPOZYCIA DO MAJA 2004(CZYLI ROK).A u ciebie slyszalem ze po terminie sie zdarzalo(ale jak wiadomo mogli sobie nakleic przedluzona date waznosci i juz!!!); a Ty masz dostep do takich naklejek(z wydluzona data)??Za 36zl/kg czyli standard(no u Sona drozej ale on juz sie tlumaczyl z jakich powodow).

Mozliwe jest osiaganie rzeczy niemozliwych!!!-moje motto,wiec musze sie troche poszprycowac tymi suplami, deca'mi(leczniczo!!!) itp. dla zdrowia!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Rispolept-przeciw agresji!!! No gdybym w tym czasie cwiczyl to miesnie by sie pokazaly ale sparalizowala mnie depresja(wiec duzo tluszczu).Ale na serio efekt jak po koxie-z 1go posilku dziennie zrobilo sie(po tym specyfiku) 7-8 i ciagle chodzilem glodny[to wyobrazcie sobie jakbym dodal do tego cwiczenia ale bylo to lekko niemozliwe ze wzgledu na zamkniety oddzial-2x w tygodniu sala gimn.].Jak chcecie moge wam kopsnac recepty lub gotowe "paczki"-ja mam to na zlecenie lekarza, tzn. juz nie biore!!! I dobrze bo straszny zamulacz !!!
Aha i lapcie sogi za chec odpowiedzi!!! . Fenks

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Hosse cztery czworki

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HYDROXYCUT - hard core :]

Następny temat

Teribus Terrestris Hitec'a

Fruzelina