SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MARTWY CIĄG - WYNIKI - FILMY!!!

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 51792

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
grrubcio powinno być w opisie "patrz Kacha i się ucz"

Zmieniony przez - vena84 w dniu 2010-02-27 14:49:51

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1207 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7848
To macie mój filmik z ostatniego tygodnia przygotowań do mistrzostw Polski 2010 w ts





Mc to mój najsłabszy bój
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Ładna technika

Ile tam jest i ile ważysz bo nie napisałeś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1207 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7848
na tamten dzień z 99 kilo a ważyło 1/4 tony ( tak brzmi kozacko)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Ćwiara
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 1451 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31117
po przysiadach na 340kg, nareszcie pękło w ciągu 300kg


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
gratuluje wynikow ps ile wazysz?

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1207 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7848
siłę i moc masz okropną !! Jednak mnie żaden z siadów nie był na zaliczenie , w pierwszym ciężarze zatrzymanie ruchu (był na dwa tempa) a z drugiej seri pierwszy za płytko żeby przeszło na zawodach. Ciąg stanęła końcówka !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 1451 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31117
__Kamil__ : dzięki, ważę niecałe 140kg, mam 19 lat

xnxx: o co Ci chodzi z "zatrzymaniem ruchu" ? W serii na 340kg, przy drugim powtórzeniu w pewnym momencie się sztanga minimalnie cofnęła, chociaż możliwe że tylko z jednej strony, ale powiedzmy że się cofnęła to wtedy faktycznie sędziowie mogą przypalić, ale gdzie Ty widzisz zatrzymanie przy innych przysiadach to nie wiem, wiem natomiast że zatrzymanie się sztangi nie jest błędem, cofnięcie się jest, ale zatrzymanie NIE!, więc w ciągu żadnego błędu ja nie widzę

Zmieniony przez - Jarot09 w dniu 2010-03-21 20:29:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1207 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7848
moim zdaniem podejścia 330 nie widać głębokości jeśli była ok to jak najbardziej na zaliczenie. W tym że straciłeś mnóstwo na tym nierównym ruch (na dwa) złamało cię w tułowiu. Co do 340 w mojej opinii za płytko i przy dobrze sędziujących sędziach możesz zaliczyć ale nie musisz, przy sędziach bardziej skrupulatnych na 100% spalone za głębokość !!
Ja osobiście ciągu bym nie zaliczył , a kilku sędziów jest na forum i niech się wypowiedzą!

Ale wielki szacun za siłę
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zawody Strong Man 13-14 marca Piła i Leszno! Sponsor - FITMAX

Następny temat

poczatki,rady i ćwiczenia w 2-boju...prośba

WHEY premium