SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MARTWY CIĄG - WYNIKI - FILMY!!!

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 51895

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2271
Pewnie że się widzimy rok temu obiecałem Ci że powalczymy raczej jestem bez szans ale jakiś cel trzeba mieć

Rymoholik O

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
W trójboju wszystko jest możliwe tym bardziej, że aktualnie ważę 73 ale od dzisiaj się biorę za siebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no nie mow Sene, ze z 73 bedziesz schodzil do 67
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2271
to trochę pracy Cię czeka przy zbijaniu. ja mógłbym w 60 wystartować tylko wtedy potrzebowałbym nowy zestaw sprzętu bo ten co mam i tak wszystko jest o rozmiar może dwa za duże. i mi się nie opłaca już w to bawić trzymam kciuki

Rymoholik O

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Kuba akurat ostatnio imprezy rodzinne miałem i głupio było nie zjeść niczego(wierz mi starałem się jak najmniej ale wciskali ostro ) stąd taka waga(nadmiar w bebechach mi zalega i trochę więcej wody niż zwykle). W ciągu 4-5 dni wróci mi samo do ~72-71,5, w następny tydzień bez spinania zejdę do 70-70,5 a resztę "wykończę" w ostatni tydzień i jeszcze dzień przed zawodami zrobię ładowanie 250-300g węgli i jest petarda jak na MPJ

Ostatni raz w 67,5, więc trzeba się poświęcić dla wagi, sprężyć i życiówki porobić oraz rekordy uczelni pozostawić solidne

Pozdro i kończymy SPAM. Konwersację możemy przenieść do tematu o AMP w aktualnościach sportów siłowych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Próbka moich aktualnych możliwości:





Niestety 3 tygodnie temu nabawiłem się dość bolesnej kontuzji czworogłowego(konkretnie obszerny przyśrodkowy) i podczas zabrania czuję jakby mi ktoś gwoździe w kolano wbijał, więc musiałem wyłączyć nogi z ruchu i wrócić tymczasowo do kociaków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to ja tez dodam, bo myslalem, ze wiecej mi sie uda, ale kaftan przestal mi lezec :-/

280kg x3 (rekord w serii)


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Mi też przestały leżeć i na treningach robię tylko RAW

PS: Ładnie jest. Jak się ze szmatą dogadasz to 300 powinno być

Zmieniony przez - Senegroth w dniu 2010-04-24 14:57:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
jak tu sympatycznie chłopaki

fajnie jest na co popatrzeć oczywiście SIŁĘ mam na myśli

Zmieniony przez - vena84 w dniu 2010-04-24 23:29:22

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2271
Sene 240 raw w tej wadze to dopiero wynik. w traume mnie wpędziłeś hehehe

Rymoholik O

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zawody Strong Man 13-14 marca Piła i Leszno! Sponsor - FITMAX

Następny temat

poczatki,rady i ćwiczenia w 2-boju...prośba

forma lato