SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MARTWY CIĄG - WYNIKI - FILMY!!!

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 51793

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
W centurionie się nie ustawisz, chyba że będzie bardzo luźny

Tylko nie goń od zawodów do zawodów. Ja myślałem, że mam czas do sierpnia i goniłem jak głupi(w międzyczasie choroba) potem powtórka z rozrywki....gdybym wiedział, że mam czas do grudnia to bym na spokojnie to rozegrał. W każdym razie powodzenia i *******nij ten rekord bo tam przynajmniej z ćwiartka powinna być
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 231 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9793
słyszałem, że bardzo dobre do ciągów, zarówno do klasyka jak i do sumo są kostiumy Metala, Titan też wypuścił nowe kostiumy do ciągów także z podziałem na klasyk i sumo.
Jestem ciekaw czy rzeczywiście takie dobre, może ktoś już wypróbował?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 509 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21391
mam pytanie, ogólnie jestem przeciwnikiem sprzętu ale wielki szacun dla was za wyniki mimo wszystko, ile kosztuje taki kaftan do ciągów?? używany/nowy?? bo przeciwnikiem sobie moge być ale i w kaftanie chciałoby się spróbować :D a w martwym to jeszcze idzie jakoś się w to bawić we własnym zakresie w przeciwieństwie do siadu czy klatki i jeszcze jedno ile średnio daje taki strój jaka jest przebitka w martwym??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 223 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3211
Nom, to prawda, dosyc pozno bylo wiadomo ze w dabrowie bedzie mozna rekordy bic. Ja teraz wlasnie na spokojnie chce to zrobic, jak nie na juniorach, to potem jest puchar polski, na ktory nie wiem czy pojedziemy, a potem jeszcze dabrowa bedzie. A jak nie to jeszcze przyszly rok jest, jesli kategorii nie zmienie ;p
A co do kaftanow to mi ciezko powiedziec ile ten mi dal, ale mysle ze 230 bez sprzetu bym pociagnal. Zastanawiam sie wlasnie czy te 235 dalbym rade tez bez sprzetu ;p szczerze mowiac to juz na tym podejsciu nawet tak zbytnio nie czulem, zeby mnie ten kaftan na dole wybijal, bo chyba sie nieco rozciagnal na poprzednich seriach, wiec jak narazie to malo mi dal ;p a niektorym to daja po 20-30 kg.
Mi by w sumie pasowalo zeby nie bylo sprzetu, ale skoro jest, to zeby sie liczyc trzeba uzywac. Ale z drugiej strony fajnie tak sobie czasem duzo naladowac w przysiadzie i wstac albo na lawie wycisnac :D

Zmieniony przez - Wasil90 w dniu 2009-02-21 18:39:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
W sumo dają średnio 20-25kg ale są tacy co i 40kg potrafią wyciągnąć W klasyku jak ktoś ma więcej jak 15-20kg to naprawdę super wynik

PS: Bartekasx ja bym chętnie sprawdził ale niestety nie stać mnie. Może w przyszłym roku. Chętnie bym nowego inzera FUSION wypróbował

Zmieniony przez - Senegroth w dniu 2009-02-21 18:43:19

Zmieniony przez - Senegroth w dniu 2009-02-21 18:43:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 223 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3211
A, zapomnialem ;p Ten tanszy kaftan do ciagow to chyba po jakies 45-50 euro chodzi, centuriona widzialem za 340 zl. oczywiscie mowie o nowych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 509 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21391
hmmm to nie opłaci mi się chyba tak bawić bo sumo mi zupełnie nie podchodzi mimo, że jestem gibki to ni ch*** nie potrafie ciągnąć w sumo :/ :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 223 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3211
Jak nie chcesz nigdzie startowac w trojboju to sie nie oplaca w ogole.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 231 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9793
jak kurs euro i dolara się utrzyma na tym poziomie co teraz to jeśli nie załatwi się gdzieś taniej, ze starszej partii kostiumu, będzie trzeba dać ponad 600 zł za nowy kostium
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 223 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3211
nie no, do 600 raczej nie powinno dojsc. chociaz w sumie niewiadom, bo te coraz nowsze to i coraz drozsze, ale srednio 100 euro kosztuja kaftany do siadow i to te mocne.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zawody Strong Man 13-14 marca Piła i Leszno! Sponsor - FITMAX

Następny temat

poczatki,rady i ćwiczenia w 2-boju...prośba

WHEY premium