SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MAJLI TOM II

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4027

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 370 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2427
A N K I E T A

Wiek : 22
Waga : -
Wzrost : 163
Obwód w biuście(1) : 95
Obwód pod biustem : 81
Obwód talii w najwęższym miejscu (2): 72
Obwód na wysokości pępka : 85
Obwód bioder (3): 96
Obwód uda w najszerszym miejscu: L/P 57,5/58,5
Obwód łydki : 36,5

W którym miejscu najszybciej tyjesz : brzuch, twarz
W którym miejscu najszybciej chudniesz : brzuch

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: 3 razy w tygodniu siłownia

Co lubię jeść: nie ma reguły czy to śniadanie, obiad, czy deser, posiłki jem podobne, zgodne z zasadami Co jedzą Ladies: makaron pełnoziarnisty, bardzo dużo warzyw, jajka, olej kokosowy, migadły, orzechy, indyka, krewetki, choć najwygodniej mi się gotuje bez mięsa Wprowadzam je trochę na siłę, ale często go brakuje. Papryka, cebula, pieczarki - całymi wiadrami, ważę jedynie pieczarki.

Ograniczenia żywieniowe : ówczesne zalecenie BTW 120/80/120 - cały czas kontynuuję, ale czasami przez tryb dnia, nie dojadam.

Stan zdrowia, czy regularnie miesiączkujesz, czy bierzesz tabletki hormonalne : nie biorę tabletek, odkąd w październiku zaczęłam przygodę z SFD miesiączkuję normalnie, jestem uczulona na roztocza zawarte w kurzu oraz na kocią sierść, po orzechach laskowych piecze mnie język

Preferowane formy aktywności fizycznej: ćwiczenia siłowe, lub taneczne, aeroby mnie nudzą, interwały stresują.

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : Omega 3

Stosowane wcześniej diety : dawno dawno temu Dukany i inne głupoty, ale już wyszłam z tego na prostą i od 4 miesięcy jadę SFDm choć z początkami typu cukier-bo-mi-sie-w-bilansie-mieścił

P R O B L E M

Wracam do PASZTECIZMU! Ostatnie tygodnie były dla mnie męczarnią, nieprzespane noce, dużo pracy, jakaś pizza-bo-nie-ma-czasu-na-gotowanie. I proszę bardzo jaki ze mnie spaślak.

Dodam, że tej pizzy nie było dużo i często. Wrzucam dwie wersje fotek i uważajcie: ta gorsza jest AKTUALNA. Wyglądam tak jak na początku mojej walki. Na szczęście wersja 'lepsza' to uwiecznienie efektu moich ćwiczeń po zaledwie 6 tygodniach czystej miski i robienia obwodówki z aerobami 3 razy w tygodniu.

Sprowadzono mnie na ziemię i wiem już, że to było zuo. Trenowałam wszystkie partie mięśniowe na każdym treningu przez 4 miesiące. Ostatnio spróbowałam treningu AB Obliques. Zazwyczaj kończyłam wizytę na siłowni przysiadami więc wykonanie tego ćwiczenia jako pierwszego, ścięło mnie z nóg i ogólnie wszystko poszło do kitu. Byłam jak flak, jak przeskalowana w szerz anorektyczka, jak mimoza i trzcina na wietrze.

Instruktor ułożył mi nowy trening i bardzo chciałabym spróbować go zrealizować. Rozpisał mi ćwiczenia na 3 dni w tygodniu, z 15 minutową rozgrzewką, a po siłówce jeszcze 30 minut aerobów. Trochę mnie to przeraża, ale chcę spróbować, bowiem przecież na redukcji sadła mi zależy.


Z R Z U T Y M I S K I
Jestem zaznajomiona z zasadami żywienia Ladies, więc by nie zajmować miejsca na monitorach zrzutami moich misek z potreningu.pl, będę podawać po prostu kcal/B/T/W, ewentualnie pisać co zjadłam. Często powtarzam posiłki jednego dnia, by zaoszczędzić czas. Wiem, że smażymy na oleju kokosowym i nie jemy więcej niż 150 gram nabiału dziennie, a mleko UHT jest złe i tak dalej Mam nadzieję, że taka forma będzie Wam odpowiadać.

Zwracam się z prośbą do moderatorek, znawców i specjalistów o pomoc oraz o to by znalazł się ktoś kto oficjalnie weźmie mnie pod swoje przypakowane skrzydło.









Zmieniony przez - Majli w dniu 2012-02-08 12:51:30

Żeby do czegoś dojść, trzeba zapier**lać.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 370 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2427
Nigdy z nikim się nie porównywałam, a nawet nie wnikałam w niczyje systemy treningowe Dla mnie ważny jest progress z serii na serię, z tygodnia na tydzień... i żeby się spocić. I żeby bolało

Żeby do czegoś dojść, trzeba zapier**lać.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Co to jest za nowy trening? Jeśli masz trening i dietę, to po co Ci nasze skrzydła?

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 370 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2427
No... Dietę mam Waszą Masz na myśli to, że powinnam być czujna i wrzucać jednak zrzuty?

Przyniosłam właśnie sobie tą rozpiskę. Wygląda tak:

I Rozgrzewka
1. Rower: 15 minut.
2. Brzuch:
- skłony tułowia przy drabinkach 4 serie 30 powtórzeń,
- unoszenie nóg leżąc 4 serie 20 powtórzeń.
3. Wykroki 3 serie 20 powtórzeń na każdą nogę.

II Trening
(napisał mi 3 różne na 3 dni, więc opiszę poniżej)

III Dogrzewka
1. Rower 30 minut.
2. Spięcia brzucha na kołysce 3 serie 40 powtórzeń.

--------------------
Trening A - Klatka, Biceps, Barki:
1. Klatka - dwa ćwiczenia na zmianę (w sensie, że przeplatam serie)
-wyciskanie sztangi na ławce poziomej: 4 serie 20-15 pow.
-rozpiętki na ławce skośnej 2 serie 15 powtórzeń.

2. Biceps - na zmianę:
-naprzemianstronne uginanie ramion na ławce skośnej, sztangielki 4 serie 20-15 pow.
-uginanie przedramion ze sztangą łamaną w staniu 4 serie 20-15 p.

3. Barki - znowu na zmianę:
-wyciskanie ramion maszyny do góry siedząc: 4 serie 20-15 pow
-fruwanie w opadzie tułowaia (mój umysł tego nie ogarnia ) 4 serie 20-15 pow

----------------------
Trening B - Nogi

1. Naprzemiennie dwa ćwiczenia:
- przysiady ze sztangą na karku 4 serie 15-25 powtórzeń
-ze zginaniem nóg na wyciągu leżąc (dwugłowy) 4 serie 25-20 powtórzeń

2. Naprzemiennie trzy ćwiczenia:
- prostowanie nóg na maszynie (czworogłowy) 4 serie 25-20 powtórzeń,
- łączenie nóg na maszynie siedząc (przywodziciele) 4 serie 25-15 powtórzeń
- prostowanie stóp siedząc na atlasie (łydki) 4 serie 25 powtórzeń

-------------------
Trening C - plecy i triceps
1. Plecy:

na przemian:
- przyciaganie ramion maszyny w wąskim chwycie do siebie siedząc 4 x 20-15
- ściąganie uchwytu wyciągu do klatki piersiowej siedząc (szerokic hwyt) - 4x20-15

i drugie na przemian:
- skłony tułowia leżąc na ławce atlasu 4 x 20-15
- martwy ciąg na prostych nogach ze sztangą 4x20-15
2. Triceps:
na zmianę:
prostowanie przedramion na wyciągu podchwytem 4x20-15
i prostowanie przedramienia ze sztabgielką w opadzie 4x20-15


Przerwa między ćwieczniami do 3 minut, przerwa między seriami do 1 minut.


4nn? Powiedz co myślisz.

Żeby do czegoś dojść, trzeba zapier**lać.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Myślę to, co było już tutaj wałkowane i powtarzane do znudzenia - nic dzielonego, tylko treningi FBW, żeby sobie nie zniekształcić sylwetki https://www.sfd.pl/Ogłoszenia_i_informacje_działu_Ladies.SFD-t798531-s2.html 

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 370 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2427
Kurczę, niby czytałam a dopiero teraz się dowiaduję. Za mało chyba się tutaj jednak nagrzebałam jeśli chodzi o same treningi. Chodzi o to, że raz w tygodniu ćwiczę daną partię, tak? Bo w AB też się danego dnia skupiam na czymś tam, ale nie jest to aż taka wyłączność jak w treningu dzielonym.

Może jednak zacznę to AB Nie ogarniam co to są wznosy z opadu. Szukałam i nie znalazłam. Czy uginanie nóg leżąc tyczy się dwugłowego? Wypady to po prostu wykroki?

Zmieniony przez - Majli w dniu 2012-02-08 14:28:17

Żeby do czegoś dojść, trzeba zapier**lać.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
http://storage.sfd.pl/1/images2011/20110415082506.jpg
uginanie na dwugłowy

Wszystko jest w atlasie sfd.

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 370 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2427
Jutro wracam do miasta i będzie siłka <3
WARZYWA: Cała czerwona papryka, główka sałaty lodowej, 3 duże cebule, rzodkiewki, kilka pomidorów.
PŁYTNY: herbata zwykła i woda.




Zmieniony przez - Majli w dniu 2012-02-13 22:37:24

Żeby do czegoś dojść, trzeba zapier**lać.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 370 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2427
Juuuhu W piątek zasuwałam z B, dzisiaj zasuwałam z A ^ ^ dodatkowo ćwiczę sobie jeszcze przywodziciele, biceps i takie tam.

I takim cudem po piątkowym bicepsowaniu mam dzisiaj MEGA zakwasy, nie dam rady wyprostować rąk. Wczoraj bolało, dzisiaj to już patologia, no ale oczywiście mi - szurniętej - sprawia to radość.

Dzisiaj postanowiłam wypróbować pączka proteinowego z potreningu.pl
Może mnie te 3 łyżki jogurtu nie zabiją ;>

P.S.: Czy to możliwe, że po rozciąganiu też są zakwasy? Mam wrażenie, że w pierwszej fazie tak mocno napinam mięśnie, że to od tego później mnie wszystko boli




Żeby do czegoś dojść, trzeba zapier**lać.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 869 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15773
Masz świetną sylwetkę.. Nie rozumiem stwierdzenia, że "Wracam do PASZTECIZMU" zerknij do mnie, to co ja mam powiedzieć Głowa do góry nie jest źle sylwetkę startową masz ekstra!

"Sama wiedza nie wystarczy, trzeba ja jeszcze stosowac... Checi nie wystarcza, trzeba dzialac"

Mój dziennik http://www.sfd.pl/Czarnula/Redukcja_podsum.str_39-t830749-s39.html 

http://www.sfd.pl/Konkurs/Czarnula-t852671.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 370 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2427
Babko... te zdjęcia wyżej to przeszłość, chcę do tego wrócić, albo i jeszcze lepiej się wyrobić ;)

Żeby do czegoś dojść, trzeba zapier**lać.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 869 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15773
Jeśli czegoś się chcę to się to osiągnie Powodzenia

"Sama wiedza nie wystarczy, trzeba ja jeszcze stosowac... Checi nie wystarcza, trzeba dzialac"

Mój dziennik http://www.sfd.pl/Czarnula/Redukcja_podsum.str_39-t830749-s39.html 

http://www.sfd.pl/Konkurs/Czarnula-t852671.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Powrót do formy

Następny temat

Redukcja, szczupła sylwetka, dieta

WHEY premium