SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mężczyźni - ideał

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 33632

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11712
dla mnie sie sprawa ma nastepujaco; idealny facet musi cos robic, miec pasje sportowa co by to nie bylo, nie nawidze leniuchow, kurczakopodobnych obywateli, no, no, ale mam soft spot do rugby, jak podalam na stonie chyba pierwszej, nie ma fajniejszych zawodnikow niz kiwi, bloody hell nie ma lepszego widoku niz banda wielkich chlopow umorusanych w blocie, mniam, mniam...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
odbiegając lekko od samej powierzchowności
choć nie wiem jakie są założenia tego tematu

dawno, dawno temu
przyjaciółka powiedziała

zawszę muszę czuć, że mnie szanujesz
wyjątkiem jest sypialnia
jednak pod warunkiem, że spełniasz tam moje zachcianki
wtedy będziesz idealny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11712
tak zajelysmy sie wygladem fizycznym, ale jestem pewna ze za jakies nastepne 50 stron jak goraczka minie, bedziemy gadac o praniu, sprzataniu, podawaniu kawy do lozka, bo o targaniu za wlosy w sypialni juz chyba bylo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
To przepraszam! Myślałem, że tak naturalnie jesteście takie próżne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11712
hahaha, na bodybuilding forum, jest watek athletic girls, wiekszosc komentarzy jest w podobnym gescie jak te nasze tutaj, nie bez powodu jestesmy babochlopy, testosteron nam wypiera kobieca wrodzona delikatnosc i romantyzm, chyba...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
A co złego w byciu próżnym Każdy czy to facet czy kobieta lubią zawiesić oko na fajnej doopie.
Mój nie jest ideałem bo takowych nie ma ale ma w sobie to coś co sprawia, ze chcę z nim dzielić życie

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
Arphiel
A co złego w byciu próżnym


nic
hołduje próżności i hedonizmowi
na starość pomyśle o czymś wyżej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1811 Wiek 111 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28260
Wygląd faceta to pierwsze wrażenie;) od tego się zaczyna, dlatego jest ważny:) I tak się okazuję, że każdą co innego kręci. Potem charakter i inteligencja.Seks faktycznie podobnie jest na zasadzie kobieta zmienna jest w życiu tak a w łóżku zupełnie inaczej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Wiem, że zanudzam znowu Lazarem, ale on mnie rozpiernicza po prostu. W 100 % mój typ.
W ogóle bym się nie opierała gdyby chciał mnie "klepnąć" hahaha

https://www.facebook.com/photo.php?v=10201108120723099&set=vb.443229005693699&type=2&theater 

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja pod skrzydłami...

Następny temat

Poprawa jakości ciała by DArulek :)

WHEY premium