SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

List NAstuli do kibicow

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3126

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 537
Gdy zawodnik wychodzi na pole walki, jest sam. Musi mierzyć się z własnymi słabościami, znosić ból i zmęczenie. W pojedynkę podejmuje decyzje i to wyłącznie na niego spada odpowiedzialność za wynik. Pot, krew, adrenalina mieszają się w ciągu kilku minut z ogromną odpowiedzialnością. Bo wiem, że nie walczę tylko dla siebie. Wiem, że za mną stoją kibice. Wiem, że chcą bym wygrywał. Czuję, że mnie wspierają. I za to wam dziękujęMoje życie to ciągła walka. Przez lata wychodziłem na tatami i byłem dumny z tego, że noszę orzełka na piersi. Płakałem, gdy stawałem na najwyższym stopniu podium i słyszałem Mazurek Dąbrowskiego. Przełykałem gorycz porażki, gdy przeciwnik okazał się silniejszy. 31 grudnia kolejny przeciwnik w moim życiu udowodnił swoją wyższość. Porażkę przyjmuję z pokorą, ale nie ustąpię. Pride to dla mnie wyzwanie. Byłem mistrzem Polski, Europy, świata, igrzysk olimpijskich. Wygrałem wszystkie największe turnieje judo. Teraz kolej na Pride. Mogę to zrobić także dzięki mojej ukochanej rodzinie i przyjaciołom, kibicom, sparingpartnerom.
Dziękuję, że jesteście ze mną!
Paweł Nastula
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1260 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17192
Porażkę przyjmuję z pokorą, ale nie ustąpię.

tego brakuje wielu polskim sportowcom Wielki SOG duchowy dla Nastuli

da saga continous

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 11379 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 47331
"Pride to dla mnie wyzwanie. Byłem mistrzem Polski, Europy, świata, igrzysk olimpijskich. Wygrałem wszystkie największe turnieje judo. Teraz kolej na Pride." i to jest dla mnie podejscie

Były moderator w Stylach Tradycyjnych Uderzanych i MMA oraz byly czlonek "Elity"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
impossible is nothing ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paabloo ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3237 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 34974
Tak sie zachowuje prawdziwy mistrz...a nie wymówki po każdej przegranej

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Olinho możesz podać źrodło?

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 325 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2669
Wielki szacunek dla naszego mistrza!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 173 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6759
no no ladnie :) oby mu sie udalo zawojowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 537
oczywiscie,www.budo.pl:) 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
War Nastek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
olinho, to jest źródło. http://www.budo.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=943&mode=&order=0&thold=0
trochę szacunku dla cudzej pracy.
poza tym, sam wybieram się na Ogólną, wyrazic szaconek i jaksik autograf wysępić...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Stronki

Następny temat

saku workout video

WHEY premium