SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lilka - dziennik treningowy - Czekając na... (foto2 str.10; foto3 str. 20)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23414

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 265 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6069
No no pozazdrościć formy Lilka! Jesteś motywacją

estetyka, siła i wygląd (jędrność) w 80% zależą od twojej diety

Niedługo wróce..
http://www.sfd.pl/DaKilla/redukcja_i_kształtowanie_sylwetki/_bo_siła_jest_kobietą!_-t840181-s4.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobre wiosło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 818
łooohohohoh , dobre nogi , dobry brzuch , dobre plecy ! wszystko dobre !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 448 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10228
DaKilla, Tigerrr - dziękuję

Marta, ano ucieszyło mnie wiosło, zwłaszcza że niedługo będziemy plecy robić

Wrzucam szybko dzisiejsze pomiary i uciekam na trening. Żadnych nowości w nich nie ma, @ nachodzi więc jeśli coś tam poszło, to dopiero za tydzień się okaże.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobsz... Ile razy w tygodniu będziemy ćwiczyć siłowo w kolejnym cyklu? Czas coś dla Ciebie uszykować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 448 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10228


Myślę że trzy razy w tygodniu będzie realne do wykonania. Choć ostatnio mam tyle pracy, że i 3 ciężko zmieścić. W związku z tym też takie pytanie na przyszły tydzień. Czy mogę zrobić nogi, a potem klatkę/plecy bez dnia przerwy pomiędzy? Albo w ogóle zamienić kolejność bo idzie @ i nie wiem czy będę w stanie w pierwszych dniach zrobić nuki, a chciałabym już ten cykl zakończyć w nadchodzącym tygodniu.

A co do treningu to jeszcze chciałam Ci zameldować, że jak na razie nic nie zaburzyło mojego cyklu, temperatur itd Być może dobrze dobrany trening ma znaczenie. Nie żałuje sobie też tłuszczu, czasem może nawet przeginam i wychodzi ponad ustalony limit, ale idzie dobrze to się nie przejmuje.

już się nie mogę doczekać, żeby zobaczyć co mi tam wymyślisz

Zmieniony przez - lilka22 w dniu 2012-03-02 14:43:27

Zmieniony przez - lilka22 w dniu 2012-03-02 14:43:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Możesz dzień po dniu
A widzisz. Czyli dobrze się u Ciebie sprawdza większa liczba powtórzeń w treningu. Wezmę to pod uwagę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 448 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10228
dzięki Marta strasznie mnie cieszy myśl, że nie będę musiała rezygnować z ciężarów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 448 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10228
Maaarrrttaaa

Jestem w czarnej dvpie, wyebana po calym weekendzie w pracy, wlasnie dostalam @ i zaczynam zdychac, a dzis odpoczne najwczesniej o 23 Czy myslisz ze moge skrocic ten cykl treningowy o tydzien, czyli zaczac regeneracje dzis?

Looking forward to hearing from you
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oczywiście, skracaj Trzeba słuchać swojego ciała, a nie tylko stawiać krzyżyki w kalendarzu, żeby się ilość tygodni w cyklu treningowym zgadzała
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja dieta - proszę o opinie

Następny temat

Spalanie tłuszczu. Nie mięśni...

WHEY premium