SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Liga WW-Turek 2013,Rozpoczęcie Polskiej Ligi Wielokrotnego Wyciskania

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

Ilość wyświetleń tematu: 23886

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
No to że będzie taki Bolek jeden z drugim widział każdy ruch i nie będzie kwękał że ten robił tak a ten inaczej.Nie wiem tak mi się wydaje że to by pomogło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 927 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14265
chłopaki kondzio widzisz ze da sie dostosowac do regiulaminu jak ktos ma mega siłe to ona mu pozostyanie nie startowałem w 100 bo mam kontuzje bartku nawet jakbym startował a chciałem bardzo najbardziej mi zalezało na 100 byłbym poza pierwsza 3 ANDZEJ TY I ARTUR jestescie poza mojm zasiegiem ale sam dla siebie bym chciał sie sprawdzic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 927 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14265
chłopaki kondzio widzisz ze da sie dostosowac do regiulaminu jak ktos ma mega siłe to ona mu pozostyanie nie startowałem w 100 bo mam kontuzje bartku nawet jakbym startował a chciałem bardzo najbardziej mi zalezało na 100 byłbym poza pierwsza 3 ANDZEJ TY I ARTUR jestescie poza mojm zasiegiem ale sam dla siebie bym chciał sie sprawdzic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
Widownia nie startuje i nie zdazylo sie jeszcze za mojej kadencji zeby ktoś z widowni powiedział ze coś mu nie pasuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 675 Wiek 52 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5602
Wycwiel co Ty proponujesz, zastanów się, jakie wolne ruchy??? No To Ci powiem, że pozbawiasz szans zawodników, którzy robią wyniki tylko dzięki szybkości ruchów, tych najsilniejszych z największą masą mięśniową (Kocyła, Rejek, Kondzio i nawet ja). To, że ktoś wyciska inaczej nie znaczy, że źle, każdy z wyżej wymienionych poprawił i prostuje najlepiej jak może doceńcie to, bo zostaniecie na placu boju sami wrocławskie ww z Grzesiem. W Ozimku bez żadnych zmian, zamykam ten temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 927 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14265
chłopaki mi chodziło o to nawiazujac do tematu zerby nastepne zawody byly jeszcze lepsze kolejne jeszcze lepsze jak cos wydaje sie komus nie tak powinien powiedziec brakowało troche tej tabeli z wynikami i tabeli kolejnosci startu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
A za mojej tak zawodnicy też siedzą na widowni a myślisz że kto wykrzykuje ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
widziałem kto wykrzykuje i z jakiej odległości to robi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 675 Wiek 52 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5602
Napisałem koniec!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 927 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14265
tak jest panie generale koniec dobranoc.sorry dobre to było myslałem ze bedzie cos mozna ustalic ale ok niech tak zostanie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pojedynek wielkich indywidualności:drazekm vs wycwiel-pompki na poreczach

Następny temat

III Otwarte Mistrzostwa Dolnego Śląska w WLK - 09-11.2013r.

WHEY premium