SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Libido na Propie??!! Sugestie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7613

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1456 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5033
Wiele osób myli tu jak widze filozofie z fizjologią
Mała rzecz a jednak...

Normą jest że organizm posiada wiele mechanizmów obronnych.
Na swoim przykładzie powiem, że dawka ok 250mg ew działa "pobudzająco" lecz od 500mg ew robią się pewne problemy. Psychicznie i fizycznie jestem podkręcony. Nawet odczówam działanie antydepresyjne co jest też medycznie udowodnione. Chwilowe stany euforii. Lecz tj psychicznie pobudzenie pod każdym względem jest ponad normę, tak fizjologia zawodzić zaczyna.

Zwiększanie dawki w tym wypadku może na każdego różny skutek wywołać. Z zasady jednak nawet jak będzie poprawa przez pewien czas, tak potem robi się jeszcze większy problem.

Badania testa w tych wypadkach to istna głupota! To jakby doszukiwać się niedoboru ziemniaków w hodowli szczuplejącego stada wieprzów :)

Proces ten nie ejst do końca pozany, bo medycyna konwencjonalna nie zajmuje się dopingiem, lecz osobiście stosuje banalny sposób... Jaki? ...to już po reklamach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Andrew3 Berserk Labs
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 4001 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 46802
Aleks
W zasadzie to też wziąłem pod uwagę ale to chyba jednak nie to.

KS
Czyli koniec końców po tej filozoficzno-fizjologicznej dywagacji co sugerujesz?

Dziękuje Panowie za odzew.
Poz

Serdecznie zapraszam na Fight24.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 296 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14973
zmniejszone libido na tesciu moze swiadczyc o podwyzszonej prolaktynie. wiaze sie to z blokiem hpta i jest ciezko to przywrocic do normy. takze warto sie zbadac;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1639 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39608
j/w

ale i z prl mozna dac sobie rade
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7040 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 85817
widze, ze troche osob skarzy sie wlasnie na propa axio

dziwne troche, ze na propie libido slabe a po wejsciu na enana drastycznie w gore

NOX

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Dla mnie prop to najlepsza zabawka do podniesienia libido
Można spróbować zmiany propka na jakiegoś innego, innej "korporacji" farmak zawsze był dla mnie git, ale słyszałem już dawno o słabo albo dziwnie działajacych wersjach.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 4247 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36795
Andrew, bywa tak jak Micz pisze, spotkalem sie z tym.
Nie martw sie w przyszlym tyg. powinna byc poprawa.

Pozytywny jak HIV

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4322
ja bije propa axio 140 mg e2d i czuje naprawde duze libido potrafie od rana do nocy aero ; )
przy 100mg e2d nie czulem go mocno... ale teraz jest naprawde dobrze :) dodam ze bije z winem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Andrew3 Berserk Labs
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 4001 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 46802
Dzięki Panowie
Dzisiaj wbije inną serie tego farmaka i nią pojadę dwa/trzy nabjbliższe. Ewentualnie zwiększe do 100 mg albo pozbijam prolaktyne.
Poz

Serdecznie zapraszam na Fight24.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 455 Wiek 5 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6338
Mi tez propek podnosi libido i to tak ze masakra.

Born To Win

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kox za granica

Następny temat

meta-parcie na kibel

WHEY premium