SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lewatywa

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 12420

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 458 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5966
mam pytanie, w sobote mam zawody , musze zzucic 3 kilo. I zastanawiam sie czy jutro se lewatywy nie zrobic, ( w koncu czego sie nie robi zeby meic wage) , co wy na to?

... Nie ma rzeczy nie możliwych , Jest Tylko brak ambicji ...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3568
tez w sobote mam zawody ale mi zostal jeszcze tylko kilogram;p
osobiscie nie dalbym sobie zrobic lewatywy:P
pozdro!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 252 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2952
załóż dres i popracuj 40 minut na skakance :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 846
dokładnie jak napisał kolega wyżej, to na pewno lepsze wyjście niż lewatywa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
Na pewno nie zaszkodzi!

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 458 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5966
dzieki za odpowiedzi, w sumie zobacze w kazdym razie skoro nie posypaly sie komentarze typu" nie bo to cie zabije" to znaczy ze nie zaszkodzi sprubowac, com iskzodzi a moze zejdzie mi 5 kilo i wgl nie bede musial zzucac hehe :D

... Nie ma rzeczy nie możliwych , Jest Tylko brak ambicji ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3568
Jak zrobisz to napisz jakie efekty;)
W jakich zawodach startujesz w sobote?
pozdro!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 169 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8488
Lewatywa jest jedna z wielu metod wiec nie ma nic smiesznego w tej metodzie dla ludzi co interesuja sie czyms wiecej niz posiadaniem koszulki z napisem K1 .Ale ten sposób powinnien byc stosowany tylko wtedy jak nie uda sie wypocic zbednych kg.

http://www.grapplearts.com/How-to-Cut-Weight.html kilka wskazówek o zrzucaniu wagi.

Jesli chcesz dobrze wypocic sie zaopatrz sie w specjalny dress sauna ,ubierasz na to zwykłe dresy i pocisz sie dwa razy mocniej.Jesli nie mozesz kupic takich dresów,owin sie folia
lub zrób sobie "ubranko" z grubego worka foliowego takiego jak do smieci.Zdziwisz sie jaki bedzie efekt.Oczywiscie na folie zawsze zakładaj zwykłe dresy,a najlepiej dwie pary.
A jak wejdziesz w tym do sauny to dopiero bedzie sie lało...

Mirek.M Proud NRA Life Member
www.nra.org www.nraila.org 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1780
Lewatywa jest bardzo zdrowa. Oczyści jelita z niepotrzebnych pozostałości. Są też ziółka równie skuteczne jak lewatywa ale to pasowałoby dzisiaj z rana zapodać, żeby w razie wypadku jutro nie ganiało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 458 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5966
hehe , W sobote mam strefe ,eliminacje do mistrzostw polski, a co do sauny itp. to raczje odpada dlatego ze bardz oslabia organizm ... a ja juz jutro mam zawody,wiec mysle ze zdecyduje sie dizisja na lewatywe... dlatego ze lepiej sprubowac niz pozniej jak d**** skaac 5 godizj na skakance hehe :D pozdro i dzieki za rady ,napisze dzisiaj jak bylo haha :D:D

... Nie ma rzeczy nie możliwych , Jest Tylko brak ambicji ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 158 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4816
masz zawody w Pasłeku?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy to możliwe ??(TKD WTF )

Następny temat

szczęka // wrocław

WHEY premium