SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lekka dietka na zbicie tkanki tluszczowej

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1068

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 116 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 839
Witam. Moja waga wynosi 85kg, przy 182cm wzrostu. Dzisiaj dowiedziałem się, że tluszcz w moim ciele stanowi 13%. Jestem powiedzmy polzawodowym pilkarzem :) wiec chcialbym troszeczke tluszczu zgubic. Generalnie chodzi mi o taki ogolne odzywianie, czego najbardziej unikac, z ktorych produktow bardziej korzystac i jak czesto i w jakich ilosciach jesc. A druga sprawa to odzywki. Slyszalem, ze Thermo Speed jest dobre w spalaniu. Chcialbym jakis spalacz polaczyc z BCAA, badz innym aminkwasem (jakim?), z ktorych korzystaja pilkarze. Bede bardzo wdzieczny za kazda rade.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1332 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8007
Trudno powiedzieć z czego kozystają zawodowi piłkarze. Pewnie jak wszyscy zawodowi sportowcy z diety i supli które diete uzupełniają. Inna oczywiscie będzie dla strongmana a inna dla skoczka narciarskiego.

Reasumując :

1. dieta
2. siłownia
3. aeroby

Każdy dzień jest walką
-BLOG
http://www.sfd.pl/Darrak_Moja_Walka:_-t653614.html



Jeśli moja rada była pomocna możesz odwdzięczyć sie sogiem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
https://www.sfd.pl/[art]_PIERWSZA_REDUKCJA__PRZYGOTOWANIE_DO_DIETY.-t681908.html

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

POMOCY STAJĘ SIĘ BABCIĄ...-porada fachowca POTRZEBNA

Następny temat

płatki z pomocy WE

WHEY premium