SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lejdi Bi redukcja (175 cm/ 68 kg)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 17189

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2774
Dziś pierwsze pomiary po dwóch tygodniach, i jak na przestawienie się na takie ilości jedzenia i święta, to myślę, nie najgorzej (następnym razem zrobię tabelkę):
waga 68,4 bz
biust 87 (88) -1
pod biustem 74 (72, chyba musiałam źle zmierzyć)
talia 71 (73) -2
pępek 78 (79)-1
biodra 98 (99)-1
udo 59 bz
łydka 39 bz

dzisiejsza dietka w załączniku,
suplementy:magnez, omega 3 (nie wiem ile tego brać,jak na razie 4 tabl.)
w planach interwały



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
nieźle, ponieważ święta, to zrób następne za tydzień
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2774
Dziś na siłowni starałam się zwiększyć obciążenia, w większości ćwiczeń udało się, ale było już trudno. Teraz jestem flaczkiem Nie wiem jak mam to niby zrobić, żeby ciągle progresować. Chyba z treningu na trening to się tak nie da....




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
właśnie chodzi o to, że w drugiej serii nie musi być idealnie 15 powtórzeń, może być mniej bo dodajesz ciężaru, a na następnym treningu już starasz się dobić 15powt i dodajesz następny ciężar itd.. Da się z treningu na trening, czy to zwiększając ciężar czy zwiększając powtórzenia.

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2774
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2774
Wrzucam wczorajszą miskę, wczoraj nie zdąrzyłam. Dziś zapowiada się ciężki dzień o nocy nie wspominająć Pozdrawiam i życzę udanej zabawy!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2774
3 ostatnie dni niestety nieliczone, w miarę czysto, ale na pewno za mało, niezbilansowane no i sylwestrowy alkohol...
trening
dziś: interwały + joga
suplementy : omega 3, magnez, l'biotica

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy dzisiaj nowe pomiary?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2774
Tak, dziś pomiary :) aczkolwiek waga w górę, wymiary bez zmian... Zapewne to jeszcze posylwestrowe zatrzymanie wody, no ale i dieta nie do końca taka jak trzeba, i treningi dwa uciekły... można się było tego spodziewać


Dietka dziś ok, nawet trochę głodna dziś byłam, czyli wszystko się nakręca powoli. Suplementy: magnez, omega 3

Z treningu nie jestem do końca zadowolona. Po ostatnim ( w sobotę w tamtym tygodniu) czułam się fatalnie, mega zmęczona, wszystko mnie bolało i spałam później pół dnia, więc dziś stwierdziłam, że skoro nie ćwiczyłam prawie tydzień, nie ma co przesadzać. Zrobiłam więc prawie identyczny trening jak ostatnio ( udało się przynajmniej w drugiej serii robić minimalnie więcej powtórzeń). No i pomimo tego, że to teoretycznie był mój trzeci tydzień, to zrobiłam tak jak tygodnie 1-2. Od poniedziałku będę robić po 12 powtórzeń i znowu zwiększę ciężary.






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10166 Wiek 110 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124582
Wyrzuć wagę
Skoro obwody stoją to nie jest źle
Ja na wadzę mam prawie 10 kg więcej a w obwodach zmiany małe

Zmieniony przez - mika w dniu 2013-01-05 16:29:04

If you change nothing ... nothing will change!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Niedoczynność tarczycy(Euthyrox), a spalacz tłuszczu

Następny temat

chromole 167 cm redukcja z 81 kg

WHEY premium