SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lejdi Bi redukcja (175 cm/ 68 kg)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 17184

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Widzę, że wymiary się stabilizują
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2774
Długi weekend skończony czas wracać do systematyczności. Dieta w miarę w miarę czysta ale przyznam się bez bicia niedojedzona. Dzięki temu zaliczyłam spadki w ostatnich pomiarach, ale nawet nie będę wstawiać. Jak wrócę do mojej kupki ryżu pewnie wróci.
Co do treningów to dwa razy byłam na siłowni w tamtym tygodniu i albo doszłam do maksów w tym treningu i nic z siebie już nie wycisnę,albo przez niedojadanie straciłam mięśnie. Zupełny brak progresów albo wręcz spadki.
Robię też interwały, trochę mnie to przeraża, że nawet zrobienie 4 to wyzwanie. Moja wydolność leży. Nic, pracujemy.
W tym tygodniu zacznę trening by Obli nr 2. Czy mogę zamiast przysiadu przedniego robić tradycyjny?
Idę pobiegać!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2774
Wczoraj zaczęłam trening wg Obliques nr 2. Zamiast przysiadu przedniego robię zwykłe, dopóki się nie rozciągnę wystarczająco i nie nauczę na 100%.
Zdenerwował mnie trener, na pytanie jak robić woodchoppera stwierdził, że takie ćwiczenie jest do d***py, bez sensu i nie wiadomo na co ma niby działać. Zamiast tego kazał robić skręty tułowia siedząc na ławce z drążkiem. No to musiałam odpuścić bo pomimo wcześniejszego oglądania filmików nie wychodziło mi to.
Dziś czuję uda
jutro pomiary...










...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 237 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4702
O prosze, jestesmy podobnego wzrostu:) Ale choc teoretycznie waze mniej, w samej bieliznie wygladasz duzo apetyczniej ode mnie;) Powodzenia i enjoy your sushi diet:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Błąd, błąd, błąd. Do czasu, kiedy się nie rozciagniesz powinnaś robić przysiady PRZEDNIE. W nich o wiele łatwiej zachować jest odpowiednią technikę ze względu na wymuszenie trzymania tułowia prosto. Zginając się jak scyzoryk przysiadu przedniego nie zrobisz żadnym sposobem.

Nie wiem, co to jest " skręty tułowia siedząc na ławce z drążkiem", ale jeśli chodzi o twist, to niech się trener tym drążkiem w łeb rąbnie, może go oświeci, że jest to ćwiczenie oparte na nienaturalnej rotacji kręgosłupa w odcinku lędźwiowym (z powodu unieruchomienia bioder), czyli prosta droga do dyskopatii.
Następnym razem zapytaj, co to znaczy, że ćwiczenie drwal jest "złe i do d.py" i poproś, żeby teorie, które knuje poparł arguemntami płynącymi ze znajomości biomechaniki i biokinetyki układu ruchu człowieka.

Pewnie nie będzie wiedział, o co chodzi, więc pokaż mu to:



Niech wyjaśni, co jest bezsensownego w ćwiczeniu, które angażuje praktycznie cały korpus bez narażania na kontuzję odcinka lędźwiowego kręgosłupa. Chętnie się dowiem

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2013-05-10 11:15:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2774
Marta to są tacy trenerzy co w ogóle lepiej ich olać i nie dyskutować... Będę następnym razem próbować w domu najpierw i tyle. Ale dzięki za odpowiedź, dużo cennych informacji
pomiary tak jak myślałam, nadrobiłam. Wstawiłam też te z ubiegłego tygodnia...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 237 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4702
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2774
Ostatnio dostałam w restauracji niezjadliwe sushi więc mam trochę uraz, ale w takim wydaniu nie pogardziłabym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 237 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4702
A robisz tez sobie sama sushi?:) Na dluzsza mete, to sie chyba bardziej oplaca. Bylabys szczesliwa tu, gdzie mieszkam - mimo, ze to w Stanach, spory procent mieszkancow to Azjaci (+ miasto portowe!) i restauracje pierwsza klasa;) Jeszcze mi sie nie zdarzylo trafic na niedobre sushi;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2774
Sama też robię i wtedy jest najlepsze ale dużo zabawy z gotowaniem ryżu... :/
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Niedoczynność tarczycy(Euthyrox), a spalacz tłuszczu

Następny temat

chromole 167 cm redukcja z 81 kg

WHEY premium